Kuredu Island Resort Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
58 130 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydroplán, 45 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • all inclusive u plážových a zahradních bungalovů Bonthi
 • polopenze u ostatních typů ubytování

Za příplatek

 • plná penze (snídaně, obědy, večeře)
 • all inclusive
 • all inclusive Gold
Celkem pokojů: 

40 zahradních bungalovů
90 plážových bungalovů
93 plážových vil
100 plážových vil s jacuzzi
50 vodních vil
10 vil s bazénem
1 vodní suite pro novomanžele
 

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
5.9. ‐ 31.10.201758 130 CZK
1.11. ‐ 20.12.201763 390 CZK
21.12. ‐ 5.1.201874 540 CZK*
6.1. ‐ 15.4.201869 920 CZK
16.4. - 30.4.201863 670 CZK

* v ceně není zahrnut povinný příplatek za gala večeři 24.12. a 31.12.

> slevy pro děti do 12 let na ubytování

 

 

 

 

 

 

 

KUREDU ISLAND RESORT & SPA ****

 • ostrovní ráj
 • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
 • pro klidnou dovolenou nebo svatební cestu
 • transfer hydroplánem 45 minut od letiště
 • nádherné pláže
 • skvělé potápěčské lokality
 • šnorchlování
 • golfové hřiště

Kuredu Island Resort - zájezdy

Kuredu Island resort je skutečným rájem. Ostrov Kuredu obklopují nádherné bílé pláže, tyrkysová laguna a několik výborných potápěčských lokalit. Kuredu Island resort nabízí různé druhy aktivit a zábavy a najdete zde i šestijamkové golfové hřiště. Díky velikosti ostrova však Kuredu poskytuje i dostatečné soukromí těm, kteří zde chtějí strávit pohodovou a klidnou dovolenou nebo svatební cestu. Kuredu Island resort se nachází na ostrově o rozměrech 1500x300 metrů na atolu Lhaviyani, severně od Malé.

Popis resortu: 

Kuredu Island resort nabízí několik typů ubytování, od jednoduchých bungalovů se střechami z palmových listů až po luxusnější vodní vily a vily s vlastními bazény. Vodní vily Sangu a plážové vily Sangu a O´ vily jsou určeny pouze pro dospělé.  

Restaurace

Hlavní restaurace Bonthi pro zahradní a plážové bungalovy a restaurace Koamas pro plážové vily servírují lahodné pokrmy mezinárodní a místní kuchyně formou bufetu.
Na ostrově je několik dalších restaurací a barů, v nichž můžete ochutnat italské, asijské nebo grilované speciality, případně i ostré maledivské pokrmy.
Do restaurací určených pro vodní bungalovy Sangu a plážové vily Sangu je povolen vstup osobám starším 18 let. Hosté těchto ubytovacích zařízení se mohou stravovat i v hlavní hotelové restauraci Bonthi.
Hostům plážových vil, plážových vil s jacuzzi a O´plážových vil slouží rovněž O´restaurace, která je však přístupná pouze osobám starším 12 let. 

Zábava a volný čas

V okolí Kureda najdete dobré podmínky pro šnorchlování a potápění. Z dalších aktivit je zde tenis, badminton, stolní tenis, volejbal, golf, tělocvična, windsurfing, jízda na banánu, kanoistika, plachtění, vodní sporty (vodní lyže, parasailing apod.), rybolov a noční rybolov, výlety na blízké ostrovy, sauna, lázně a masáže, bazén, obchod se suvenýry, internetová kavárna.

WiFi zdarma ve všech bungalovech a vilách.

Pozornost resortu (zdarma)

 • uvítací drink
 • šampaňské a košík ovoce pro novomanžele na svatební cestě do 6 měsíců od svatby a na oslavu stříbrné a zlaté svatby

 

 
MAPA RESORTU KUREDU

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové nebo zahradní bungalovy Bonthi (56m2)
Bungalovy s doškovou střechou se nachází na severu ostrova. Bungalovy mají polootevřené koupelny, jejichž součástí jsou malé zahrádky. Jsou jednoduše účelně zařízené kovovým a ratanovým nábytkem. Součástí vybavení je klimatizace, stropní větrák, minibar, trezor, CD přehrávač, kávo/čajovar, telefon. Vysoušeč vlasů na požádání. Každý bungalov má terasu s plážovými lehátky.

Plážové vily Koamas (60m2)
Vily Koamas jsou rozmístěny podél pláže uprostřed jižní strany ostrova s nádherným výhledem na oceán. Jsou zařízeny romantickým kovovým nábytkem a oproti plážovým a zahradním bungalovům mají ještě televizi a v koupelně vysoušeč vlasů.

Plážové vily Koamas jacuzzi (72m2)
Tyto vily jsou na koncích jižní strany ostrova. Jsou zařízeny stejně jako plážové vily Koamas, mají větší polootevřenou koupelnu s dřevěnou podlahou a vířivkou.

´O´ plážové vily (60m2)
´O´ plážové vily  jsou rozmístěny podél pláže na severovýchodním konci ostrova s nádherným výhledem na oceán. Jsou stranou hlavního ruchu ostrova a ubytovávají hosty starší 12 let. Rovněž do restaurace pro tyto vily je přístup pro děti starší 12 let. Tyto podmínky zaručují klid pro hosty této části resortu. Vily jsou zařízeny moderně a poskytují více prostoru.  

Plážové vily Sangu
Vily jsou situovány podél jižního pobřeží na západním cípu ostrova poblíž bazénu a ubytovávají hosty starší 18 let. Zařízeny jsou stejně jako předchozí vily. Hosté těchto vil se stravují společně s hosty vodních vil v restauraci Sangu přístupné rovněž osobám starším 18 let. 

Vodní vily Sangu (70m2)
Bungalovy s přímým vstupem do vody jsou situovány na severozápadní straně laguny a tvoří resort v resortu. Jsou zařízeny kovovým nábytkem a vybaveny kávo/čajovarem, CD přehrávačem a televizí s plochou obrazovkou. Ubytovat se zde mohou pouze osoby starší 18 let. 

Sultánovy vily s vířivkami a vlastními bazény (300m2).
Tyto vily poskytují svým hostům absolutní soukromí. Ve vilách s nachází ložnice, průchozí šatna, minibar, vinotéka, trezor, vana s jacuzzi, televize s plochou obrazovkou a satelitem, CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, pressovar, kávovar. Na velké vnější terase je bazén a plážová lehátka.