Thulhagiri Island resort - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
41 640 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
rychloloď, 20 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • polopenze

Za příplatek

  • plná penze
  • all inclusive
Celkem pokojů: 

55 plážových bungalovů
34 vodních bungalovů

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí 

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
září - říjen 201745 280 CZK
listopad - prosinec 201753 970 CZK
leden - duben 201864 750 CZK
květen - srpen 201841 640 CZK

 

THULHAGIRI ISLAND RESORT ****

  • mimořádně hezký malý ostrov
  • klidná atmosféra
  • transfer rychlolodí 20 minut
  • dobré podmínky pro šnorchlování
  • resort pro nenáročné

 

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Thulhagiri Island resort je krásný malý resort pro ty, kteří hledají především klid a intimitu malého ostrova. Ostrov obklopují bělostné pláže, tyrkysová laguna a nádherný korálový útes pro šnorchlování. Thulhagiri Island resort se nachází na ostrově o velikosti 200x160 metrů na atolu Severní Malé 13km od letiště.   

Popis resortu: 

Thulhagiri Island resort připomíná připomíná ze vzduchu brouka - z ostrova s plážovými bungalovy vybíhají do tyrkysové laguny dva oblouky vodních bungalovů jako krovky. 

 

Restaurace
Vynikající jídla servírovaná formou bufetu si můžete vychutnávat obklopeni zelení v zahradní restauraci nebo na terase s nádherným výhledem na oceán.

 

Zábava a volný čas
Kromě lenošení na pláži, šnorchlování a potápění se zde můžete projet na katamaránu nebo kanoi, užít si windsurfing na klidné laguně, hrát stolní tenis, volejbal, badminton nebo potrápit své tělo v tělocvičně. K dispozici jsou dále masáže a SPA, salón krásy, bazén, obchod se suvenýry, rybolov, biliár a výlety na blízké ostrovy.

 

 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové bungalovy
Pokoje plážových bungalovů jsou vybaveny nábytkem z masivního bambusu. Nechybí v nich klimatizace, minilednička, televize se satelitem, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon. Před bungalovy jsou lehátka na opalování.

 

Vodní bungalovy
Pokoje vodních bungalovů jsou vybaveny obdobně jako plážové bungalovy. V koupelně je vana. Vodní bungalovy mají terasu s lehátky na opalování a schůdky s přímým vsupem do laguny.