Ubytování na Maledivách s dětmi

Ubytování na Maledivách s dětmi

Jestli vyrážíte na dovolenou na Maledivy s dětmi, doporučujeme vybrat takové ubytování na Maledivách, které je family friendly a má tedy v nabídce i dětská hřiště a animační programy, aby se vaše děti během pobytu nenudily. Na obydlených lokálních ostrovech speciální dětské koutky ani kluby neexistují.

V případě dovolené s dětmi je také vhodné i zvážit polohu resortu nebo hotelu na ostrově a vybrat takový, který je z letiště dobře dostupný. Před rezervací si ověřte, jaká je nabídka jídel a případně vyloženě dětských jídel. V resortech není k dostání žádná dětská výživa, v případě potřeby ji musíte přivést s sebou.

Daně za děti na Maledivách

I za děti a kojence musíte zaplatit tzv. Green tax, která je 6 USD za noc v resortech, které mají více než 25 pokojů a 3 USD v hotelech a penzionech, kde je ubytovací kapacita pod 25 pokojů.

Ubytování dětí ve vodních vilách

Ubytování na Maledivách dětí do 12 let je zakázáno ve většině vodních vil a bungaloveů. Jestliže byste se zde i přesto chtěli ubytovat s mladšími dětmi, musíte podepsat dokument, kterým potvrzujete, že za děti přebíráte plnou odpovědnost.

Ubytování na Maledivách s dětmi