Výlety a ostatní aktivity na Maledivách

Výlety a ostatní aktivity na Maledivách

Maledivy jsou skvělé pro aktivní i relaxační dovolenou, protože si zde můžete vybrat z nepřeberného množství nejrůznějších aktivit.

Šnorchlovací výlet

Šnorchlovat můžete přímo z pláže nebo můžete vyrazit na některý speciální šnorchlovací výlet, standardní cena je od 25 USD za osobu. Pokud nemáte vlastní šnorchlovací vybavení, zapůjčení stojí cca 10 USD.

Výlet do resortu

Pokud bydlíte na obydleném ostrově a chcete se podívat, jak to vypadá v luxusním resortu, můžete se tam vydat na jednodenní výlet. Cena se pohybuje od 200 USD na osobu, opět záleží na kategorii letoviska.

Výlet na lokální ostrov a do Malé Výlet na obydlený ostrov nebo do hlavního města Malé je ideální pro ty, kteří bydlí v resortu a chtějí vidět i ty pravé Maledivy a poznat místní obyvatele. Některé resorty nabízí tyto exkurze zdarma, jinak je cena 30 – 100 USD. Wellness a spa Každý resort nabízí své wellness procedury, cena se odvíjí od kategorie a úrovně služby.

Výlet na sandbank

Výlet na sanbank, neboli vystupující písčinu v moři, začíná na 25 USD za osobu.

Rybaření

Každý hotel pořádá rybářské výlety, průměrná cena je 30 USD – 70 USD, záleží na počtu účastníků.

Potápění

Na všech atolech jsou profesionální potápěčské základny. Průměrná cena za jeden ponor je kolem 70 USD včetně zapůjčení základního vybavení.

 

Výlety a ostatní aktivity na Maledivách