Amilla Fushi Maledivy - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
7 dní
Cena od: 
107 420 CZK
Vhodné pro: 
páry, svatební cestu
Transfer: 
hydroplán/ letadlo+loď, 30 min.
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Další stravování

 • polopenze
 • plná penze
Celkem pokojů: 

  6 plážových vil (450m2)
  4 dvoupokojové plážové vily (600m2)
  8 4-8ložnicových rezidencí (1000-2500m2)
  5 stromových ložnicových domů (220m2)
  9 vil Lagoone u pláže (230m2)
  2 dvoupokojové vily Lagoone (400m2)
10 vil Ocean lagoone (200m2)
23 vil Ocean reef (250m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavní sezónu107 420 CZK
hlavní sezóna
11.1. - 10.4.2019
137 420 CZK

Uvedené ceny obsahují speciální cenové akce a slevy:

 • upgrade na polopenzi zdarma při rezervaci min. 45 dnů před odletem

Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

AMILLA FUSHI ******

 • moderní nový resort
 • luxusní ubytování
 • prostorné vily s bazény
 • klid a soukromí
 • krásný korálový útes
 • potápěčské lokality v okolí
   


Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Amilla Fushi je novým luxusním resortem postaveným na větším ostrově atolu Baa v přírodní biosférické rezervaci zapsané na seznamu UNESCO. Šnorchlování přímo u ostrova je fantastické, pláže zářivě bílé a nezastavěná část ostrova porostlá bujnou vegetací stvořená k romantickým procházkám. Na resort Amilla Fushi Vás dopraví během 30 minut hydroplán nebo kombinace letadla a lodi.

Popis resortu: 

Prostorné vily resortu Amila Fushi poskytují svým hostům maximální soukromí. Celková plocha vil činí 200 -2500m2. Na Amilla Fushi si můžete vybírat z ubytování v plážových vilách a ve třech typech vodních vil. Nevšední zážitky pak skýtají vily postavené nad zemí v korunách stromů. Všechny vily mají soukromé bazény. U resortu jsou skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění, přímo v domácím korálovém útesu je "modrá jeskyně". 


Restaurace
Známý australský šéfkuchař Luke Mangan Vám připraví lahodné pokrmy z těch nejlepších ingrediencí. Symfonii chutí nabízí komplex restaurací Bazaar v centrální části pláže - Fresh, Wok, Grill, Baazaar Bar, Joe’s Pizza a první skutečná Fish & Chip restaurace na Maledivách.
Ze Sunset baru u nadvodní restaurace Lonu můžete pozorovat západy slunce a vychutnávat si osvěžující šampaňské. Vinný sklípek na Amilla Fushi uchovává na 10 000 lahví vín. Vychutnejte si sklenku nebo celou lahev vína a jemnou chuť vybraných sýrů.
V obchodě Emperor si můžete nakoupit čerstvou zeleninu, ovoce, sýry, maso, pečivo a jiné delikatesy a uvařit si z nich pokrm, na na který máte právě chuť.  


Zábava a volný čas
šnorchlování, potápění, vodní sporty, winfsurfing, parasailing, kánoe, plachtění, jet-ski, rybolov, noční rybolov, big game rybolov, volejbal, tenis, biliár, fitness, sauna, SPA, výlety na blízké ostrovy, knihovna, dětský klub
 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily
Plážové vily jsou postaveny na pevnině ve stínu kokosových palem a svěží zeleně jen pár metrů od pláže. Před vilami jsou soukromé bazény a lehátka na opalování se slunečníky. Jednotlivé vily jsou od sebe odděleny neprůhlednýmí zídkami.

Vodní vily Lagoone
Tyto vily jsou postaveny na vodní hladinou oceánu v bezprostřední blízkosti pláže. Přístup do vil je po dřevěných chodnících.

Vodní vily Ocean Lagoone
Vily Ocean Lagoone jsou postaveny nad klidnou lagunou, dále od pláže.

Vodní vily Ocean Reef
Vodní vily Ocean Reef jsou ve stejné části resortu jako vily Ocean Lagoone, jejich terasy jsou přímo u hrany domácího korálového útesy. Skočte do vody a ponořte se do pestrobarevného podmořského světa Indického oceánu.


Všechny vily mají terasy s bazény, lehátky na opalování, stolem a židlemi a lenoškami. Z teras vodních vil můžete každý den pozorovat nádherné západy slunce.


Vybavení vil: postel velikosti super king size, klimatizace, stropní ventilátor, plazmová TV se satelitem, CD a DVD přehrávač, telefon, WiFi zdarma, trezor, dokovací stanice pro iPod, minibar, venkovní koupelna s dešťovou sprchou, jízdní kola, příslušenství pro vaření kávy a čaje