Angsana Ihuru, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
61 730 CZK
Vhodné pro: 
páry, svatební cestu
Transfer: 
rychloloď 35 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Za příplatek

 • polopenze
 • plná penze
 • all inclusive
Celkem pokojů: 

20 plážových vil (max. 4 osoby)
25 plážových vil s jacuzzi (max. 4 osoby)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
letní sezóna61 730 CZK
zimní sezóna69 890 CZK

Uvedené ceny jsou platné při zaplacení zájezdu minimálně 45 dní před odletem.
Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

ANGSANA IHURU *****

 • luxus malého resortu plného zeleně
 • nádherné pláže s bílým pískem
 • skvělý korálový útes pro šnorchlování
 • potápění přímo u resortu
 • prostorné elegantní plážové vily
 • klidný resort pro svatební cesty
 • možnost nočních odjezdů
 • transfer rychlolodí 35 minut

 

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Angsana Ihuru je zhmotněním snů o nádherné dovolené na tropickém ostrově uprostřed Indického oceánu. Malý ostrov téměř dokonalého kruhovitého tvaru porostlý bujnou vegetací obepíná prstenec širokých bělostných pláží. Blízký domácí korálový útes u Angsana Ihuru je domovem mnoha mořských živočichů a skýtá tak skvělé podmínky pro šnorchlování. Příroda tu vytvořila luxusní kombinaci zeleného ostrova, bělostných pláží, tyrkysové laguny a podmořského života a ve stylu neokázalého luxusu jsou i plážové vily rozmístěné podél pláží. Resort Angsana Ihuru se nachází na ostrově o rozměrech 220x165 metrů na atolu Severní Malé.

Popis resortu: 

Angsana Ihuru resort sestává z 20 plážových vil a 25 plážových vil s jacuzzi. Všechny vily jsou rozmístěny podél pláží a mají nádherný výhled na oceán. Dále je zde hlavní hotelová restaurace a bar. 


Restaurace
Hlavní hotelová restaurace Riveli servíruje jídla formou bufetu a výběrem z jídelního lístku. Plážový bar Velaavani podává osvěžující koktejly a občas je z něho možné zahlédnout delfíny a želvy.
Romantickou večeři můžete zažít na písčině nedaleko resortu, na pláži, na lodi při západu slunce nebo ve Vaší vile. Resort pořádá kurzy vaření tradičních maledivských jídel.


Zábava a volný čas
šnorchlování, potápění, windsurfing, plachtění, kánoe, SPA s vířivkou a parní komorou, výlety na blízké ostrovy, do Malé, noční rybolov, obchod se suvenýry.
 

 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily (57m2)
Plážové vily sestávají z ložnice s postelí velikosti king-size, v denní části je sofa a konferenční stolek, jídelní stůl a židle. V zadní části vily je koupelna a soukromá zahrádka s venkovní sprchou, před vilou je terasa s posezením a výhledem na oceán a typická maledivská houpačka.

Vybavení: klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu čaje/kávy, telefon, televizor s plochou obrazovkou a satelitem, CD přehrávač, trezor, internetové připojení, v koupelně vysoušeč vlasů a županyPlážové vily s jacuzzi (68m2)
Plážové vily s jacuzzi jsou zařízeny podobně jako plážové vily. U koupelny je navíc soukromá zahrádka s jacuzzi.