Atmosphere Kanifushi - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
84 160 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydroplán, 30 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • all inclusive Platinum Plus
Celkem pokojů: 

64 plážových vil Sunset (100m2)
18 rodinných vil Sunset (200m2)
40 junior suit Sunset (132m2)
10 vil Sunset s bazénem (192m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí 

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
letní sezóna 201984 160 CZK
zimní sezóna 2019/2020103 890 CZK

Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ATMOSPHERE KANIFUSHI *****

  • nový moderní resort
  • dechberoucí dlouhé pláže
  • prémiové all inclusive pro všechny
  • prostorné vily přímo na pláži
  • šnorchlování a potápění
  • rodinná dovolená

Tento resort jsme navštívili

 

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Atmosphere Kanifushi je novým resortem otevřeným koncem roku 2013 s půvabnými dlouhými plážemi, tyrkysovou lagunou s křišťálově čistou vodou a korálovým útesem skýtajícím dobré podmínky pro šnorchlování. Na Atmosphere Kanifushi využívají všichni hosté exkluzivní program Platinum Plus – all inclusive rozšířené o další služby a aktivity. Hoďte všechny starosti za hlavu na pohodovém Atmosphere Kanifushi! Resort je postaven na ostrově o rozměrech 2000x90metrů na atolu Lhaviyani.

Popis resortu: 

Atmospehre Kanifushi nabízí ubytování v plážových vilách a prostornějších rodinných vilách a suitách. Všechny vily jsou přímo na nádherné dlouhé a široké pláži s úchvatným výhledem na oceán. Moderní architektura vil vychází z tradiční maledivské architektury.
Lahodné pokrmy a osvěžující nápoje jsou pro Vás v rámci programu Platinum Plus připraveny ve čtyřech restauracích a dvou barech.


Restaurace
Hlavní resortní restaurace The Spice podává snídaně, obědy a večeře kombinací bufetu, výběru jídel z jídelního lístku, živého vaření, tématických večerů a grilování.
Vegetariánská restaurace s výhledem na oceán Just Veg je první svého druhu na Maledivách a v době večeří podává čistě vegetariánské pokrmy středomořské, indické a arabské kuchyně.
Jednou týdně (hosté vil s bazény každý den) si každý host může vychutnat speciální večeři v restauraci Sunset, která podává asijské a středomořské pokrmy a grilovaná masa s nádechem exotiky. Lehkým snackem a nápoji se můžete občerstvit v baru The Liquid a The Sunset, kde je rovněž možnost objednání obědů  jídelního lístku.


Zábava a volný čas
šnorchlování (výbava na šnorchlování k zapůjčení zdarma, 2x denně šnorchlovací výlety na 7 různých lokalit zdarma), potápění, 2 bazény a 2 dětské bazény, vodní sporty, volejbal, badminton, stolní tenis, rybaření, fitness, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy, piknik na opuštěném ostrově, SPA a salón krásy, obchod se suvenýry, dětský klub
 

 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily Sunset
Prostorné plážové vily mají vysoké stropy otevřené do krovu, polootevřené koupelny a nádherný výhled na tyrkysovou lagunu. Vily mají verandu s posezením a před vilou na pláži jsou lehátka na opalování. Vily ubytují 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé a 1 dítě.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon, televize se staelitem, CD a DVD přehrávač, WiFi internet, dokovací stanice pro iPod, trezor, koupelna s whirlpool vanou, vysoušeč vlasů.

Rodinné vily Sunset
Rodiné vily Sunset jsou tvořeny dvěma propojenými plážovými vilami Sunset. Tyto vily jsou vhodné pro větší rodiny a pro větší pohodlí hostů jsou umístěny blíže k hlavní restauraci, sportovním zařízením a dětskému klubu.

Junior suity Sunset
Prostorné junior suity jsou umístěny ve střední části pláže. Exkluzivní servis zahrnuje check in přímo ve vile, láhev šampaňského na uvítanou, denně čerstvé ovoce ve vile, doplnění denně 1 lahve červeného a 1 lahve bílého vína dle výběru do vilové vinotéky a 2 lahví oblíbeného alkoholu za pobyt.

Vily Sunset s bazénem
Tyto vily s bazény (30m2) jsou postaveny na severním konci ostrova a posyktují svým hostům maximální soukromí. Exkluzivní servis je zde navíc rozšířen o služby buttlera 24 hodin denně, přepravu elektrickými vozítky k hlavní restauraci, brzkou ranní snídani (muffiny, káva, čaj, džus do 8:00), snídani ve vile do 10:30, večeře v restauraci Sunset po celou dobu pobytu