Banyan Tree Vabbinfaru - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
91 120 CZK
Vhodné pro: 
páry, svatební cestu
Transfer: 
rychloloď, 20 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • plná penze

Za příplatek

  • limited all inclusive
  • preminum all inclusive
Celkem pokojů: 

19 vil s výhledem na oceán
27 plážových vil
  2 Vabbinfaru vily

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
hlavní sezóna listopad - duben110 050 CZK
mimo sezóna květen - říjen91 120 CZK

 

BANYAN TREE VABBINFARU *****

  • luxusní menší resort
  • nádherné pláže
  • fantastické šnorchlování
  • korálové zahrady
  • klidný relax v ráji
     

Kuredu Island Resort - zájezdy

Banyan Tree Vabbinfaru je malým klidným romantickým resortem s nádhernými širokými plážemi kolem celého ostrova a s korálovým útesem plným podmořského života. Banyan Tree Vabinfaru je místem, kde oceán hraje všemi odstíny modři, bílý písek je jemný jako sůl a kde se budete cítit opravdu jako v ráji. Resort Banyan Tree Vabbinfaru je postaven na kruhovém ostrově o průměru 220 metrů na atolu Severní Malé. 

Popis resortu: 

Resort Banyan Tree Vabbinfaru sestává z celkem 48 kruhových plážových vil postavených u bělostné pláže a vil s výhledem na oceán postavených za plážovými vilami. Je zde jedna restaurace, jeden bar a dobrá nabídka služeb pro trávení volného času. Každý den tu probíhá krmení rejnoků a želv.

 

Restaurace
Všechny Vaše chutě uspokojí svými lahodnými pokrmy restaurace Ilaafathi. Na lehký snack během dne a osvěžující nápoje můžete zajít do baru Naiboli.
Romantickou večeři při svíčkách a svitu měsíce si můžete vychutnat ve Vaší vile, na pláži nebo na písečném výběžku obklopeném oceánem.


Zábava a volný čas
šnorchlování, potápění, PADI kurzy, rybaření, vodní lyže, wakeboarding, kajak, windsurfing, plachtění, jízda na banánu, volejbal, stolní tenis, knihovna, stolní hry, fitness, plavba na jachtě, mořská laboratoř

 

 

 

> slevy na ubytování a stravování pro děti do 11 let
> jedna noc zdarma pro pobyty v období 1.5.2015 do 30.9.2015  a od 6.10.2015 do 31.10.2015
 
akce platí pro pobyty 4 a více nocí a je zahrnuta v uvedených cenách

Popis hotelu a pokojů: 

Vily s výhledem na oceán
Vily s výhledem na oceán jsou postaveny u pláže za plážovými vilami. Z vil je výhled na oceán. Před vilou je terasa a lehátky a zastřešený altán s lehátky pro denní relaxaci nebo romantickou večeři.

Plážové vily
Plážové vily jsou postaveny přímo na bělostné pláži. Před vilami na okraji oceánu jsou zastřešené altány s lehátky, které jsou z vil přístupné po dřevěných molech.


Plážové vily i vily s výhledem na oceán jsou jednopokojové se soukromou zahrádkou, v níž je umístěn bazén, vířivka, lenoška a lehátka. V polootevřené koupelně je venkovní a vnitřní sprcha.

Vybavení vil: postel typu king-size, stůl a křesla, klimatizace, stropní větrák, televize s plochou obrazovkou, CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, telefon, trezor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, WiFi internet. V koupelně je vysoušeč vlasů a župany. 

Vabinfaru vily
Prostorné Vabinfaru vily s velkou zahradou, v níž je umístěn whirlpool bazén, altán s posezením a křesla se stolkem a slunečníkem, poskytují svým hostům maximální soukromí.