The Barefoot Eco hotel - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
34 890 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
letadlo+auto, 45+15min
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Za příplatek

 • polopenze
 • plná penze
Celkem pokojů: 

20 pokojů s výhledem na oceán v patře
20 plážových pokojů v přízemí

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
4.4.-31.7.201934 890 CZK
1.8.-31.10.201951 350 CZK
1.11.-23.12.201938 830 CZK
24.12. - 5.1.202045 950 CZK*
6.1.-3.4.202041 590 CZK

> slevy na ubytování a transfer pro děti do 12 let

*v ceně není zahrnut příplatek za 24.12.2019 a 31.12.2019

 

 

 

 

 

THE BAREFOOT ECO HOTEL ****

 • malý resort
 • krásná pláž
 • výborné šnorchlování
 • klidná dovolená
 • pro nenáročné
 • WiFi internet zdarma
   

Kuredu Island Resort - zájezdy

The Barefoot Eco hotel se řídí heslem “Méně je více”. Deset moderních patrových domů s jednoduchými pokoji s výhledem na oceán je postaveno přímo na bělostné pláži. Oceán je zde tyrkysově modrý a podmínky pro šnorchlování výborné. Resort The Barefoot Eco hotel je postaven na ostrově Hanimadhoo o rozměrech 6,8kmx750 metrů v nejsevernější části Malediv na atolu Baa. Na ostrově se dále nachází letiště a malá vesnice s původním obyvatelstvem a lékařem.

Popis resortu: 

The Barefoot Eco hotel bude otevřený od 22.listopadu 2014 a je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout každodennímu shonu a užít si klidu, bělostných pláží, tyrkysového oceánu a šnorchlování. V okolí se nachází na 30 potápěčských lokalit s výskytem žraloků velrybích, mant a delfínů.
Na opačném konci 6,8km dlouhého ostrova než je postavený resort se nachází místní malé letiště. 1,5km od resortu je původní vesnice s domorodým obyvatelstvem. 
V resortu je restaurace, bar, potápěčské centrum, SPA a bazén se slanou vodou 22x5 metrů.

Restaurace
Restaurace s výhledem na oceán servíruje snídaně, obědy a večeře. Pochutnat si tu můžete na kuchyni středomořské, mezinárodní, orientální a vegetariánské. V baru se můžete osvěžit nealkoholickými nápoji, lahodnými čerstvými džusy, koktejly a zmrzlinou. Alkoholické nápoje budou podávány v plovoucí lodní restauraci. Tato restaurace otevírá v 18:00 a každou půl hodinu jezdí mezi ní a pevninou loď.

Zábava a volný čas
zdarma bazén, fitness a kánoe; za poplatek windsurfing, kitesurfing, šnorchlovací výlety, cyklovýlety s průvodcem, pozorování hvězd s vkladem, big game a noční rybolov, výlety kajakem s doprovodem.


UPOZORNĚNÍ: je striktně ZAKÁZÁNO koupat se a pobyhovat se v plavkách mimo prostory resortu. Při výletu do místní vesnice je nutné obléci si oděv zakrývající kolena a ramena a vyvarovat se velkých výstřihů.
Přímo v resortu ani na pláži nejsou žádné restikce týkající se oblékání, pouze, tak jako v jiných resortech, je vyžadováno oblečení (ne plavky) v restauracích a barech. 
 

Popis hotelu a pokojů: 

Pokoje jsou uístěny v 10 jednopatrových domech na pláži, vždy 2 pokoje jsou v přízemí a 2 v patře. Každý pokoj má vlastní koupelnu a verandu nebo terasu s posezením. Některé pokoje mají spojovací dveře a jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Celková plocha pokojů včetně terasy nebo verandy je 50m2.
Před domy na pláži jsou lehátka a slunečníky.


Pokoje s výhledem na oceán

Tyto pokoje jsou v prvních patrech a mají terasu s úchvatným výhledem na nekonečný oceán.

Plážové pokoje
Plážové pokoje jsou v přízemí a z verandy je vstup přímo na pláž.


Vybavení pokojů: postel typu king-size nebo 2 oddělené postele, klimatizace, stropní větrák, trezor, v koupelně sprcha a vysoušeč vlasů. 

Za poplatek je možný telefon s mezinárodním voláním, přístroj na přípravu kávy a čaje, minibar.


Na pokojích NENÍ TELEVIZE.