Baros Maldives Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
55 390 CZK
Vhodné pro: 
páry, svatební cestu
Transfer: 
rychloloď, 20 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • snídaně

Další stravování

  • polopenze
Celkem pokojů: 

24 deluxe vil (89m2)
10 Baros vil (103m2)
  8 Baros vil s bazénem (134m2)
  2 Baros prémium vily s bazénem (160m2)
  2 Baros rezidence (268m2)
20 vodních vil (92m2)
10 vodních vil s bazénem (126m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
vedlejší sezóna 201955 390 CZK
hlavní sezóna 9.1.-30.4.201999 590 CZK

Pro přesné nacenění zájezdu nás kontaktujte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAROS MALDIVES *****

  • trojnásobný vítěz ankety "Nejromantičtější resort Indického oceánu"
  • svatební cesta
  • klidná dovolená
  • perfektní služby
  • nejjemnější písek na Maledivách
  • výborné šnorchlování
  • v dosahu lodí z letiště

Tento resort jsme navštívili

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Baros Maldives resort je luxusním malým resortem s elegantním ubytováním, bělostnými plážemi a fantastickým korálovým útesem. Baros je ideální pro luxusní svatební cestu a klidnou dovolenou. Nebudete zde obtěžováni hlukem motorizovaných vodních sportů a dopravních prostředků, pobyt dětí do 8 let zde není povolen. Baros Maldives je postaven na ostrově o rozměrech 250x170 metrů na atolu Severní Malé.

 

Popis resortu: 

Baros Maldives resort sestává z plážových vil a rezidencí postavených v bezprostřední blízkosti pláže ve stínu kokosových palem a vodních vil postavených na pilířích nad klidnou hladinou tyrkysové laguny. Všechny typy ubytování ubytují maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě starší 8 let. Občerstvení a osvěžení v horkých dnech pro Vás připraví ve třech restauracích a dvou barech.


Restaurace

V restauraci Lime s výhledem na oceán začíná den. Jsou zde podávány snídaně formou bufetu a jídla kuchyní celho světa během dne a večeře výběrem z jídelního lístku.
V restauraci Cayenne na okraji laguny jsou podávány lehké obědy, čerstvé saláty, pizza, japonské speciality, steaky, čerstvé ryby a další speciality.
Bar The Lighthouse s panoramatickým výhedem na oceán je pýchovu resortu Baros. Je postaven na kůlech nad hladinou laguny a můžete si zde vychutnávat šampaňské a koktejly při západech slunce. každý pátek zde živá hudba jazz a blues.
V Sail baru uprostřed ostrova v tropické zahradě s pohodlnými křesílky, lenoškami a houpacími sítěmi po kokosovými palmami se můžete osvěžit alkoholickými a nealkoholickými nápoji a koktejly.
Pro vyjímečné okamžiky je pro Vás resort připraven uspořádat večeři a pikik kdekoliv na ostrově, na písečné kose nebo na lodi při západu slunce. Jíst můžete i přímo ve vile nebo rezidenci.


Zábava a volný čas

šnorchlování pouhých 15 metrů od pláže, potápění (v okolí se nachází na třicet skvělých potápěčských lokalit), mořské centrum s mořským biologem, kánoe s proskleným dnem, windsurfing, vodní lyžování a wakeboarding (pouze za lagunou), nadvodní bazén, fitness, stolní tenis, SPA a masáže, knihovna a CD/DVD půjčovna, WiFi zdarma na celém ostrově a ve všch vilách

Popis hotelu a pokojů: 

Deluxe vily
Deluxe vily jsou rozmístěny podél pláže a odděleny svěží tropickou zelení. Podlaha ložnice je z teakového dřeva. V polootevřené koupelně je vana a ve venkovní části sprcha. Před vilou je veranda s posezením, jídelní stolem a lehátka na opalování.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, stůl a křesla, klimatizace a stropní ventilátor, trezor, minibar, rychlovarná konvice na přípravu čaje a pressovač, televize s plochou obrazovkou, CD/DVD přehrávač, telefon, žehlící prkno a žehlička, dokovací stanice pro iPod, výběr polštářů, karimatka pro cvičení jógy, v koupelně župany a vysoušeč vlasů 

Baros vily jsou obdobné jako deluxe vily, ale prostornější.

Baros vily s bazénem mají navíc bezén o rozměru 4x2,4 metrů a prostornou dřevěnou terasu.

Baros prémium vily mají před vilami směrem k pláži venkovní jacuzzi bazén o rozměru 1,7x1,7 merů a dále bazén 3,4x2,4 metrů. Na pláži jsou slunečníky s lehátky, na verandě před vilou denní lůžko pro 2 osoby, teakový jídelní stůl a křesla. Přidělený sluha je připraven splnit Vaše přání 24 hodin denně.

Baros rezidence
Prostorná Baros rezidence ve svěží tropické zahradě s bazénem 7x3 metrů a sluhou, který Vám bude k dispozici 24 hodin denně, Vám poskytne maximální soukromí k trávení ničím nerušené dovolené.

Vodní vily
Vodní vily jsou postaveny na pilířích na lagunou u severozápadní části ostrova a s ostrovem je spojuje dřevěné molo. Vily mají sluneční terasy se vstupem do vody, uzavřené koupelny s vanou a sprchou a s úžasným výhledem na oceán.

Vodní vily s bazénem
Vodní vily s bazénem mají navíc bazén o rozměru 6,6x3,6 metrů. Sluha je připraven splnit Vaše přání 24 hodin denně.