Centara Ras Fushi - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
72 560 CZK
Vhodné pro: 
páry, svatební cestu
Transfer: 
rychloloď, 20 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • polopenze plus (snídaně, večeře a pití během večeří)

Za příplatek

 • plná penze
 • all inclusive
Celkem pokojů: 

Pokoje celkem: 140 pokojů a vil
40 plážových pokojů ocean front (45m2)
10 plážových pokojů ocean front deluxe (51m2)
70 vodních vil deluxe (42m2)
26 vodních vil sunset deluxe (42m2)
14 vodních vil premium deluxe spa (42m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí - plážový pokoj ocean front

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
vedlejší sezóna 201958 160 CZK
hlavní sezóna 3.1.-16.4.201966 490 CZK

Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

CENTARA RAS FUSHI ****

 • resort pouze pro dospělé
 • svěží design
 • vodní vily za výhodné ceny
 • skvělé šnorchlování
 • dobré potápěčské lokality v okolí
 • resort nedaleko letiště
   

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Centara Ras Fushi je moderní designový resort na malém ostrově. Většina ubytovacích kapacit resortu je tvořená vodními vilami několika kategorií. Před plážovými vilami se nacházejí široké bělostné pláže. Táhlý korálový útes hned u resortu poskytuje velmi dobré podmínky ke šnorchlování. Centara Ras Fushi se nachází na atolu Severní Malé.

Popis resortu: 

Resort Centara Ras Fushi ubytovává pouze děti starší 12ti let, které jsou zde považovány za dospělé. Pobyt na tomto ostrově je ideální pro páry a novomanžele na svatebních cestách. 30 minut jízdy lodí od resortu se nachází nejlepší potápěčské lokality na tomto atolu. 

Restaurace:
V resortu naleznete 4 restaurace nabízející lahodné pokrmy a 3 bary. Hlavní restaurace Oceans umístěná ve středu ostrova nabízí jídla formou bufetu věnovaného zejména světové a asijské kuchyni, nabídka bufetu je tematická a každý den se obměňuje. Restaurace Al Kaimah v ostrovní zahradě je věnovaná arabským a grilovaným pokrmům. La Brezza u bazénu pak nabídne italskou kuchyni a jídla z ryb a plodů moře. Autentickou thajskou restauraci Suan Bua naleznete také nedaleko bazénu.
Tři bary nabízí širokou paletu nápojů a lehké pokrmy. Vilu Bar se nachází u vodních vil, Waves Pool Bar u bazénu a GIavarru Lobby Bar nedaleko recepce.
Základním stravovacím plánem na Centara Ras Fushi je polopenze, která zahrnuje také nápoje po čas večeří. Dále je možné all inclusive a all inclusive gold, kdy můžete neomezeně využívat všech restaurací na resortu.

Zábava a volný čas:
Centara Ras Fushi láká zejména na potápění a výlety do nedalekého Malé a řadu dalších výletů. Nechybí zde vybavené fitness centrum, zábavní místnost s herními konzolemi a široká nabídka motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů – windsurfing, kitesurfing, kajaky, wakeboarding. Resort organizuje vyjížďky na surfařské lokality i za šnorchlováním. Velmi dobré šnorchlování lze podniknout i přímo u resortu. Na resortu se dále nachází Welness centrum s širokou nabídkou procedur. WiFi internet je zde zdarma.

Popis hotelu a pokojů: 

Vodní vila deluxe
Probuzení s výhledem na indický oceán a raní plavání v teplém oceánu a nejen to si můžete vychutnat při pobytu v této romantické vile.Vily  jsou postaveny přímo nad vodou a jsou vybaveny manželskou postelí, nebo dvěma oddělenými lůžky a koupelnou se sprchovým koutem.

Vodní vila sunset deluxe
Tyto vily jsou vybaveny stejně jako vodní vily deluxe, pouze jsou natočeny na západ, proto máte jedinečný výhled na západ slunce.

Vodní vila premium deluxe spa
Vybavení této vily je obohaceno o venkovní vanu s jacuzzi, která se nachází na soukromé terase s výhledem na oceán. Z terasy jsou schody přímo do vody.

Plážový pokoj ocean front
Pokoje se nachází na pláži s výhledem na lagunu a jsou vybaveny ložnicí s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi a terasou s přímým přístupem na písčitou pláž.

Plážový pokoj ocean front deluxe
Moderně zařízený pokoj na okraji pláže s polootevřenou koupelnou a soukromou vířivkou, před vilou naleznete vlastní slunečník a plážová lehátka.

 

Vybavení pokojů a vil: televizor s DVD přehrávačem, dokovací stanice, klimatizace, stropní ventilátor, mini bar, příslušenství na přípravu kávy/čaje, trezor, vysoušeč vlasů, telefon.