Fihalhohi island resort Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
44 750 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
rychloloď, 50 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • polopenze (snídaně, večeře)

Za příplatek

  • plná penze (snídaně, obědy, večeře)
  • all inclusive (plná penze + odpolední snack s kávou a čajem, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00h do půlnoci)
Celkem pokojů: 

138 pokojů rozdělených na pokoje Classic, Comfort, Premium a vodní bungalovy

Další detaily: 

Orientační ceny zájezdů 10 dní/ 7 nocí
sezóna 2018/19

Pobyt v období:Cena za osobu od:
duben - prosinec*44 750 Kč
leden - březen48 470 Kč

* mimo Vánoce a Nový rok
Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

> slevy na ubytování, stravování a transfer pro děti do 12 let

FIHALHOHI ISLAND RESORT ***+

  • menší resort v přírodním stylu
  • výborné šnorchlování
  • potápění v okolí
  • bělostné pláže
  • resort pro nenáročné
     

Royal Island - zájezdy

Fihalhohi island resort s bílými plážemi, krásnou lagunou a korálovým útesem přístupným z pláže se nachází na atolu Jižní Malé. Resort je vyhledávaný potápěči a milovníky šnorchlování. Fihalhohi island resort je postavený na ostrově o velikosti 450x240 metrů.

Popis resortu: 

Celkem 138 pokojů resortu Fihalhohi Island se nachází v přízemních dvojbungalovech nebo patrových budovách po 2 nebo 4 pokojích v blízkosti pláží. Na jihozápadním konci ostrova je 12 volně stojících vodních bungalovů. 
Domácí útes je vzdálený jen 20-100 metrů od pláže je velmi bohatý na podmořský život. Lokality pro potápění se nachází v blízkém okolí. Ostrov je hustě porostlý tropickou vegetací s velkým množstvím palem poskytujících příjemný stín.

Restaurace
V resortu Fihalhohi island se nachází otevřená hlavní restaurace Palm Grove servírující jídla formou bufetu a Fisherman´s bar s velkou terasou. Západy slunce můžete pozorovat ze Surf Café. Dále je zde a lá carte restaurace s barem.

Zábava a volný čas
Stolní tenis, stolní fotbal, badminton, plážový volejbal, fitness. Za poplatek: biliár, šnorchlovací vybavení, vodní sportovní škola s windsurfingem, plachtěním, katamarány, vodními lyžemi, banánovým člunem, kanoe, kajaky, Spa, šnorchlovací a další výlety, rybolov, potápění. Dále je v resortu obchod se suvenýry, malá knihovna a dětské hřiště.
Internet zdarma je v Premium pokojích a vodních bungalovech.

Popis hotelu a pokojů: 

Pokoje Classic
Pokoje classic jsou umístěny ve starších přízemních bungalovech po dvojicích. Pokoje mají vlastní koupelny se sprchou a vysoušečem vlasů. V pokojích je klimatizace, stropní ventilátor, minilednička a telefon. Před pokoji je terasa s výhledem na oceán.

Pokoje Comfort
Pokoje komfort se nachází v novějších patrových budovách se dvěma nebo čtyřmi pokoji. Pokoje mají vlastní vstupy a koupelny. Jsou vybaveny postelemi, psacím stolem, stropním ventilátorem, klimatizací, trezorem, miniledničkou, v koupelně je vana, sprcha a fén. Spodní pokoje mají terasu, hormí balkón. WiFi internet je za poplatek.

Pokoje Premium
Pokoje Premium jsou postaveny v přízemních bungalovech po dvojicích a v patrových domech se čtyřmi pokoji v blízkosti nejkrásnější pláže ve východní části ostrova.
Vybaveny jako pokoje Comfort a navíc je zde zdarma k dispozici: župany, přezůvky, WiFi internet, televize se satelitem, varná konvice na přípravu kávy a čaje, talíř ovoce po příjezdu. Minibar za poplatek.

Vodní bungalovy
Vodní bungalovy jsou postaveny na kůlech nad hladinou laguny a zařízeny a vybaveny jsou stejně jako pokoje Premium. Navíc je v pokoji CD přehrávač a pohovka. Z dřevěné terasy je přímý vstup po schodech do vody.