Gili Lankafushi Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
139 850 CZK
Vhodné pro: 
páry, páry na svatební cestě
Transfer: 
rychloloď 25 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Další stravování

 • obědy
 • večeře

Upgrade ze snídaní na polopenzi při včasné koupi zájezdu

 

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavní sezónu100 370 CZK
hlavní sezóna
12.1. - 25.4.
139 850 CZK

Uvedené ceny neobsahují speciální cenové akce a slevy nabízené resortem.
Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

Akce noci zdarma:

 • zaplaťte 4 / zůstaňte 5 nocí
 • zaplaťte 6 / zůstaňte 7 nocí
 • zaplaťte 9 / zůstaňte 11 nocí
 • zaplaťte 11 / zůstaňte 14 nocí

 

 

 

GILI LANKAFUSHI ******

 • luxusní nadvodní resort
 • prostorné vily ze dřeva
 • nádherné bělostné pláže
 • osobní sluha pro kažou vilu
 • maximální soukromí
 • bohatý podmořský život
 • zodpovědný přístup k životnímu prostředí
 • ocenění Nejlepší hotel světa pro rok 2015

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Gili Lankafushi je luxusní resort ve stylu moderního Robinsona Crusoe. Všechny vily a rezidence z tropického dřeva pěstovaného na plantážích a z přírodních obnovitelných materiálů jsou postaveny nad vodou tyrkysové laguny a jsou maximálně otevřené přírodě. Pokud hledáte luxus v podobě soukromí, úchvatných pláží, skvělého šnorchlování a prvotřídních služeb, zamiřte do Gili Lankafushi. Gili Lankafushi Vás jednoduše okouzlí. Resort Gili Lankafushi se nachází na atolu Severní Malé.

Popis resortu: 

Gili Lankafushi je unikátní resort pro náročné, kteří chtějí strávit dovolenou v přírodním stylu. Dřevěné vily a rezidence jsou spojeny s ostrovem, na němž se nachází restaurace a společenské zázemí resortu, dřevěnými lávkami. Hosté mají k dispozici jízdní kola. Resort se snaží chovat co možná nejšetrněji k životnímu prostředí. Klimatizace je ve vodních suitách nahrazena přirozeným prouděním vzduchu, které doplňují stropní ventilátory. Tento resort jako jeden z mála pochopil, že opravdu není nutné měnit ložní prádlo každý den (kdo z nás to doma dělá, že?), ale když o to host požádá. Tím se snižuje spotřeba vody a energie potřebné k jejímu odsolení, spotřeba pracích prášků a spotřeba energií nutných k likvidaci odpadních vod. Pláže ostrova jsou nádherné, široké a zářivě bílé.

Restaurace

Snídaně a večeře mezinárodní kuchyně si můžete vychutnávat v hlavní restauraci s výhledem na oceán postavené na západním konci ostrova.
V nadvodním baru s panoramatickým výhledem na oceán jsou podávány obědy, večeře a lehké občerstvení během dne.
Ve střešní restauraci s úchvatným výhledem By The Sea jsou podávány večeře z japonského menu maximálně pro 26 osob.
V podzemním vinném sklípku je uchováváno na 500 lahví vína z 30 světových vinařských oblastí. Chuť na sladké můžete uspokojit v čokoládové jeskyni s ručně vyráběnými bonbóny.

Zábava a volný čas
aktivity nabízené zdarma: ranní jóga, vodní sporty jako kajaking, plachtění, windsurfing, kánoe, tenis, stolní tenis, volejbal, stolní hry, knihovna s počítačem s internetem
aktivity za poplatek: plavby na lodi dhóni při východu a západu slunce, piknik na písečné kose, výlet za delfíny, výlet do Malé a na okolní ostrovy, privátní sledování filmů v místním kině Jungle Cinema nebo kdekoliv jinde.

Popis hotelu a pokojů: 

Villa suity (210m2)
Prostorné villa suity jsou rozmístěné nad vodní hladinou po obou stranách mola. Můžete si v nich užívat výhledy na nekonečný oceán nebo lenošit na sluneční terase v prvním patře, kde si můžete dopřát i romantické večeře při západu slunce. Vily obsahují kromě ložnice ještě velkou polootevřenou obytnou místnost s denním lůžkem a jídelním stolem s židlemi. V polootevřené koupelně je vana a venkovní sprcha. V přízemí je venkovní terasa s lehátky.

Vodní rezidence (250m2)
Vodní rezidence ubytují až 4 dospělé osoby nebo rodinu se 2 dětmi. Mají vlastní vodní zahrady, obývací pokoj je klimatizovaný a je v něm televize se satelitem a DVD přehrávač. V obývacím pokoji jsou dvě velká denní lůžka, která slouží zároveň i jako noční lůžka pro 2 osoby. Některé rezidence mají v polootevřené koupelně jacuzzi.

Crusoe rezidence (250m2)
Toužíte-li po absolutním soukromí narušovaném pouze šploucháním vlnek tyrkysové laguny, pak Crusoe rezidence jsou tou pravou volbou. Rezidence jsou postaveny nad vodní hladinou a spojení s ostrovem je zajištěno soukromou lodí. Crusoe rezidence ubytují až 4 dospělé osoby nebo rodinu se 2 dětmi. Vybavení je obdobné jako u vodních rezidencí, navíc je zde kuchyňka, malá vinotéka.

Soukromé rezidence (1400m2)
Soukromé rezidence jsou oslavou soukromí ve velkém stylu pro až 8 dospělých. Jsou postaveny nad vodní hladinou 500 metrů od ostrova a 300 metrů od nejbližší vily. Pro přepravu hostů na hlavní ostrov je u každé vily snadnoobslužná motorová loď.  Rezidence sestávají ze dvou vil, mezi nimiž je společenská místnost. V přízemí je dále SPA se saunou a parní komorou, pokoj pro sluhu s kuchyňkou a jídelna. V patře je pokoj pro hosty, jídelna a SPA. Všechny pokoje (kromě koupelen) jsou klimatizované.