Hideaway beach resort Maledivy - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
81 400 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
letadlo+loď, 45+20 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Další stravování

 • polopenze
 • plná penze
Celkem pokojů: 

14 plážových vil Sunset (385m2)
20 plážových rezidencí s jacuzzi (550m2)
50 deluxe vodních vil s jacuzzi (196m2)
  2 Ocean suity (340m2)
  5 Ocean vil s bazénem (300m2)
  7 rodinných vil s bazénem (705m2)
  3 dvouložnicové vily s bazénem (1200m2)
  2 paláce Hideaway (1420m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavní sezónu 81 400 CZK
hlavní sezóna
12.1. - 15.4.2019
99 660 CZK

Uvedené ceny neobsahují speciální cenové akce a slevy nabízené resortem v průběhu sezóny.
Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

 

HIDEAWAY BEACH RESORT *****

 • větší luxusní resort
 • 2 kilometry bělostných pláží
 • úchvatný podmořský život
 • výborný servis a vynikající kuchyně
 • dětský klub
 • k dispozici jízdní kola
   

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Hideaway beach resort je nově zrenovovaným resortem otevřeným 1.října 2014. Ostrov porostlý hustou tropickou vegetací obklopují bělostné pláže a tyrkysový oceán. Korálový útes skýtá výborné podmínky pro šnorchlování. Hideaway je místem, kde se snoubí luxus a soukromí s téměř nedotčenou přírodou. Hideaway beach resort je jedním z mála resortů na atolu Haa Alifa v nejsevernější části Malediv na ostrově o rozměrech 1400x500 metrů. 

Popis resortu: 

Resort nabízí ubytování ve 103 plážových a vodních vilách, které svou rozlohou patří k největším v zemi. Plážové vily jsou rozmístěny ve stínu kokosových palem a svěží tropické vegetace několik kroků od pláže. Vodní vily jsou postaveny na kůlech nad hladinou oceánu a byly postaveny zcela nově. Tento resort jako jediný na Maledivách disponuje vlastní marinou. V resortu jsou dvě restaurace a dva bary a široká nabídka aktivit pro trávení volného času.


Restaurace
Hlavní restaurace Matheefaru nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně s francouzskými akcenty. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, který je doplněn o živé vaření. Možný je výběr z jídelního lístku. Pro speciální večeře jsou tu dva soukromé pavilony nad vodou.
Na venkovní terase nadvodní asijské restaurace Samsara si můžete vychutnat speciality asijského šéfkuchaře ovlivněné thajskou, čínskou a japonskou kuchyní.
Bar Meeru u bazénu je připraven Vás osvěžit nealkoholickými a alkoholickými nápoji s širokou nabídkou šampaňského a whisky. Podává rovněž lehké pokrmy v době oběda, jako pizzu, saláty, grilované pochoutky a jiné snacky.
Sunset Pool Café podává evropská a asijská jídla v době snídaní, obědů a večeří. Kromě jídel si zde můžete vychutnat i výhled na nádherný oceán a západy slunce.


Zábava a volný čas
centrum vodních sportů – plavba na katamaránu, windsurfing, kiteboarding, kajak, stand-up pádlování, pronájem lodí pro vodní sporty, vodní lyžování, wakeboarding, jízda na banánu, jet sky a další; potápěčské centrum, rybaření včetně nočního a big game fishing, rybářské výpravy s místními rybáři, 2 osvětlené tenisové kurty, plážový volejbal, moderní fitness, stolní tenis, jízda na kole, 3 bazény a dětský bazén, návštěvy obydlených ostrovů, plavby při západu slunce, obchod se suvenýry, knihovna, dětský klub, SPA a masáže, parní komora, salón krásy

 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily Sunset
Plážové vily se nachází několik kroků od zářivě bílé pláže a tyrkysového oceánu. Rustikálně elegantní interiér vil inspirovaný maledivskou kulturou je laděn v tónech bílé, béžové a hnědé barvy. Podlahy jsou z teakového dřeva. V polootevřené koupelně je vana s jacuzzi. Před vilami jsou terasy s posezením a výhledem na oceán. Ve vilách je možné ubytovat 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé.

Plážové rezidence s jacuzzi
Plážové rezidence obsahují kromě ložnice ještě obývací část s pohovkou, křesly a stolkem. V polootevřené koupelně je velká vana s jacuzzi pro dvě osoby. Venku je malý bazén terasa s posezením.

Vodní vily deluxe s bazénem
Vodní vily postaveny nad tyrkysovou hladinou klidné laguny. V pokojích je postel typu king-size, psací stůl a lenoška. V koupelně je vana s masážnimi tryskami a výhled z koupelny je na oceán. Na prostorné terase jsou lehátka na opalování, jídelní stůl s židlemi pro večeře ve vile, lenoška a nadvodní bazén (18m2). Z terasy je přímý vstup do oceánu.

Vily Ocean s bazény
Vily Ocean jsou jednoložnicové a dále obsahují obývací část s jídelním stolem. Na terase je bazén (18m2) a jídelní stůl s židlemi.

Ocean suity
Ocean suity obsahují 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s jídelním stolem, velkou verandu a terasu s bazénem (25m2) a jídelním stolem s židlemi.

Rodinné vily s bazény
Rodinné vily obsahují jednu ložnici a ubytují 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé osoby. Polootevřené koupelně je velká vana s jacuzzi pro dvě osoby. Před vilou je velký bazén, zastřešený jídelní stůl a soukromá pláž. Vily jsou obklopeny privátními zahradami.