Holiday Inn Kandooma - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
48 650 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
rychloloď, 45 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Za příplatek

 • polopenze
 • plná penze
 • all inclusive
 • all inclusive Premium

 

Celkem pokojů: 

44 plážových vil
74 plážových domků
19 vodních vil
  3 rodinné plážové domky

 

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí 

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
10.1.-15.4.201955 300 CZK
16.4.-31.7.201948 650 CZK
1.8. - 30.9.201961 390 CZK
1.10. - 31.10.201964 570 CZK
1.11. - 21.12.201955 300 CZK
22.12.2019 - 9.1.202084 120 CZK*
10.1.-15.4.202055 300 CZK
16.4.-31.7.202048 650 CZK

Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.
* v ceně nejsou zahrnuty povinné příplatky 24.12.2019 a 31.12.2019
 

HOLIDAY INN KANDOOMA ****

 • moderní resort pro rodinnou dovolenou
 • luxus za rozumnou cenu
 • klidný resort na menším ostrově
 • skvělé potápění a šnorchlování
 • široká nabídka aktivit a výletů
 • velký dětský klub
 • výhodný tranfer rychlolodí

​RESORT DOPORUČUJEME PRO RODINY S DĚTMI


Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Holiday Inn Kandooma je moderní designově zařízený resort s klidnou a přátelskou atmosférou. Resort Holiday Inn Kandooma je na menším ostrově s krásnými širokými plážemi. Kandooma je vhodný pro rodiny s dětmi, ale nejenom pro ně. Na své si zde přijdou i potápěči a surfaři. Holiday Inn Kandooma je luxusně zařízený 4* resort, který úrovní služeb a ubytování předčí některé maledivské resorty s 5*. Nabídka vodních sportů a aktivit je široká a WiFi internet je zdarma v celém resortu. Dětský klub patří k největším v zemi.

Popis resortu: 

Holiday Inn Kandooma je menší moderní resort s kvalitními službami. Ubytování ve vilách zařízených v moderním stylu poskytujícím prostor a pohodlí. Plážové vily a domky jsou rozmístěny podél široké pláže, vodní vily jsou v řadě nad klidnou lagunou.

 

Restaurace
Jídla můžete vybírat ve 3 restauracích nabízejících pokrmy zejména z mezinárodní kuchyně okořeněné místní maledivskou. Více prostoru je věnováno italské kuchyni a jedna z restaurací se specializuje na thajskou, indickou, indonéskou a čínskou kuchyni s důrazem na čerstvé a vybrané suroviny. V resortu se dále nachází 3 bary rozmístěné po ostrově, které nabízejí jak jídla, tak i alkoholické a nealkoholické nápoje z jídelního lístku.


Zábava a volný čas
opravdu široká nabídka aktivit a exkurzí - šnorchlování, potápění na několika místech v těsné blízkosti resortu: k vidění jsou želvy, žraloci, delfíni, barakudy, rejnoci a další velké ryby, viditelnost až 45 m, bohatá nabídka aktivit pro děti v dětském klubu, služba hlídání dětí, surfování: přímo u resortu je vyhledávaná surfařská lokalita, a další jsou nedaleko, dále windsurfing, kajak, wakeboarding, vodní lyže, bohatá nabídka exkurzí: např. šnorchlování se žralokem velrybím, výlet do tradiční maledivské vesnice, šnorchlování s mořským biologem, pozorování delfínů, nechybí vybavené welness centrum a SPA s masážemi

Dětský klub
Moderní dětský klub byl zrenovován na podzim 2014 a patří k největším v zemi. Klub je dvouúroňový - v přízemí najdou zábavu děti ve věku 4-7 let, v patře pak větší děti od 7 do 12 let. Klub nabízí ruční práce, hry, zábavné aktivity, knihovnu.... vaše děti se zde rozhodně nudit nebudou.

Popis hotelu a pokojů: 

Plážová vila (48m2)
Moderně zařízená plážová vila poskytuje přímý výhled na oceán. Vily mají formu dvoudomků. Velké francouzské dveře dávají pocit vzdušnosti a prostoru a dřevěná podlaha a kvalitní nábytek zaručuje pohodlí. K vile náleží polootevřená venkovní koupelna se dvěma sprchami (jedna venkovní a jedna pod střechou), soukromá terasa s přístřeškem, křeslem, sofa a houpací sítí.

Plážový domek (72m2)
Patrový domek s oddělenou ložnicí a obývacím prostorem umístěný přímo na pláži. V patře se nachází ložnice s balkónem poskytující krásný výhled na oceán. Přízemní obytný prostor je polootevřený, je vybavený moderním designovým nábytkem, podlahu je tvořena “písečným kobercem”, který sem sahá přímo z pláže.

Plážový rodinný domek (144m2)
Plážové rodinné domky jsou určeny pro rodiny nebo menší skupiny. Sestávají ze dvou plážových domků. Naleznete v nich 2 ložnice v patře s výhledem na oceán a v přízemí polootevřený obývací pokoj s dřevěnou podlahou a jídelnu s gaučem, stolkem a menším jídelním stolem a čtyřmi židlemi.

Vodní vila (85m2)
Prostorná vila jejíž ložnice přechází na soukromou verandu s houpací sítí v podlaze. Při přílivu je houpací síť částečně pod mořskou hladinou a tak si můžete dopřát mořskou koupel přímo na verandě. Dále prostorná polootevřená koupelna s vanou, vše opět ve stylovém designu. Jednoduché, pohodlné v kontaktu s venkovním prostředím.


Standartní výbava všech pokojů: adaptér, klimatizace, župany, ručník a taška na pláž, větrák, výběr polštářů navíc, televizor s místními a sateltitními programy, minibar, nádoba na led, trezor, dokovací stanice pro iPod, žehlička a žehlící prkno, láhev s vodou, rychlovarná konvici, žabky, deštníky, wi-fi, telefon na mezinárodní hovory, svítilna