Kandolhu Island - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
68 680 CZK
Vhodné pro: 
páry, svatební cestu
Transfer: 
hydroplán, 30 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Další stravování

 • večeře a lá carte
 • all inclusive a lá carte
Celkem pokojů: 

6 plážových vil s jacuzzi (85m2)
5 plážových vil s bazénem (150m2)
8 dvoupatrových vil s bazénem (150m2)
4 vodní vily Ocean (80m2)
7 vodních vil Ocean s bazénem (90m2)

 

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavní sezónu68 680 CZK
hlavní sezóna
11.1. - 30.4.2019
93 540 CZK

Uvedené ceny obsahují slevy za včasné rezervace a noc zdarma v období mimo hlavní sezónu a neobsahují speciální cenové akce a slevy nabízené resortem v průběhu sezóny.
Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

KANDOLHU ISLAND *****

 • klidný resort na malém ostrově
 • bělostné pláže
 • výborné šnorchlování
 • vynikající  kuchyně
 • romantika
 • designové vily
   

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Kandolhu Island nabízí ubytování v pouze 30ti vilách, jejichž styl kombinuje moderní architekturu a přírodní materiály jako dřevo a palmové listí střech. Celý resort proto budí dojem moderní svěžesti, která je v naprostém souladu s panenskou krásou pláží a původní tropickou vegetací. Kandolhu se nachází na ostrově o velikosti 200x150 metrů na atolu Severní Ari.

Popis resortu: 

Kandolhu Island resort je malým komorním resortem poskytujícím svým hostům dostatek soukromí. Plážové vily jsou rozmístěny u pláže v bujné tropické vegetaci s výhledem na oceán. Designové vodní vily jsou postaveny nad klidnou lagunou Indického oceánu. Domácí korálový útes skýtá výborné podmínky pro šnorchlování.  

Restaurace
Vaše chuťové buňky jsou na Kandolhu připraveny uspokojit 4 restaurace s nabídkou a lá carte. Hlavní restaurace The Market se nachází na břehu moře s uvolněnou atmosférou. Snídaně formou bufetu doplněná o přípravu pokrmů přímo na místě na požádání. Restaurace Olive nabídne pokrmy italské a středomořské kuchyně a prostředí pod širým nebem. Sea Grill se nachází přímo na pláži a vychutnat zde můžete masa a čerstvé úlovky z moře připravené na grilu. Banzai Vás zavede do světa japonské kuchyně vybraným sushi, sashimi anebo pokrmy připravenými na teppaniyaky. Krom restaurací můžete využít i Vilu bar s širokou nabídkou nápojů včetně velké palety koktejlů a uvolněným prostředím.

Zábava a volný čas
Šnorchlování včetně šnorchlování s místním bioologem (zapůjčení šnorchlovací výbavy zdarma), šnorchlovací výlety na další útesy, potápění, velký rybolov, parasailing, plavba při západu slunce apod., nemotorizované vodní sporty – kajaky, windsurfing, plachtění na katamaranu, kajaky s průhledným dnem, široká nabídka wellness 

Vybavení vil:
Klimatizace a stropní větrák, k dispozici iPad, reprosouprava pro iPad a iPhone, TV s plochou obrazovkou s nabídkou filmů, telefon, mini bar, mini vinný sklípek přímo ve vile, presovar, varná konvice, elektrický safe, žehlička se žehlícím prknem, koupelnové a plážové ručníky, v koupelně je fén na vlasy, župany, koupelnové bačkory, nabíjecí baterka, zdarma internetové připojení WIFI

Popis hotelu a pokojů: 

Plážová vila s jacuzzi
Plážové vily s jacuzzi s výhledem na oceán se nachází na západní straně ostrova. Prostorné vily vkusně kombinují moderní styl a dřevo a hladké linie, čímž budí dojem lehkosti. K vile patří otevřená koupelna s vířivkou, dvěma umyvadly a dvěma sprchami, jednou venkovní a jednou vnitřní. Na verandě nechybí denní lůžko, plážová lehátka a slunečník.

Plážová vila s bazéne
Extravagantní vily směřují na východ. Mají velkou ložnici a krásný výhledem na soukromý bazén a modrou lagunu za ním. V otevřené koupelně zve k realxaci velká vana, dále zde najdete lenošku, vnitřní sprchu a sprchu pod otevřeným nebem. Každá vila má vlastní terasu s denním lůžkem, lehátky a slunečníkem.

Dvoupatrová vila s bazénem
Dvoupatrové vily se nachází na západní straně ostrova. V přízemí je prostorná koupelna s venkoví sprchou, obývací pokoj s terasou, na které se nachází soukromý bazén. V prvním patře budete usínat v ložnici s výhledem na oceán. Dále se zde nachází druhá koupelna a balkón s venkovní lenoškou.

Vodní vila Ocean 
Tyto  elegantní vily se nachází přímo nad vodou. Mají prostornou ložnici s výhledem na oceán. Výhled na oceán Vás čeká i z velké koupelny s jacuzzi a sprchovým koutem. Z venkovní terasy je po schůdcích přímý přístup do oceánu.

Vodní vila Ocean s bazénem
Těchto 7 vodních vil s výhledem na západ slunce nabízí to nejlepší na Kandolhu. Každá vila má vlastní přístupové molo, ložnici se šatnou a koupelnu s posuvnými dveřmi na terasu. Na terase se nachází soukromý bazén a schůdky přímo do oceánu.