Kihaa Maldives, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
61 420 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
letadlo+loď, 20+10 min
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • all inclusive
Celkem pokojů: 

36 plážových vil reserve (77 m2)
34 prestižních plážových vil lagoon (89 m2)
18 prestižních plážových vil s altánkem (110 m2)
10 vodních vil (150 m2)
 4 rodinné apartmány junior (200 m2)
 4 rodinné apartmány executive (250 m2)
 2 vodní apartmány (270 m2)
 2 rodinné apartmány executive s dvěma ložnicemi (310 m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
09.01.-22.01.201970 720 Kč
23.01.-28.02.201981 490 Kč
01.03.-31.03.201967 700 Kč
vedlejší sezóna 201961 420 Kč

Pro přesné nacenění zájezdu nás kontatujte.

 

 

 

 

 

 

 

 

KIHAA MALDIVES *****

  • KLIDNÁ LUXUSNÍ DOVOLENÁ
  • výborné POTÁPĚČSKÉ LOKALITY V OKOLÍ
  • široká NABÍDKA AKTIVIT a služeb
  • různé typy UBYTOVÁNÍ
  • ŠIROKÉ BĚLOSTNÉ PLÁŽE
  • KORÁLOVÝ ÚTES DOSTUPNÝ PŘÍMO S PLÁŽE
  • DĚTSKÝ KLUB

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

 

Kihaa Maldives je exkluzivní 5* resort na atolu Baa nedaleko zátoky Hanifaru (přírodní rezervace UNESCO) nabízející kombinaci klidné dovolené v luxusu, dlouhých bělostných pláží, prvotřídního potápění, šnorchlování a rodinného resortu s dětským klubem. Kihaa Maldives je postaven na ostrově o rozměrech 600x350 metrů. Ostrov je porostlý bujnou vegetací a jeho velká část si zachovává původní přírodní ráz. Kihaa je oázou klidu a relaxace. 

Popis resortu: 

Kihaa Maldives resort sestává ze 118 vil rozmístěných ve dvou řadách po obvodu resortu a na přilehlém mole. První řada vil má přímý výhled na oceán druhá má průchod vegetací na pláž. Součástí resortu jsou 3 restaurace a 2 bary a jeho velkou část (až 70%) tvoří původní vegetace. 

Restaurace
Jídla můžete vybírat ve 3 restauracích nabízejících pokrmy zejména evropské a asijské kuchyně. Samozřejmostí je prvotřídní využití čerstvých surovin, z nichž některé se pěstují přímo v resortu. Restaurace mají vnitřní a venkovní prostory. V resortu se dále nacházejí 2 bary nabízející bezpočet alkoholických i nealkoholických koktejlů, zmrzliny a malých dobrot z jídelního lístku.

Zábava a volný čas
potápění - potápěčské lokality na atolu Baa (UNESCO), šnorchlování - korálový útes dostupný přímo z pláže, centrum vodních sportů, bazén s ranními lekcemi cvičení ve vodě, tenisové kurty s umělým osvětlením, squash, plážový volejbal, biliard, posilovna, dětský klub a služba hlídání dětí, wellness - masáže, sauna, pára, manikůra atd. wifi ve veřejných prostorech, knihovna, služby lékaře v resortu, široká nabídka exkurzí - pozorování delfínů, šnorchlování a potápění, výlet do maledivské vesnice, večerní rybaření a další.

 

Vodní vila
Prostorná vila nad hladinou laguny s velkým obývacím pokojem, který je zároveň ložnicí. Z terasy je přímý vstup do vody a k vile náleží soukromý bazén..

Vodní apartmán
Apartmán nad hladinou laguny s přímým vstupem do moře. Sestává z prostorné ložnice, velkého obývacího pokoje, koupelny s vířivkou a prostorné terasy s vlastním bazénem. Tento typ ubytování je vhodný pro rodiny i skupiny, které hledají prostornou vilu a zároveň maximální soukromí. Rozlehlá terasa může sloužit nejen k relaxaci, ale např. i pro večeře v soukromí.

Popis hotelu a pokojů: 

Plážová vila “reserve”
Prostorná vila zařízená v tradičním maledivském stylu. Nachází se v pásu vegetace nedaleko pláže. Nabízí průhled mezi palmami na pláž a moře. Součástí vybavení je venkovní koupelna se samostatnou sprchou a vanou.

Prestižní plážová vila “lagoon”
Vila přímo u pláže zařízená v tradičním maledivském stylu, s velkým obytným prostorem, který je zároveň ložnicí. K vile patří polootevřená venkovní koupelna se samostatnou vanou a sprchou, terasa u pláže a nechybí plážová lehátka.

Prestižní plážová vila s altánkem
Prostorná vila s velkou ložnicí a zároveň obývacím pokojem, zařízená v tradičním maledivském stylu. Součástí vybavení je venkovní polootevřená koupelna, terasa přímo u pláže a plážový altán se sedací soupravou a stolkem. Altánek lze využít k soukromím večeřím při svíčkách nebo masážím. Vila se nachází na západní straně ostrova, proto umožňuje obdivovat překrásné západy slunce.

Rodinný junior apartmán
Apartmán tvořený dvěma pokoji určený pro rodiny s dětmi. Apartmán poskytuje soukromí pro rodiče a zároveň dostatek pohodlí a prostoru pro trávení rodinné dovolené. Nechybí polootevřená koupelna s oddělenou sprchou a vanou a vlastní terasa. Apartmány se nacházejí v druhé řadě vil od pláže, proto poskytují průhled na pláž mezi palmami.

Rodinný apartmán executive
Prvotřídní apartmán s dvěma ložnicemi a vlastním bazénem u pláže určený pro rodiny s dětmi nebo malé skupiny. K apartmánu patří velká terasa s altánkem, kterou lze využít k soukromým večeřím, obývací pokoj a samozřejmě polootevřená venkovní koupelna s oddělenou sprchou a vanou. Nechybí vlastní slunečník s lehátky ihned u pláže. Dva apartmány jsou postaveny jako sousední v rámci jedné velké dvojvily - pro větší skupinu či rodinu lze pronajmout celou budovu.