Kudafushi resort - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
56 660 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
letadlo a loď, 55 min.
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • all inclusive "soft" (z nápojů pouze nealkoholické)

Za příplatek

  • all inclusive "alko" (výběr alkoholických nápojů)
Celkem pokojů: 

38 plážových vil (92 m2)
  2 rodinné plážové dvouvily (184 m2)
40 plážových vil s bazénem (92 m2)
24 vodních vil (75 m2)
10 vodních vil s bazénem (85 m2)
  1 prezidenstský apartmán (185 m2)

 

Další detaily: 

Orientační ceny zájezdů 10 dní/ 7 nocí

sezóna 2018/19

Pobyt v období:Cena za osobu od:
květen - září56 660 Kč
říjen - prosinec*63 630 Kč
leden - březen73 160 Kč
duben67 970 Kč

* mimo Vánoce a Nový rok
Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

KUDAFUSHI RESORT ****

  • nový resort v maledivském stylu
  • klidnější resort na středně velkém ostrově
  • romantická dovolená
  • vhodný pro rodiny s dětmi i páry
  • široké písčité pláže
  • bohatý podmořský život přímo u resortu
     

Zájezdy do Paradise Island Resort

 

Kudafushi je all inclusive resortem otevřeným začátkem roku 2017. Na resortu vás čeká uvolněná atmosféra a kvalitní služby. Resort je koncipován v duchu jednoduchosti a co možná největšího kontaktu hostů s krásnou okolní přírodou - v podobě bělostných pláží, tyrkysového moře a bohatého korálového útesu přímo u resortu. Resort je vybudován v maledivském stylu, mezi materiály převládá dřevo a nechybí typické střechy z palmových listů. Na resortu naleznete i dětský klub. Transfer letadlem a lodí 55 minut nebo hydroplánem 40 minut. Rozměr ostrova je 550x250m.

Popis resortu: 

Resort sestává z celkem 115 vil a 3 restaurací. Plážové vily jsou rozmístěny podél bělostných pláží a výhled z nich je na oceán (zelení je omezen jen zřídka). Vodní vily jsou umístěny nad malou lagunou. Ze všech vil je perfektní přístup k moři a jen pár metrů k nádhernému korálovému útesu. Všechny restaurace jsou navrženy tak, aby hosté mohli stolovat pod širým nebem.  

 

Restaurace         

Na resortu naleznete tři restaurace. Hlavní restaurace na severu ostrova nabízející pokrmy formou bufetu. Druhá restaurace Olive Me se zaměřuje na středomořskou kuchyni, součástí této restaurace je tzv. Vinný sklep, který nabízí širokou paletu vín z celého světa. Restaurace je otevřena večer a nabízí večeře formou A la carte nebo večerního menu. Třetí restaurací je bar a gril Sea edge, který se nachází na západní straně ostrova. Kromě delikates z grilu si zde tak můžete užít západy slunce.
Základní all inclusive neobsahuje alkoholické nápoje. Tento základní balíček lze za příplatek rozšířit.

Zábava a volný čas

bazén, SPA, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, kulturní večery s tancem boduberu, dětský klub, fitness, široká nabídka výletů, dětský klub

 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážová vila
Plážové vily jsou samostatně stojící v první řadě vegetace přímo na pláži. Toto poskytuje kombinaci soukromí a přímého kontaktu z pláží a mořem. Nechybí polootevřená koupelna s masážní vanou a venkovní sprchou. Vnitřek je vybaven moderně a jednoduše s důrazem na čistší a jednodušší design a dřevo. Uvnitř vily naleznete denní lůžko, před vilou pak zastřešenou terasu s posezením a lehátky. Přímo na pláži můžete využít stylová plážová proutěná lehátka.

Plážová vila s bazénem
Vybavením stejná jako plážová vila. Před vilou se navíc nachází soukromý bazén.

Vodní vila
Vodní vily jsou postaveny na kůlech nad lagunou. Stejně jako vily na pláži jsou zařízeny s důrazem na dostatek prostoru, jednoduchost a kvalitní materiály, především dřevo. Vily nemají polootevřenou koupelnu, za to nabídnou soukromou terasu s krytým venkovním posezením, lehátky a přímým vstupem do vody.

Vodní vila s bazénem
Vodní vila s bazénem nabídne o něco více prostoru nežli klasická vodní vila, vybavením je jinak stejná. Rozdílem je, že se nachází dále od břehu a oproti klasické vodní vile má navíc vlastní bazén.