Kuramathi Island Resort, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
53 190 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydroplán, 20 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • plná penze (snídaně, obědy, večeře)

Za příplatek

 • all inclusive - basic
 • all inclusive - select

Zdarma pro novomanžele

 • košík s ovocem, květinová dekorace na lůžku a láhev vína pro novomanžele na svatební cestě do 6 měsíců od svatby při minimálním pobytu 7 nocí
   
Celkem pokojů: 

71 plážových vil (70m2)
36 deluxe plážových vil (51m2)
33 plážových vil s jacuzzi (90m2)
35 superior plážových vil s jacuzzi (90m2)
31 deluxe plážových vil s jacuzzi (95m2)
20 vodních vil (52m2)
50 vodních vil s jacuzzi (90m2)
2 plážové vily pro novomanžele (310m2)
 

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
11.05. - 19.07.201953 190 CZK
20.07. - 31.10.201957 490 CZK
01.11. - 23.12.201965 990 CZK
24.12. - 05.01.2020 86 590 CZK*
06.01. - 30.04.202070 390 CZK

* v ceně není zahrnut povinný příplatek štědrovečerní a silvestrovskou galavečeři

Slevy na ubytování, stravování a transfer pro děti do 12 let

Pro kalkulaci s aktuálními slevami a akcemi nás kontaktujte.

KURAMATHI ISLAND RESORT ****

 • moderně zrenovovaný resort
 • resort pro páry i rodiny s dětmi
 • romantická dovolená
 • svatební cesta
 • 20 minut letu hydroplánem od letiště
 • velká nabídka zábavy
 • nádherné pláže
 • křišťálově čistá voda
 • potápěčské lokality
 • šnorchlování
 • příjemná atmosféra
 • vynikající kuchyně
 • krmení rejnoků


Tento resort jsme navštívili

Kuranathi Island Resort - zájezdy

Kuramathi Island resort je nedávno zrenovovaný moderní resort postavený na ostrově ve tvaru kosy s orientací východ-západ. Kuramathi pláže jsou bělostné a laguna nádherně modrá přesně tak, jak od Malediv očekáváte. Pláž na západním konci tvoří dlouhý bělostný cíp, který jen velmi pozvolna mizí v tyrkysovém oceánu. V okolí Kuramathi se nachází několik výborných potápěčských lokalit, kde můžete spatřit i žraloky kladivouny. Šnorchlování na jižní straně ostrova je výborné. Severní strana ostrova je větrnější s většími vlnami. Kuramathi Island resort se nachází na atolu Rasdhoo 56km severozápadně od Malé u severovýchodního konce atolu Ari. Délka ostrova je 1,8 kilometru a šířka v nejširším místě na východě 350 metrů. Dopravu po ostrově zajišťují elektromobily.

Popis resortu: 

Kuramathi Island resort nabízí komfortní ubytování v několika typech vil rozmístěných podél pláží, v tropické zahradě porostlé kokosovými palmami, banánovníky a jinými exotickými rostlinami. Nejlepší pozice mají vily na jižní straně ostrova.

K dispozici je:
71 plážových vil -  samostatné vily se střechami z palmových listů jsou umístěny ve stejné části ostrova jako zahradní vily
33 plážových vil s jacuzzi - na východní straně jižní pláže a na východní pláži
35 superior plážových vil s jacuzzi - na východním konci jižní pláže
31 deluxe plážových vil s jacuzzi - uprostřed severní pláže
20 vodních vil - v západní části severní pláže
50 vodních vil s jacuzzi - nad vodou uprostřed jižní pláže
2 plážové vily pro novomanžele - uprostřed severní pláže

 

Restaurace

Strava v Kuramathi je pro mnohé hosty nezapomenutelným gurmánským zážitkem. Jídlo je každý den zaměřené na některou ze světových kuchyní - maledivskou, italskou, japonskou, thajskou, indickou, mexickou apod. Velká je nabídka zeleniny, ovoce, salátů a zákusků. Několik dalších restaurací nabízí speciality např. indické, thajské nebo rybí. Je zde také pizzerie, grilování na pláži a několik barů.

 

Zábava a aktivity

tenis, badminton, volejbal, tělocvična, dva bazény a dětský bazén, sauna, jacuzzi, šnorchlování, potápění, windsurfing, plachtění, kanoistika, vodní lyžování, wake boarding, jízda na banánu, jet-ski, výlety katamaránem a rychlolodí, výlety na obydlené ostrovy, rybolov a velký rybolov (resort nenabízí noční rybolov, neboť chce tímto přístupem chránit jedinečné okolí ostrova), masáže a lázně, dětský klub pro děti od 3 do 12 let, obchod se suvenýry, diskotéka, animační programy, výlet do Malé
 

 

 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily
Plážové vily jsou umístěny přímo na pláži a zařízeny dřevěným nábytkem. Vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, trezorem, minibarem, telefonem, televizí, kávo/čajovarem, DVD přehrávačem, dokovací stanicí pro iPod, WiFi, koupelnou a venkovní sprchou, župany, koupelnovou kosmetikou, vysoušečem vlasů a pohodlnými lehátky na terase.

Plážové vily s jacuzzi
Plážové vily s jacuzzi jsou kromě standardního vybavení vybaveny pohodlnou pohovkou, koupelnou se sprchou a velkou polootevřenou koupelnou se sprchou a jacuzzi. Z velké dřevěné terasy s lehátky je rovněž nádherný výhled na oceán. Tyto vily jsou umístěny na nejkrásnějším místě ostrova.

Superior plážové vily s jacuzzi
Superior vily mají kruhový půdorys a jsou zařízené v moderním minimalistickém stylu. Kromě prostorné ložnice obsahují samostatnou šatnu, koupenu se sprchou a velkou polootevřenou koupelnu s jacuzzi. Výhled z prostorné terasy s lehátky je na oceán.

Deluxe plážové vily s jacuzzi
Tyto vily obsahují kromě ložnice, samostatnou šatnu, koupelnu s vanou a prostornou vnější polootevřenou koupelnu se sprchou, jacuzzi a sofa. Na velké vnější terase jsou lehátka a rovněž sofa. K dispozici je pressovar.

Vodní vily
Vodní vily jsou vybaveny pressovarem, koupelnou se sprchou a dřevěnou terasou s lehátky, z níž je přímý vstup do vody.

Vodní vily s jacuzzi
Vodní vily s jacuzzi jsou vybaveny obdobně jako vodní vily, na terase mají navíc jacuzzi a sofa.

Novomanželské vily s bazénem
Tyto vily jsou tvořeny ložnicí a odděleným obývacím pokojem. V ložnici je velká postel a sofa, v obývacím pokoji je gauč, velký televizor s plochou obrazovkou, pressovar, DVD přehrávač a stereo systém. Ve venkovní části se nachází 10m dlouhý bazén, denní postel, lehátka a sprcha osvětlená LED diodami.