Kurumba Maldives - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
49 140 CZK
Vhodné pro: 
páry, rodiny s dětmi, svatební cestu
Transfer: 
rychloloď, 10 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Za příplatek

 • polopenze (snídaně, večeře)
 • plná penze (snídaně, obědy, večeře)
 • all inclusive
 • Dine Around all inclusive (stravování je možné ve více restauracích s větším výběrem jídel)
Celkem pokojů: 

38 pokojů superior (74m2)
40 pokojů deluxe (50m2)
45 deluxe bungalovů (74m2)
30 plážových deluxe bungalovů (74m2)
8 zahradních vil s bazénem (124m2)
6 soukromých vil s jacuzzi (103m2)
8 deluxe vil s bazénem (200m2)
4 prezidentské vily s bazénem (306m2)
1 královská rezidence (768m2)

 

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena za osobu od:
1.5. - 24.7.201949 470 CZK
25.7. - 31.10.201960 390 CZK
1.11. - 22.12.201954 350 CZK
23.12.2019 - 10.1.2020        93 590 CZK*
11.1. - 30.4.202059 550 CZK

* v ceně není zahrnut povinný příplatek za gala večeři 24.12.2019, 31.12.2019

> slevy na ubytování, stravování a transfer pro děti do 12 let

 

KURUMBA MALDIVES *****

 • moderní zrenovovaný resort
 • elegance, noblesa, luxus a styl
 • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
 • romantická dovolená, svatební cesta
 • transfer jen 10 minut rychlolodí od letiště
 • možnost večerních příjezdů a odjezdů
 • široká nabídka aktivit a služeb pro trávení volného času
 • výborná kuchyně a specializované restaurace

Kurumba Maledivy - zájezdy

V Kurumba Maldives najdete eleganci, noblesu, luxus a styl v prostředí malého tropického ostrova lemovaného bílými plážemi a tyrkysovou lagunou. Resort Kurumba Maldives je vhodný pro klidnou, romantickou dovolenou nebo svatební cestu. Nabídka zábavy a aktivit je obrovská. Kurumba bylo vůbec prvním soukromým letoviskem na Maledivách otevřeným v roce 1972 a kompletně zrenovovaným a zmodernizovaným v roce 2003 a 2012. Ostrov s resortem Kurumba se nachází na atolu Severní Malé a jeho rozměr je 490x330 metrů.

Popis resortu: 

Kurumba Maldives nabízí devět typů ubytování od plážových bungalovů, přes vily s vlastními bazény až po královskou rezidenci. Některé bungalovy jsou přímo na pláži, jiné jsou od ní vzdáleny do 50 metrů. Restaurace, bary, recepce a bazén se nachází u pláže v jižní části ostrova. 

 

Restaurace

Sedm stylově zařízených restaurací nabízí lahodné pokrmy mezinárodní kuchně, např. maledivské, italské, japonské, arabské nebo indické. Dopřát si můžete romantickou večeři při svíčkách přímo na pláži, anebo si večeři nechat přinést na pokoj. V Kurumba Café u bazénu můžete ochutnat jídla maledivské kuchyně, sendviče nebo domácí zmrzlinu. Alkoholickými a nealkoholickými nápoji a koktejly se můžete osvěžit ve třech barech. 

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, 2 bazény a 2 dětské bazény, tři tenisové kurty, tělocvična, volejbal, kriket, stolní tenis, futsal, kurzy vaření a míchání koktejlů, kajak, surfování, plachtění, windsurfing, vodní lyžování, jet-ski, parasailing, jízda na banánu, výlet lodí s proskleným dnem, výlet do Malé a na obydlené ostrovy, rybaření, masáže, SPA, salón krásy, dětský klub, obchod se suvenýry, živá hudba, diskotéka a další

 

 

 

 

Prezidentské vily s bazénem  
Prezidentské vily jsou dvoupokojové pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti a nachází se ve východní části ostrova. Na zadní zahradě je velký bazén a lehátka. Ostatní vybavení je obdobné jako u soukromých vil s jacuzzi.

Královská rezidence
768m2, 1 vila pro 6 osob na východní pláži poskytuje svým hostům luxus a soukromí v prostředí tropické zahrady se sluhou, který je k dispozice 24 hodin denně. Vila je tvořena dvěma jednopokojovými vilami s bazénem a denní postelí v zahradě a terasou. V koupelnách je sprchový kout i vana. V propojovací části je vstupní hala, obývací pokoj s jídelním koutem, toaleta pro návštěvy a přední terasa. Soukromý transfer z/na letiště. 

Popis hotelu a pokojů: 

Superior pokoje
Superior pokoje jsou situovány ve dvoupodlažních domcích na jihu ostrova u pláže. Bungalovy s těmito pokoji obsahují ložnici s velkou postelí a lenoškou, šatnu, velkou koupelnu se sprchou a vanou obloženou mramorem, venkovní sprchu a terasu. Součástí vybavení je klimatizace, stropní větrák, trezor, kávo/čajovar, minibar, televize s plochou obrazovkou a satelitem, župany, vysoušeč vlasů, internet zdarma.

Deluxe pokoje
Deluxe pokoje se nachází na severu ostrova poblíž pláže. Vybavení je obdobné jako u superior pokojů. Kromě kávy a čaje si můžete připravit horkou čokoládu nebo koktejly.

Deluxe bungalovy
Deluxe bungalovy se nachází na severu, východě a západu ostrova, dále od pláže. Vybavení je stejné jako u deluxe pokojů, navíc je zde pressovar, žehlící prkno a žehlička a elektrický adaptér.

Plážové deluxe bungalovy
Plážové deluxe bungalovy jsou umístěny na severu, východě a západu ostrova přímo na pláži. Vybavení je stejné jako u deluxe bungalovů, navíc je zde DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPhone a každodenní prémiová snídaně v restauraci Ocean gril.

Zahradní vily s bazénem
Zahradní vily jsou dvoupokojové pro 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti a nachází se na východě ostrova v tropické zahradě. Vybavení je stejné jako u plážových deluxe bungalovů, navíc je zde na zadní terase bazén.

Soukromé vily s jacuzzi
Vily jsou dvoupokojové pro 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti a jsou situovány na východě ostrova. Vily obsahují ložnici, obývací pokoj, šatnu, velkou koupelnu s vanou a sprchou, venkovní sprchu s malým bazénem s jacuzzi a přední terasu s lenoškou. Vybavení je stejné jako u plážových deluxe bungalovů, navíc je zde minilednička a kromě snídaní v restauraci Ocean grill ještě odpolední koktejl v Beach baru.

Deluxe vily s bazénem
Deluxe vily jsou dvoupokojové pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti a jsou umístěny na východě a severozápadě ostrova. Vybavení vil je obdobné jako u soukromých vil s jacuzzi. Na prostorné zadní terase je velký bazén a lehátka.