Lily beach resort - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
99 290 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydroplán 25 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • ubytování s platinum all inclusive
 • mezinárodní letenku vč. tax
 • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
 • služby českého delegáta
 • pojištění úpadku CK
Celkem pokojů: 

65 plážových vil (68m2)
 2 rodinné plážové vily (136m2)
36 vodních vil deluxe (90m2)
16 vil Lagoon (126m2)
  4 vodní suity Sunset (182m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
vedlejší sezóna 201999 290 CZK
hlavní sezóna 5.1.-20.4.2019129 590 CZK

Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

 

 

 

 

LILY BEACH RESORT & SPA *****

 • široký plán platinum all inclusive
 • oáza klidu
 • rozmanitý podmořský svět
 • skvělé šnorchlování
 • potápěčské lokality v okolí
 • vyhlášená kuchyně
 • dětský klub
   

Royal Island - zájezdy

Lily Beach je luxusní 5* oázou klidu v krásném přirodním prostředí. Ostrov je pokrytý hustou vegetací. Lily Beach resort je díky nedalekému atolu Ari vyhledávaný potápěči a vzhledem ke krásnému korálovému útesu přístupnému přímo z pláže je vyhledáván i milovníky šnorchlování. Na Lily Beach nechybí bělostná pláž a bohatá nabídka služeb a aktivit pro děti i dospělé. Resort Lily beach se nachází na atolu Jižní Ari na ostrově o rozměrech 600x110 metrů.

Popis resortu: 

Lily beach resort prošel v roce 2009 kompletní renovací a jako první na Maledivách začal nabízet tzv. platinum plan - široké all inclusive včetně prémiových nápojů, VIP salónek v odletové hale hydroplánů v Malé, široká nabídka služeb v resortu zdarma, 2 výlety zdarma již v základní ceně. S platinum all inclusive už Vás na resortu nečekají žádné další výrazné výdaje. Platí se obvykle motorizované vodní sporty a masáže. 

Lily beach resort se stal vítězem ankety cestovatelů serveru Tripadvisor Travellers choice 2014 v kategoriích Luxus a Romantika.
 

Restaurace
Lily beach je resortem vyhlášeným svou exkluzivní kuchyni. Jídla zde můžete vybírat ve čtyřech restauracích a barech. Hlavní restaurace LilyMaa nabízí pokrmy formou tematických bufetů, dále grilovaná jídla a nechybí 70 druhů prémiových vín.
Restaurace Tamarind nabízí vybrané speciality indické a čínské kuchyně. Restaurace Wave servíruje speciality z ryb a plodů moře – zejména humrů.
Osvěžit nápoji a lehkými jídly se můžete ve 3 barech.

Zábava a volný čas
V resortu se nachází mnoho zábavných aktivit a vybavení jako například tělocvična, centrum vodních sportů, osvětlený tenisový kurt, stolní tenis, volejbal a kulečník.
Dětský klub zajišťuje venkovní i vnitřní aktivity pro nejmenší návštěvníky resortu. Večer vás pobaví živá hudba, tradiční místní vystoupení, noční rybaření nebo diskotéka. WiFi internet je zdarma ve všech vilách.
 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily
Plážové vily harmonicky splívají s přírodou na ostrově. Obklopuje je bujná vegetace a  sněhově bílý písek. Venkovní koupelna s masážní vanou je malou oázou v celé vile. Před vilou se nachází soukromá terasa se dvěma lehátky.

Vybavení: klimatizace, stropní ventilátor, minibar, kávovar, trezor, internetové připojení, televizor s plochou obrazovkou, domací kino s CD/DVD přehrávačem

Rodinné plážové dvojvily
Dvě plážové vily spojené vnitřními dveřmi jen pár kroků od pláže. Zařízení ve směsi maledivského a moderního čistého stylu. Nechybí polootevřená venkovní koupelna s oddělenou sprchou a velkou masážní vanou.

Lagoon vily
Vstup do těchto vil je z pevniny a terasa vil je umístěná nad vodou. Na terase můžete relaxovat v houpací síti, nebo sejít po schodech rovnou do vody. Vybavení je stejné jako v plážových vilách.


Vodní vily Deluxe
Vodní vily jsou postavené přímo nad hladinou oceánu. Chodba vil má částečně prosklenou podlahu. Na terase se nachází soukromý bazén s jacuzzi.

Vodní Suite Sunset
V této vodní vile zažijete opravdový luxus a soukromí. Kromě ložnice a otevřené koupelny se zde nachází také obývací pokoj a terasa se  soukromým bazénem (14m2) s vířivkou. V těchto vilách je k dispozici 24hod servis komorníka.