Maafushivaru - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
71 540 CZK
Vhodné pro: 
páry, svatební cestu
Transfer: 
hydroplán, 25 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • plná penze

Za příplatek

  • all inclusive
Celkem pokojů: 

24 plážových vil (112m2)
  2 plážové vily s bazénem (250m2)
22 vodních vil (100m2)

 

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
6.1.-30.4.2019102 030 CZK
mimo hlavní sezónu71 540 CZK

 

MAAFUSHIVARU *****

  • romantický resort
  • plážové a vodní vily
  • výborné šnorchlování
  • potápěčské lokality
  • krásné pláže

 

Kuredu Island Resort - zájezdy

Romantický resort Maafushivaru byl zcela zrenovován a znovuotevřen v roce 2010. Z jedné strany resort bezprostředně lemuje korálový útes, z druhé se rozprostírá mělká laguna – jedinečná kombinace umožňující jak šnorchlovat, tak si užívat plavání v prohřáté vodě laguny. Resort Maafushivaru se nachází v jižní části atolu Ari a rozměr ostrova je 180x220 metrů. 

Popis resortu: 

Resort Maafushivaru je tvořen 48 vilami tří kategorií. Jednoduchá architektura vil vychází z tradičního maledivského stylu, který kombinuje s jednoduchostí a vzdušností – vily mají střechy z palmového listí, v restauracích je podlaha z bělostného písku. Na Maafushivaru je jedna hlavní restaurace, coffee shop, bazénový bar, vinný sklípek a dále SPA, bazén, fitness a dobrá nabídka pozemních a vodních sportů.

Restaurace
Hlavní vzdušná restaurace Cuisine Gallery s terasou s výhledem na tyrkysovou lagunu podává snídaně, obědy a večeře formou bufetu doplněného o živé vaření. Jídla k večeři je v hlavní restauraci možné si vybrat i z jídelního lístku. Možnost výběru teppanyaki a sushi z jídelního lístku nabízí také nadvodní asijská restaurace 135° East.
Na čaj, espresso, kapučíno nebo horkou čokoládu můžete zajít do Cofee shopu u knihovny. Osvěžení v podobě džusů z čerstvého ovoce, koktejlů, nealkoholických a alkoholických nápojů Vás čeká v baru u bazénu. Kolekce vín z celého světa uchovává vinný sklípek. Při romantické večeři na pláži si můžete vychutnat pětichodové lobster menu nebo čtyřchodové romantické menu. Privátní kuchař vám bude k dispozici při romantické večeři pod hvězdami na nedalekém opuštěném ostrově Lonubo.

 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily
Plážové Vily jsou obklopené vegetací a nacházejí se na okraji pláže. K vile patří plážová lehátka umístěná na terase. Vily mají příjemné polootevřené koupelny.

Plážové vily s bazénem
Vždy dvě plážové vily mají společný venkovní bazén. Tyto vily jsou vhodné pro rodiny nebo skupiny až šesti přátel.

Vodní vily
Vodní vily jsou postaveny nad klidnou hladinou tyrkysové laguny. Vily mají z terasy přímý vstup do vody. V koupelně je kromě dešťové sprchy vana s výhledem na oceán.

Vybavení vil:  postel king-size, klimatizace, ventilátor, televizor s DVD přehrávačem, telefon s mezinárodní volbou, dokovací stanice na iPod, minibar, pressovar, trezor, župany.
 

Zábava a volný čas
Šnorchlování včetně šnorchlování s místním bilologem, (zapůjčení výbavy zdarma), šnorchlovací výlety na okolní útesy, potápění, velký rybolov, paraseiling, plavba při západu slunce apod., nemotorizované vodní sporty – kajak, windsurfing, plachtění na katamaranu, kajak s průhledným dnem, široká nabídka wellness programů