Maalifushi by COMO - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
80 870 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
letadlo+loď, 35+25min
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Další stravování

 • polopenze
 • plná penze
Celkem pokojů: 

  6 zahradních pokojů (72m2)
14 plážových suit s bazénem (101m2)
  9 plážových vil s bazénem (116m2)
17 vodních suit s bazénem (107m2)
13 vodních vil s bazénem (120m2)
  1 vodní vila Maalifushi s bazénem (213m2)
  2 vodní vily COMO s bazénem (408m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od: 
Hlavní sezóna
leden-duben
80 870 CZK

Resort nabízí slevy za včasnou rezervaci a noci zdarma.
Pro přesnou kalkulaci zájezdu a kalkulaci v dalším období nás kontaktujte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAALIFUSHI BY COMO *****

 • elegantní vzdušné vily
 • špičkové služby
 • přátelská atmosféra
 • výborné šnorchlování
 • potápěčské lokality
 • krásné pláže
   

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Maalifushi by COMO je novým luxusním resortem postaveným na menším ostrově porostlým původní hustou tropickou vegetací. Svěží koloniální design vil s nádechem japonského minimalismu, bělostné pláže, křišťálově čistá voda oceánu s bohatým podmořským životem, přátelský personál, výborné služby a lahodné pokrmy uspokojí i náročné hosty. Maalifushi by COMO se nachází na atolu Thaa v jižní části Malediv na ostrově o rozměrech 600x160 metrů.

Popis resortu: 

Resort Maalifushi by COMO byl otevřen v červenci 2014 a je vůbec prvním resortem vybudovaným na atolu Thaa v jižní části Malediv 200km od Malé. Maalifushi by COMO je díky původní ostrovní husté vegetaci zelenou oázou uprostřed nekonečného Indického oceánu. Oceán zde překypuje podmořským životem, bývají tu k vidění neškodní žraloci útesový, žraloci kladivouni, žraloci velrybí, manty a velké množství ryb a korálů. U ostrova jsou od května do září velmi dobré podmínky pro surfování.  
Maalifushi by COMO nabízí ubytování ve vilách na pevnině a ve vodních bungalovech nad vodou. Vzdušné elegantně zařízené pokoje a vily s podlahami z teakového dřeva a velkými okny sahajícími od podlahy ke stropu Vám naplno umožní užít si klidnou dovolenou v tropickém ráji. Hostům plážových a vodních vil s bazény, vodní vily Maalifushi s bazénem a vodních vily COMO s bazénem je k dispozici komorník 24 hodin denně.

Restaurace
Restaurace Madi s výhledem na oceán je celodenní restaurací, která kreativně využívá tradiční místní tropické suroviny pro přípravu pochoutek maledivských, středomořských, thajských a indonézských. 
Japonská restaurace Tai je fine dining restaurace, kde si můžete vychutnat sushi u vnitřního baru nebo mořské plody na romantické venkovní terase při svíčkách. Lehké saláty, pizzu a mořské plody Vám připraví Thila bar umístěný u bazénu.

Zábava a volný čas
šnorchlování, potápění, nadvodní SPA COMO Sambhala retreat s pavilónem pro jógu a fitness, 44 metrů dlouhý bazén, vodní sporty, potápění, obchod se suvenýry, iPod/DVD/knihovna, WiFi zdarma v celém resortu, zdarma nemotorizované vodní sporty, zdarma zapůjčení výbavy na šnorchlování a denně šnorchlovací výlety

-------------------------------------------------------------------------------------

Vodní vily COMO s bazénem
Tyto nadvodní rezidence jsou vhodné pro rodiny s většími dětmi nebo dva páry. V postranních částech rezidence jsou umístěny ložnice a obývací pokoje, což zaručuje dostatek soukromí pro všechny hosty. Každé křídlo má svou venkovní terasu s orientací na západ. Ve střední části je pak společný obývací pokoj, venkovní terasa a na ní nadvodní bazén.

Popis hotelu a pokojů: 

Zahradní pokoje
Zahradní pokoje se nachází v centru ostrova v blízkosti pláže a jsou obklopeny svěží tropickou vegetací zajišťující dostatečné soukromí. K pokojům náleží polootevřená koupelna s vanou a vnitřní a venkovní sprchou. Před pokojem je terasa s lehátky a jídelním stolem. Pokoje mají spojovací dveře a jsou vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. 

Vybavení všech typů ubytování: postel typu king-size, denní lůžko, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon, LED televize se satelitem, CD a DVD přehrávač, internet

Plážové suity s bazénem
Plážové suity obsahují kromě ložnicové části část denní s jídelním stolem a lenoškou. K pokojům náleží polootevřená koupelna s vanou a vnitřní a venkovní sprchou. Před vilou je velká terasa s lehátky, bazén a altán pro denní relaxaci. Suity jsou umístěny u pláže a obklopeny svěží vegetací.

Plážové vily s bazény
Prostorné plážové vily umístěné u pláže sestávají z ložnice a obývacího pokoje. Tyto 2 místnosti lze oddělit posuvnými dvěřmi. V každém pokoji je televizor. V polootevřené koupelně je vana a vnitřní a venkovní sprcha. Před vilou je velká terasa s lehátky, bazén a altán pro denní relaxaci. 

Vodní suity s bazénem
Vodní suity jsou postaveny na kůlech nad klidnou hladinou tyrkysové laguny na západní straně a jsou ideální pro romantickou svatební cestu. Na terase, z níž vedou schody do vody a z níž můžete pozorovat dechberoucí západy slunce, je nadvodní bazén, altán a jídelní stůl. V prostorném pokoji je velká postel a dále denní část s křesly, stolkem a lenoškou.

Vodní vily s bazénem
Vodní vily jsou obdobné jako plážové vily, jsou však postaven nad hladinou laguny. Obývací pokoj je možné oddělit od ložnice posuvnými dveřmi a vytvořit tak ložnici pro děti.

Vodní vila Maalifushi s bazénem
Vodní vila Maalifushi je dvouložnicová vila postavená na konci mola a předurčená k pobytu rodin. Kromě ložnic, k nimž náleží samostatné šatny a koupelny, vila obsahuje ve střední části mezi ložnicemi  prostorný obývací pokoj s pohovkou a jídelním stolem, kuchyň a studovnu. Na terase před vilou je velký nadvodní bazén a altán.