Meeru island resort, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
51 210 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
rychloloď, 60 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • plná penze

Za příplatek

  • all inclusive
Celkem pokojů: 

20 plážových pokojů
77 plážových vil
83 plážových vil s jacuzzi
27 vodních vil
77 vodních vil s jacuzzi
  2 novomanželské vily

 

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí 

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
5.9. - 31.10.201751 210 CZK
1.11. - 20.12.201762 510 CZK
21.12. - 5.1.201880 770 CZK*
6.1. - 15.4.201864 400 CZK
16.4. - 30.4.201852 580 CZK
 
* v ceně není zahrnutý štědrovečerní a silvestrovský příplatek
 
 

 

MEERU ISLAND RESORT ****

  • větší ostrov porostlý tropickou zelení
  • zářivě bílé dlouhé pláže
  • dostatek soukromí pro každého
  • uvolněná atmosféra
  • korálový útes pro šnorchlování
  • široká nabídka služeb a aktivit pro volný čas
  • plná penze v základní ceně
  • transfer rychlolodí 60 minut


Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Meeru Island resort je tropickou oázou bohatě porostlou palmami, obklopenou bělostnými plážemi a průzračnou lagunou, která překypuje podmořským životem.  Meeru Island resort se nachází na větším ostrově a nabízí tak procházky nejen po dlouhé široké pláži ale i po pěšinách v bujné tropické vegetaci. Díky velikosti ostrova nejsou jeho pláže nikdy přelidněné, každý zde najde své soukromí. Široká nabídka aktivit včetně výletů na okolní ostrovy zároveň umožňuje pobyt v resortu dostatečně okořenit. Meeru Island resort  se nachází na ostrově o rozměrech 1200x350 metrů na atolu Severní Malé.

Popis resortu: 

Meeru Island resort sestává z plážových pokojů umístěných v zahradě, plážových vil a plážových vil s jacuzzi umístěných podél pláží a vodních vil a vodních vil s jacuzzi postavých nad vodní hladinou. Hotelovým hostům jsou k dispozici dvě restaurace a šest barů.

Restaurace
V resortu se náchází dvě hlavní restaurace servírující jídla formou bufetu a dvě restaurace s výběrem jídel z jídelního lístku, a to s asijsou kuchyní a grilovanými specialitami. Nechybí šest barů rozprostřených po celém resortu. Některé z nich se nachází na pláži a u bazénu, další je na kůlech nad hladinou laguny. Bar na západní straně ostrova je přístupný pouze osobám starším 18 let.

Zábava a volný čas
šnorchlování, šnorchlovací výlety, potápění, windsurfing, plachtění a jiné vodní sporty, rybolov, tenis, badminton, veljbal, stolní tenis, fitness, výlety do Malé a na blízké ostrovy, sauna, SPA, masáže, bazén, obchd se suverýny a další

 

Vodní vily s jacuzzi (85m2)
Vily postavené několik centimetrů nad hladinou laguny. Vily poskytují dostatek prostoru k relaxaci, jak ve velké ložnici tak i v polootevřené koupelně s vířivkou pro dva. K vile patří soukromá dřevěná terasa s lehátky, slunečníkem a schody vedoucími přímo do laguny.

Novomanželské vily (90m2)
Exkluzivní vodní apartmány, do nichž Vás dopraví tradiční lodička dhóni. Tyto vily nemají přístup na pláž "suchou nohou". Vybavení je stejné jako u vodních vil s vířivkou. Obytný prostor je navíc doplněn o jídelnu s pohovkou a křesly, v koupelně je vana a bidet. Součástí je i prostorná terasa s vířivkou, křesly stolkem a  slunečníkem.

Popis hotelu a pokojů: 

Plážový pokoj (50m2)
Zrenovované prostorné pokoje s tropickou výzdobou v bloku ve tvaru U sestávajícím z 20 pokojů. Pokoje jsou nedaleko bazénu u baru Dhóni, se samostatnou dřevěnou terasou.
Vybavení pokojů: klimatizace, trezor, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu čaje/kávy, vysoušeč vlasů, telefon, televizor, DVD/CD přehrávač, WiFi zdarma


Plážová vila (56m2)
Plážové vily jsou prostorné, nově zrenovované dřevěné bungalovy umístěné přímo na pláži s krásným výhledem na tyrkysovou lagunu.
Vybavení pokojů: soukromá veranda s venkovním nábytkem, trezor, stropní ventilátor, minibar a lednička, postel velikosti king size, polootevřená venkovní koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, dvě umyvadla, klimatizace, telefon, kabelová televize, CD/DVD přehrávač, WiFi zdarma

Plážová vila s jacuzzi (80m2)
Plážové vily jsou nově zrenovované dřevěné bungalovy umístěné hned u pláže s výhledem na tyrkysovou lagunu. K vile patří venkovní polootevřená koupelna s vířivkou pro dva “přímo pod hvězdami” a venkovní lenoškou. Vybavení pokojů je stejné jako u plážových vil.

Vodní vily (60m2)
Vodní vily jsou postaveny na kůlech na okraji pláže, kdy voda při přílivu dosahuje až k vilám. Nechybí soukromá dřevěná terasa s lehátky, slunečníkem a schody vedoucími přímo do laguny.