Olhuveli Beach resort - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
50 610 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
rychloloď, 45 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • all inclusive

Za příplatek

  • all inclusive extreme
Celkem pokojů: 

96 pokojů deluxe (50 m2)
  4 pokoje grand deluxe (66 m2)
  8 plážových vil (84 m2)
32 grand plážových vil (64 m2)
18 grand plážových vil s bazénem (80 m2)
21 vodních vil deluxe (64 m2)
13 vodních vil s vířivkou (82 m2)
19 vodních vil s vířivkou “sunset” (82 m2)
35 vodních vil grand (58 m2)
29 vodních vil grand s bazénem (58 m2)
  5 vodních vil pro novomanžele (123 m2)
  2 prezidentské vodní apartmá (270 m2)

Další detaily: 

Orientační ceny zájezdů 10 dní/ 7 nocí

sezóna 2018/19

Pobyt v období:Cena za osobu od:
květen - červenec, září50 610 Kč
listopad - prosinec*, duben, srpen56 870 Kč
leden - březen61 420 Kč

* mimo Vánoce a Nový rok
Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

 

 

 

 

OLHUVELI BEACH RESORT ****

  • menší klidný resort
  • pro rodiny s dětmi i páry
  • romantická dovolená
  • krásné pláže, široká laguna
  • domácí korálový útes
  • potápěčské lokality v okolí
  • výborné jídlo

Doporučujeme

Kuredu Island Resort - zájezdy

Olhuveli Beach resort je menším klidným prosluněným resortem charakteristickým dlouhými a širokými plážemi a rozsáhlou lagunou. Laguna je ideálním místem ke koupání pro děti a pozorování podmořského života při šnorchlování. Olhuveli beach resort je dále oblíbený mezi potápěči, novomanžely a příznivci kitesurfingu. Olhuveli Beach resort se nachází na atolu Jižní Malé na ostrově o rozměrech 750x170 metrů.

Popis resortu: 

Olhuveli Beach resort je kvalitně vybavený resort s bohatou nabídkou aktivit. Resort má dětský klub a několik rodinných apartmánů s dvěma ložnicemi ideálních pro rodinnou dovolenou. Nabízí široký výběr možností ubytování. Pokoje a vily kombinují tradiční materiály s moderním designem a jsou koncipovány prostorně s co největším kontaktem s vnějším prostředím. Přímo na resortu je k dispozici lékař. U resortu je krásný domácí reef pro šnorchlování a z vody před resortem vystupuje dlouhá písečná kosa.
 

Restaurace
Výborná jídla můžete vybírat ve 4 restauracích. Místní kuchyně připravuje především na pokrmy z ryb a plodů moře a dále nabízí i chutně připravená jídla v bio kvalitě. Každá z restaurací je v jiném prostředí - na pláži, na kůlech nad vodní hladinou, mezi palmami s přímým výhledem na lagunu. Širší prostor je věnován pokrmům asijské kuchyně a grilovaným specialitám. Lehký snack a nápoje si můžete dopřát ve 3 barech rozmístěných po resortu.

Zábava a volný čas
široká nabídka aktivit a výletů - 2 velké bazény, dětský bazén, dětský park a dětský klub, potápěčské středisko, kite surfing, wake boarding, vodní lyžování, tenisový kurt, badminton, posilovna, kulečník, stolní tenis, plážový volejbal, plážový fotbal, soukromé karaoke, filmové večery, tématické večery o maledivské kultuře, živá hudba, wellness a SPA - tradiční ájurvedské procedury, turecké lázně, sauna, pára, vířivky, manikůra/pedikůra, kosmetický a kadeřnický salón

 

Prezidentské vodní apartmány
Tyto apartmány se nacházejí na samotném konci mola, proto poskytují maximální soukromí a ničím nerušený široký výhled. Apartmány jsou dvouložnicové se soukromými terasami. Dále je zde obývací pokoj a jídelna s kuchyňkou. Před apartmánem se rozprostírá obří dvouúrovňová terasa s bazénem, vířivkou, polstrovanými lehátky a přímým vstupem do vody. Apartmán má k dispozici vlastního komorníka.

Popis hotelu a pokojů: 

Pokoje deluxe
Pokoje deluxe jsou umístěné po 4 ve dvoupatrových domcích u pláže - 2 pokoje v přízemí, 2 pokoje v prvním patře. Všechny pokoje mají terasu nebo balkón s orientací k laguně.

Vybavení pokojů: stropní ventilátor, klimatizace, telefon s mezinárodním voláním, DVD přehrávač, kávovar, minibar, televizor se satelitem, Wi-Fi, trezor, pohovka a psací stůl, vysoušeč vlasů v koupelně. V pokoji je denní lenoška a na terase nebo balkónu velká denní lenoška pro dva, stůl a židle.

Plážové vily
Prostorné plážové vily disponují dvoukřídlými prosklenými dveřmi orientovanými na lagunu a soukromou terasou s denní pohovkou s výhledem na pláž. Součástí vily je šatna s velkým zrcadlem a venkovní polootevřená koupelna s vnitřním dvorkem, dvěma sprchami, vanou a vysoušečem vlasů. Další vybavení je obdobné jako u deluxe pokojů.

Plážové vily grand a plážové vily grand s bazénem - ubytování pro až 4 dospělé nebo 2 dospělé a 3 děti
Nově postavené prostorné plážové vily mají dva oddělené pokoje, ložnici a obývací část, kam mohou být umístěny další přistýlky. Ideální pro rodiny s dětmi. Na terase se nachází soukromý bazén s výhledem na oceán. Součástí vily je venkovní polootevřená koupelna s vnitřním dvorkem, dvěma sprchami, vanou a vysoušečem vlasů. Další vybavení je obdobné jako u deluxe pokojů.

Vodní vily deluxe
Vily jsou vybavené elegantním dřevěným nábytkem. Nechybí kávo/čajovar, telefon s mezinárodním voláním, psací stůl, satelitní televize a DVD přehrávač. V koupelně naleznete vanu, bidet a vysoušeč vlasů. Každá vila má terasu s lehátky a přímým vstupem do laguny.

Vodní vily s vířivkou
Vodní vily s vířivkou představují luxusnější variantu vodních vili. Kromě prvotřídního vybavení interiéru vily disponuje vířivkou na prostorné soukromé terase nad hladinou laguny. V luxusní koupelně jsou dvě umývadla, sprcha a volně stojící vana s výhledem na lagunu a mořský horizont.

Vodní vily pro novomanžele
Exkluzivní vodní vily poskytující maximální soukromí. Nechybí vířivka na prostorné verandě. Uvnitř vily navíc naleznete oddělený obývací pokoj.