One and Only Reethi Rah, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
100 240 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydroplán, 25 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Další stravování

 • výběrem z jídelního lístku v restauracích v resortu
Celkem pokojů: 

49 plážových vil (135m2)

30 plážových vil s bazénem (165m2)

6 duplex plážových vil (z toho 4 s bazénem)

7 grand plážových vil s bazénem (322m2)

30 vodních vil (149m2)

2 grand vodní vily s bazénem (241m2)

 

Služby zdarma:

 • služby butlera 24 hodin denně
 • vybalední a zabalení zavazadel
 • denně čerstvé ovoce
 • balená minerální voda
 • nabídka čaje a espressa
 • praní prádla pro děti mladší 2 let
 • uvítací balíček pro děti

 

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
hlavní sezóna 11.1. - 30.4.157 640 CZK
mimo hlavní sezónu 1.5. - 22.12.100 240 CZK

Uvedené ceny neobsahují speciální cenové akce a slevy nabízené resortem.
Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

ONE AND ONLY REETHI RAH ******

 • luxusní resort, jeden z největších v zemi
 • vynikající servis prvotřídního resortu
 • bezchybné křivky bělostných pláží
 • klidná tyrkysová laguna
 • široká nabídka služeb a zábavy
 • speciální zábavné programy pro děti


Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

One and Only Reethi Rah patří ke špičkovým resortům na Maledivách. Luxus, styl, elegance a dokonalost jsou hlavními charakteristikami resortu One and Only Reethi Rah a jeho bezchybných 6km dlouhých bělostných pláží. Široká nabídka služeb a zábavy předurčuje tento resort k trávení aktivní dovolené. Rozlehlé plážové a vodní vily a souromé pláže však poskytují zároveň dostatek soukromí a klidu pro relaxaci v tropickém ráji. Resort One and Only Reeth Rah se nachází na atolu Severní Malé na ostrově o rozměrech 2000x450 metrů.

Popis resortu: 

Ostrov, na němž je resort One and Only Reethi Rah postaven, i jeho pláže byly z větší části vybudovány lidskou rukou. Vše je proto tak dokonalé. V polovině ostrova byl vybudován kanál, kterým volně proudí mořská voda. Vzhledem k velikosti ostrova mají hosté k dispozici jízdní kola a elektromobily. Resort One and Only Reethi Rah je pro náročné - vše je tu precizní, dokonalé a luxusní.

Restaurace
Elegantní hlavní hotelová restaurace Reethi Rah s podlahou z leštěného dřeva (pro vstup je  vyžadována obuv)  podává snídaně, obědy a večeře. Menu obsahuje všechny chutě světa, od kuchyně asijské po středomořskou. 

Rah bar umístěný u hlavního bazénu podává čerstvé saláty, snacky, lehké občerstvení, nealkoholické nápoje včetně čerstvých džusů a nízkokalorických smoothie z exotického ovoce a zeleniny. Večer si zde při živé hudbě můžete vychutnat sklenku studeného Martini, exotických koktejlů nebo šumivého šampaňského. Zde je rovněž vyžadován vstup v obuvi.

Restaurace Tapasake podává pouze večeře a je zde nutná předchozí rezervace. Menu sestává z japonského sushi a sashimi, saké a výběru kvalitních vín. Venkovní část restaurace umožňuje vychutnávat si pokrmy pod širým nebem. Vyžadován je společenský oděv a obuv.  

Ležérní restaurace Fanditha s písečnou podlahou v severním výběžku ostrova servíruje pokrmy arabské kuchyně výběrem z jídelního lístku. K pití je podáván výběr nejlepších růžových vín a šampaňského. Jsou zde pořádány tématické večery, kdy jsou podávány pokrmy kuchyní středního východu, a DJ party pod širým nebem. K odpočinku zvou pohodlné divany, lenošky z bambusového dřeva s měkkými polštáři, arabské koberce nebo dřevěné houpačky.

Čerstvé grilované speciality a další lahodné pokrmy si můžete vychutnat pod širým nebem v tropické zahradě obklopené bujnou vegetací v restauraci Chef´s Garden. Otevřeno je pouze na večeře.

Zábava a volný čas
velká nabídka vodních sportů včetně parasailingu a vodního lyžování, šnorchlování, big game rybolov, plavba za delfíny, exkurze na okolní ostrovy, plavby při západu slunce, několik bazénů a bazén pouze pro děti, tenis, horolezecká stěna, golfový simulátor, kreativní studio, obchod s oblečením a suvenýry, každodenní speciální programy pro děti od 4 do 9 let a od 9 do 11 let, baby sitting.

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily
Prostorné plážové vily jsou umístěny přímo u pláží s výhledem na oceán. Vily jsou vybaveny buď jednou postelí velikosti king-size nebo 2  oddělenými postelemi velikosti queen-size. Před vilou je stůl s křesly a slunečníkem, na pláži lehátka na opalování.


Plážové vily s bazény
Tyto vily jsou stejné jako plážové vily, před vilou je navíc bezén (23m2).


Plážové vily Grand
Plážové vily Grand jsou největší na ostrově. Jsou obklopeny svěží tropickou zelení a mají soukromé pláže. Vily sestávají z dvou ložnic, odděleného obývacího pokoje a jídelny, velké luxusní koupelny s vanou pro dva. Před vanou je prostorná veranda s jídelním stolem pro romantické večeře, bazén (50m2), lehátka se slunečníkem a velké denní lůžko.


Duplex plážové vily s bazény
Duplex plážové vily jsou ideální pro rodiny s většími dětmi. Jsou to dvě samostatné plážové vily postaveno 5 metrů od sebe a spojené venkovním chodníkem. Každá vila má svoji verandu a venkovní sprchu, bazén (23m2) je společný.


Vodní vily
Vodní vily jsou stejné jako vily plážové, jsou postaveny na klidnou vodou tyrkysové laguny a podél celé terasy je nad vodu zavěšena síť pro relaxaci. Z terasy je po schodech přístup do vody laguny.


Vybavení vil: televize s plochou obrazovkou a satelitem, DVD/CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, minibar, luxusní koupelna s velkou vanou, luxusní 30cm vysoké matrace a kvalitní ručníky a povlečení z egypské bavlny