Reethi Beach Resort, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
43 390 CZK
Vhodné pro: 
romantickou dovolenou, svatební cestu
Transfer: 
letadlo + loď, 35+15 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Za příplatek

 • polopenze (snídaně, večeře)
 • plná penze (snídaně, obědy, večeře)
 • all inclusive

Zdarma

 • košík ovoce a speciální večeře při svíčkách pro novomanžele na svatební cestě do 6 měsíců od svatby
Celkem pokojů: 

30 Reethi vil (38m2)
50 deluxe vil (47m2)
30 vodních vil (61m2)

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena za osobu od:
1.5. - 15.7.201943 990 CZK
16.7. - 31.10.201952 690 CZK
1.11. - 23.12.201950 640 CZK
24.12. - 10.1.202072 680 CZK*
11.1. - 30.4.202055 100 CZK

* v ceně není zahrnut povinný příplatek za gala večeři 24.12.2017, 31.12.2017

> slevy na ubytování, stravování a transfer pro děti do 12 let

REETHI BEACH RESORT ****

 • klidný menší resort
 • romantická dovolená nebo svatební cesta
 • transfer hydroplánem/letadlem 35 minut z letiště
 • nádherné pláže a tyrkysová laguna
 • šnorchlování a potápění
 • příjemná atmosféra tropického ostrova s bujnou vegetací
 • krmení rejnoků na pláži
 • možnost plné penze a all inclusive

Reethi Beach Resort - zájezdy

Reethi Beach resort je tu pro ty, kteří chtějí na Maledivách strávit klidnou romantickou dovolenou nebo svatební cestu. Reethi Beach obklopují nádherné pláže s jemným bílým pískem a tyrkysová laguna s křišťálové čistou vodou. Původní hustá vegetace a kokosové palmy poskytují příjemný stín. Korálový útes vzdálený pouze 30-100 metrů od pláže skýtá dobré podmínky pro šnorchlování. V okolí ostrova je několik výborných potápěčských lokalit. Resort Reethi Beach se nachází na atolu Baa na ostrově o rozměrech 600x200 metrů.

Popis resortu: 

Resort Reethi Beach nabízí ubytování v plážových vilách Reethi a deluxe vilách, které jsou rozmístěny podél pláží a mají přímý výhled na oceán. Nad hladinou tyrkysové laguny jsou vodní vily. “Reethi” znamená v místním jazyce “krásný”. Architektura vil s prvky tradiční maledivské architektury, design pokojů a použité přírodní materiály podtrhují krásu tohoto ostrovního resortu. Nabídka aktivit a služeb pro trávení volného času je široká.

 

Restaurace
Lahodné pokrmy mezinárodní kuchyně jsou nabízeny v pěti restauracích. Dopřát si můžete i soukromou romantickou večeři při svíčkách přímo na pláži. Lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje, koktejly a zmrzlina jsou k dostání v pěti barech.


Zábava a volný čas
šnorchlování, potápění, tenis, badminton, stolní tenis, tělocvična, bazén, squash, windsurfing, plachtění, kitesurfing, wakeboarding, vodní lyžování, jízda na banánu, rybaření, návštěva obydlených i neobydlených ostrovů, piknik na opuštěném ostrově a další. Internet za poplatek je k dispozici v business centru u recepce a ve čtyřech barech

Popis hotelu a pokojů: 

Reethi vily
Reethi vily se nachází pouze několik kroků od bělostné pláže a jsou tvořeny ložnicí, polootevřenou koupelnou se sprchou a terasou s lehátky s výhledem na oceán. Vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, televizí se satelitem, telefonem a trezorem.

Deluxe vily
Deluxe vily se nachází rovněž u pláže a mají přímý výhled na tyrkysovou lagunu. Pokoje jsou větší než v Reethi vilách. Vily obsahují ložnici s postelí, lenoškou a konferenčním stolkem, polootevřenou koupelnu s vanou a samostatnou dešťovou sprchou a terasu s lehátky. V koupelně jsou k dipozici župany. Venkovní relax si můžete dopřát na tradiční maledivské houpačce “hindoli”. Ostatní vybavení pokojů je stejné jako v Reethi vilách.

Vodní vily
Vodní vily jsou postaveny na kůlech jen několik desítek centimetrů nad klidnou tyrkysovou lagunou. Z jejich terasy se při západu slunce naskýtá krásný pohled na okolní ostrovy. V ložnici je velká postel, psací stůl, lenoška a konferenční stolek, DVD přehrávač a přístroj na přípravu kávy a čaje. V koupelně je vana a samostatný sprchový kout a k dispozici župany. Na velké terase jsou lehátka a slunečník.