Royal Island Resort, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
40 610 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
letadlo+loď, 35+10min
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • polopenze (snídaně, večeře)

Za příplatek

  • plná penze (snídaně, obědy, večeře)
  • all inclusive
Celkem pokojů: 

143 pokojů v plážových vilách
2 prezidentská apartmá

 

Další detaily: 

Orientační ceny zájezdů 10 dní/ 7 nocí
sezóna 2019/20

Pobyt v období:Cena za osobu od:
květen - říjen40 610 Kč
listopad - prosinec*44 960 Kč
leden - březen53 870 Kč
duben47 330 Kč

* mimo Vánoce a Nový rok
Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

ROYAL ISLAND RESORT & SPA *****

  • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
  • ideální pro klidnou dovolenou nebo svatební cestu
  • transfer letadlem a lodí 45 minut od letiště
  • nádherné pláže a korálový útes
  • velká nabídka aktivit a služeb pro trávení volného času
  • možnost plné penze a all inclusive

Tento resort jsme navštívili

Royal Island - zájezdy

Royal Island resort nabízí luxus v ráji na oválném ostrově obklopeném nádhernými bělostnými plážemi a tyrkysovou lagunou. Royal Island resort je vhodný pro ty, kteří chtějí na Maledivách strávit klidnou dovolenou nebo svatební cestu. Blízký korálový útes skýtá dobré podmínky pro šnorchlování. Nabídka vodních i pozemních aktivit pro trávení volného času je široká. Royal Island resort se nachází na atolu Baa severně od Malé. Rozměr ostrova je 800x220 metrů.

 

Popis resortu: 

Royal Island resort sestává ze 143 plážových vil a 2 prezidentských apartmá. Vily jsou romístěny podél pláží jen několik kroků od oceánu v bujné tropické vegetaci, jež poskytuje obyvatelům vil dostatek soukromí. Lepší pozici mají vily na jižní straně ostrova - méně zde fouká a voda je klidnější.

 

Restaurace

Vynikající pokrmy mezinárodní kuchyně od polévek až po dezerty servíruje hlavní restaurace Maakana. Jídla z jídelního lístku si můžete vybrat v restauraci Raabondhi. Zúčastnit se můžete grilování na pláži nebo venkovního live cookingu. Alkoholickými i nealkoholickými koktejly a nápoji se můžete osvěžit ve třech barech.

 

Zábava a volný čas

šnorchlování na blízkém útesu, potápění, windsurfing, kanoistika, jízda na banánu, plachtění, wakeboarding, kitesurfing, výlet lodí s proskleným dnem, jet-ski a další vodní sporty, výlety lodí na okolní ostrovy, soukromé pikniky, rybolov a velký rybolov, biliár, badminton, tenis, stolní tenis, tělocvična, squash, volejbal, masáže, sauna, parní komora, SPA, bazén a dětský bazén, obchod se suvenýry a další aktivity, WiFi zdarma v hlavním baru

 

 

 

 

 

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily
Plážové vily jsou postaveny z exotického dřeva. Součástí vybavení je klimatizace, stropní větrák, televize se satelitním příjmem, trezor, minibar, telefon, kávovar, koupelna s bidetem a vanou, venkovní sprcha. Každá vila má terasu s křesly a výhledem na pláž a před terasou jsou plážová lehátka.

 

Prezidentská apartmá
Prezidentská apartmá o ploše 208m2 se nachází na východním a západním konci ostrova a jsou naplněním představ o luxusní dovolené na Maledivách. Vila obsahuje 2 ložnice, 2 koupelny a toaletu pro návštěvy, obývací pokoj, jídelnu, bar. K dispozici je laptop s internetem, LCD televize, DVD přehrávač, jacuzzi, na terase je bazén 26m2 a denní postel a venkovní sprcha.