Shangri La´s Villingili Maledivy - plážová vila
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
85 990 CZK
Vhodné pro: 
páry, svatební cestu
Transfer: 
letadlo+loď, 70+5min
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Za příplatek

 • polopenze
 • plná penze
Celkem pokojů: 

15 vil s bazénem (133m2)
16 deluxe vil s bazénem (189m2)
13 plážových vil (189m2)
10 dvoupokojových plážových vil (224m2)
  8 vil Ocean view (218m2)
  8 vil Tree house (231m2)
60 vodních vil (166m2)
 1 vila Muthee (570m2)
 1 vila Laalu (957m2)

Další detaily: 

 

 

 

 

 

 

SHANGRI-LA´S VILLINGILI RESORT *****

 • luxusní resort
 • špičkové služby
 • golfové hřiště
 • korálový útes
 • stezky pro jogging
 • romantika
   

Kuredu Island Resort - zájezdy

Shangri-La´s Villingili resort nabízí luxus a prvotřídní služby na tropickém ostrově nacházejícím se téměř na rovníku. Z šesti kilometrů dlouhého pobřeží tvoří dva kilometry bělostné pláže. Na resortu roste přes 17 000 palem a najdete zde i devítijamkové golfové hřiště. Shangri-La´s Villingili resort se nachází na nejjižnějším atolu Addu, jižně od Malé.

Popis resortu: 

Ubytování na Shangri-La´s si můžete vybírat z plážových vil a vodních vil v boutique stylu mísícím tradiční a moderní prvky orientálního designu Blízkého východu a Indie. Vily jsou obklopeny zelení a poskytují tak maximum soukromí. Všechny vily na pevnině mají vlastní bazény. U nejhezčí pláže resortu jsou postaveny plážové vily a dvoupokojové plážové vily. Na resortu je k dispozici business centrum, nabídka aktivit pro trávení volného času je široká. Část resortu je udržována jako džungle pro jedinečné zážitky při procházkách a večeřích při svíčkách.

Restaurace
Uspokojit Vaše chutě a zahnat žízeň jsou na Shangri-La´s připraveny tři restaurace a dva bary. Hlavní restaurace Javvu u bazénu připravuje mezinárodní kuchyni. Restaurace Dr. Ali´ve východní části ostrova Vám nabídne pokrmy arabské, indické, čínské a vietnamské kuchyně. Restaurace Fahala v severní části ostrova připravuje lahodné mořské pochoutky. Nápoje a lehké snacky podávají bary Endhery, Manzaru a M-Lounge.

Zábava a volný čas
šnorchlování, potápění, 9-ti jamkové golfové hřiště, pozorování delfínů, plavba lodí a luxusní jachtou, rybolov a big game rybolov, vodní sporty, dětský klub s aktivitami, výlety na blízké osídlené ostrovy, stezka pro jogging, jóga,meditace, bazén, tenisový kurt, kurt na badminton, zábavní centrum, obchod se suvenýry, SPA.isový kurt, kurt na badminton, zábavní centrum, obchod se suvenýry, SPA.
------------------------------------------

Vodní vily
Vodní vily jsou postaveny nad klidnou hladinou laguny a z dřevěné terasy je přístup po schůdcích přímo do vody. Vily sestávají z ložnice, polootevřené koupelny s vanou a venkovní a vnitřní sprchou, na dřevěné terase je denní lůžko, posezení, lehátka na opalování a lenošit můžete na síti zavešené nad hladinou laguny.

Vila Muthee a vila Laalu
Pro náročné hosty vyžadující maximální soukromí, větší rodiny a skupiny přátel je k dispozici rozlehlá nadvodní vila s bazénem Muthee a na pevnině obdobná vila Laalu.

Popis hotelu a pokojů: 

Vily s bazénem
Prostorné plážové vily s vlastními bazény jsou  obklopeny hustou tropickou vegetací zajišťující dostatek soukromí hostům vil, zároveň si však můžete užívat výhled na oceán přímo z pohodlí Vaší postele. Před vilou je rozlehlá terasa s denním lůžkem, lehátky na opalování a posezením.

Deluxe vily s bazénem
Deluxe plážové vily se nachází u pláže ve východní části ostrova. Vily sestávají ze dvou oddělených pavilonů ve tvaru písmene L - v jednom křídle je ložnice s koupelnou a v druhém obývací pokoj. Každá vila má vlastní bazén obklopený zelení a z terasy je výhled na oceán.

Plážové vily s bazénem
Plážové vily jsou půdorysně i rozměrově stejné jako Delux plážové vily. Nachází se však na nejkrásnější bělostné pláži ostrova a výhled mají na tyrkysovou lagunu.

Dvoupokojové plážové vily  s bazénem
Dvoupokojové plážové vily se nachází u stejné pláže jako plážové vily. Jsou to dvě plážové vily uspořádané ve tvaru písmene L a před vilami je společný bazén. Jsou vhodné pro větší rodiny nebo pro skupinky přátel, kteří chtějí pobývat blízko u sebe, přesto si však chtějí zachovat určité soukromí.

Vily Ocean view s bazénem
Vily Ocen view jsou postaveny na kůlech tři metry nad zemí v korunách stromů a poskytují svých hostům výhled na oceán a naprosté soukromí. Vily mají oddělenou ložnici a denní obývací část. Každá vila má svůj velký infinity bazén, rovněž v třímetrové výšce s výhledem na oceán.

Vily Tree house
Vily Tree house jsou obdobné jako vily Ocean view, navíc mají altán s denním lůžkem. Každá vila má navíc přiděleného vlastního buttlera.

Vybavení všech vil: ložnice, šatna, polootevřená koupelna s dvěma umyvadly, oválnou vanou a s venkovní a vnitřní sprchou, 24h in-vila dining, trezor, telefon, LCD televize, DVD přehrávač se systémem Bose, dokovací stanice pro iPod, přístoj na přípravu Nespressa, minibar, sluneční terasa, denní lůžko, WiFi internet zdarma