Soneva Fushi, Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
114 760 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydrolán, 35 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • snídaně

Za příplatek

 • obědy
 • večeře
Celkem pokojů: 

8 Crusoe vil (235m2)
6 Crusoe vil s bazénem (235m2)
1 Crusoe vila s bazénem a lázněmi (235m2)
5 Soneva Fushi vil (395m2)
9 Soneva Fushi vil s bazénem (395m2)
1 Soneva Fushi vila s bazénem a lázněmi (395m2
2 Soneva Fushi vila suite (594m2)
6 Soneva Fushi vila suite s bazénem (594m2)
1 Soneva Fushi vila suite s bazénem a lázněmi (594m2)
1 Soneva Fushi vila suite a Tree House s bazénem (594m2)
1 Crusoe Suite s jednou ložnicí a bazénem (544m2)
2 Crusoe Suite se dvěma ložnicemi (649m2)
3 Crusoe Suite se dvěma ložnicemi a bazénem (649m2)
1 Cusoe Suite se dvěma ložnicemi, bazénem a lázněmi (649m2)
1 Soneva Fushi Jungle Reserve, 4 pokoje v domcích nad zemí, bazén

Další detaily: 

Pro přesnou kalkulaci nás kontaktujte

> slevy na ubytování, stravování a transfer pro děti do 12 let
> stravování dětí do 7 let zdarma

SONEVA FUSHI BY SIX SENSES ******

 • unikátní řídce zastavěný resort
 • luxus v souladu s přírodou
 • jedinečnost na každém kroku
 • maximální soukromí
 • klid a romantika
 • přírodní materiály
 • restaurace v korunách stromů
 • hvězdárna
 • vily s bazény pro až 14 dospělých osob a 3 děti
 • transfer hydroplánem 35 minut z letiště
 • výborné šnorchlování a potápění
 • rozmanitá zábava pro malé děti

Soneva Fushi - zájezdy

Soneva Fushi je neokázale luxusní resort propagující návrat k přírodě moderním způsobem. Majitelé Soneva Fushi se rozhodli nejít cestou maximálního zastavění ostrova a na jednom z největších ostrovů Malediv postavili v původní husté vegetaci pouze 65  vil, což je zárukou klidu a soukromí pro všechny hosty. Resort Soneva Fushi je vystavěn ve stylu Robinsona Crusoe - v co největší míře byly použity přírodní materiály, jako hrubě opracované dřevo, větve, kámen. V korunách stromů je restaurace, k níž se jde po lanovém mostě. Velký důraz je kladem na ekologii a recyklaci. Resort má vlastní zeleninovou zahradu a hvězdárnu. Ostrov se nachází na atolu Baa severně od Malé a jeho rozměry jsou 1400x380 metrů.

Popis resortu: 

Resort Soneva Fushi sestává z vil, které ubytují nejméně 3 dospělé osoby a maximálně 14 dospělých osob a 3 děti. Větší několikapokojové vily s bazény jsou vhodné pro trávení společné dovolené více rodin nebo skupiny přátel. Vily jsou umístěny na okrajích ostrova u pláží v husté původní vegetaci, která zajišťuje všem hostům dostatečné soukromí. Ostrov obklopuje jeden z nejkrásnějších maledivských korálových útesů a resort pořádá potápěčské výpravy k dalším 30 potápěčským lokalitám v okolí. Zasvěcené informace o podmořském životě vám podá mořský biolog, který je v resortu k dispozici. Ostrov, který patří k největším na Maledivách, můžete prozkoumat na zapůjčených jízdních kolech. U ubytování s lázněmi je v ceně ubytování zahrnuta jedna lázeňská procedura pro dvě osoby denně. Dovolená v tomto resortu bude rozhodně patřit k těm nezapomenutelným.

 

Restaurace
Stravování v tomto resortu bude výjimečným požitkem pro všechny vaše smysly. Vybrané lahůdky světových kuchyní se servírují v restauracích s podlahami posypanými pískem, koktejly si můžete vychutnat v sítích napnutých v rámech nad vodou, večeři si můžete vychutnat při svíčkách na pláži nebo si ji nechat donést do vily. Specialitou resortu je restaurace postavená v džungli nad korunami stromů a banánovníků s lanovým mostem. Je zde i vinný sklípek se 7000 lahvemi vína. K snídani jsou nabízeny domácí marmelády a osvěžit se můžete až šedesáti druhy domácí zmrzliny a sorbetů.

Popis hotelu a pokojů: 

Interiéry vil na Soneva Fushi jsou zařízeny designovým rustikálním dřevěným nábytkem. Při konstrukci nábytku byly použity silné kmeny stromů, dřevěné fošny i větve. Věškeré plastové zařízení je důmyslně ukryto uvnitř skříněk a šuplíků. V souladu s heslem resortu "No news, no shoes" není standardním vybavením vil televizor. Je však možné o něj požádat na recepci. Všechny vaše požadavky splní sluha, který vám bude vždy po ruce ve dvouložnicovém ubytování, Soneva retreat a Jungle Reserve.

Vybavení vil
klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, CD a DVD přehrávač, dalekohled, polootevřená koupelna s vanou a venkovní sprchou, terasa s posezením a lehátky na opalování
WiFi na požádání.

 

Zábava a volný čas
Široká nabídka zábavy je přichystána jak pro dospělé, tak pro děti předškolního věku. Vybírat si můžete z těchto aktivit:
šnorchlování, potápění, vodní lyžování, wakeboarding, kánoe, plachtění, windsurfing, bazén, piknik ve stylu Robinsona Crusoe na opuštěné ostrově, pozorování delfínů při západu slunce, kino Paradiso pod širým nebem, masáže, lázně, tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, jóga, rybolov a velký rybolov, obchod se suvenýry a další