The Sun Siyam Iru Fushi - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
74 980 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
vnitrostátní přelet + loď, 35 + 40 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

 • polopenze

Za příplatek

 • plná penze
 • all inclusive
Celkem pokojů: 

  22 plážových vil
111 deluxe plážových vil
     5 plážových vil s bazénem
   40 vodních vil
   35 vodních vil Horizon
     5 vodních vil Infinity
     1 Hiden Retreat
     1 Aqua Retreat,
     1 Celebrity Retreat

Další detaily: 

Zájezdy 10 dní/ 7 nocí 

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
8.1. - 8.4.201986 560 CZK
9.4. - 31.7.201974 980 CZK
1.8. - 31.8.201986 560 CZK
1.9. - 31.10.201974 980 CZK
1.11. - 26.12.201974 980 CZK
27.12.2019  - 7.1.2020115 710 CZK
8.1. - 8.4.202086 560 CZK

* v ceně není zahrnutý povinný příplatek za gala večeři 24.12. a 31.12. 2019

 

THE SUN SIYAM IRU FUSHI *****

 • luxusní resort nejen pro rodinnou dovolenou
 • zdarma pobyt pro děti do 12 let
 • dobré šnorchlování
 • potápěčské lokality v okolí
 • výlety na osídlené maledivské ostrovy
 • WiFi internet zdarma
   

Kuredu Island Resort - zájezdy

The Sun Siyam Iru Fushi spojuje skutečný luxus a zážitek tradiční maledivské kultury. Je to resort vyhledávaný potápěči se širokou nabídkou aktivit a zábavy pro děti i dospělé, včetně sportoviště, dětského klubu a dětské sekce v hlavním hotelovém bazénu. Nechybí překrásná bělostná pláž. Děti do 12 let zde mají pobyt zdarma. Sun Siyam Iru Fushi se nachází v srdci atolu Noonu na ostrově o velikosti 800x300 a je obklopený řadou ostrůvků s původními obyvateli a nabízí zajímavé výlety za poznáváním původní maledivské kultury.

Popis resortu: 

Resort Sun Siyam Iru Fushi je postaven ostrově je hustě porostlém vegetací, který a příroda obdařila krásnými plážemi. Vily a apartmány jsou rozmístěny na okraji pláže a mezi palmami, na dvou stranách resortu se nachází mola s vodními vilami.
Transfer z Male hydroplánem umožňuje zažít krásný vyhlídkový let nad atoly Malediv.


Restaurace  
Jídla a nápoje v resortu můžete vybírat v jedenácti restauracích a barech nabízejících širokou nabídku formou bufetu i A la carte. Nabídka bufetu v hlavní restauraci se samozřejmě každý den obměňuje, přičemž nabízí pokrmy ze všech koutů světa. Další restaurace jsou specializovány například na asijskou nebo středomořskou kuchyni či speciality z grilu. Zaujmout vás může například místní vinný sklep či bar u pláže specializovaný na šampaňské nebo bar u jednoho s bazénů určený pro hosty starší 16 let.

Zábava a volný čas
dva bazény - hlavní s dětskou sekcí a druhý určený pouze pro dospělé a mladistvé starší 16 let, tenisové i badmintonové kurty, stolní tenis, zvláštní bar na karaoke, kulečníky a deskové hry, šnorchlování, kitesurfing, windsurfing, plachtění, jízda na banánu, vodní skútry, široká nabídka možností potápění, dětský klub se spoustou aktivit, široká nabídka exkurzí

Zdarma
2 lahve vody na vilu a den, indgredience na přípravu kávy a čaje (capsle Nespresso se do kategorie plážová vila s bazénem platí), WiFi internet ve všech vilách a ve veřejných prostorách, výbava na šnorchlování, nemotorizované vodní sporty, fitness, tenis, badminton, stolní tenis  

Popis hotelu a pokojů: 

Plážová vila
Okrouhlá vila ukrytá v tropické vegetaci pár kroků od pláže. Poskytuje soukromí a bohatství vnitřního prostoru, kromě ložnice k ní patři vlastní dvorek s dvěma sprchami, vířivkou a lenoškou.

Vybavení vil: klimatizace, terasa, župany, jídelní stůl a židle, vířivka, kávovar, vysoušeč vlasů, připojení na internet, sound-system boose, televizor, minibar a minilednička

Plážová vila deluxe
Deluxe vila má stejné vybavení jako plážová vila, nachází se přímo na okraji pláže. Patří k ní terasa a malý altánek. Za příplatek je možné objednat vilu na východní straně ostrova, která dopřává pohled na východ slunce přímo ze soukromí vily.

Plážová vila deluxe s bazénem
U těchto vil je navíc před vilou vlastní bazén (21 m2) a vedle něj plážový altánek.

Plážová vila s vnitřním bazénem
Ideální pro rodiny s dětmi, vilu lze rozdělit na ložnici a obývací prostor. Ve vnitřní zahradě se nachází terasa a oblý bazén, který můžete využívat v maximálním soukromí.

Vodní vila
Vodní vily postavené nad tyrkysovou lagunou mají v ložnici částečné prosklenou podlahu. Z venkovní terasy z lehátky je výhled na nekonečný oceán a přímý vstup do vody. 

Vodní vily Horizon
Vodní vily Horizon mají na venkovní terase navíc jacuzzi.