Vilamendhoo island resort - dovolená Maledivy
Délka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
53 410 CZK
Vhodné pro: 
páry i rodiny s dětmi
Transfer: 
hydroplán 25 minut
Stravování: 

V ceně zájezdu

  • plná penze

Za příplatek

  • all inclusive
Celkem pokojů: 

  13 zahradních pokojů
111 plážových vil
  30 plážových vil s jacuzzi
  30 vodních vil s jacuzzi

Další detaily: 

Orientační ceny zájezdů 10 dní/ 7 nocí

sezóna 2018/19

Pobyt v období:Cena za osobu od:
květen - září53 410 Kč
listopad - prosinec*67 320 Kč
leden - duben69 350 Kč

* mimo Vánoce a Nový rok
Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

VILAMENDHOO ISLAND RESORT ****

  • aktivní dovolená
  • bělostné pláže
  • fantastické šnorchlování
  • domácí korálový útes
  • široká nabídka aktivit
  • plná penze

Tento resort jsme navštívili

Kuredu Island Resort - zájezdy

Vilamendhoo Island resort je úchvatným tropickým rájem s dlouhými bělostnými plážemi, křišťálově čistou vodou v tyrkysové laguně a fascinujícím podmořským životem na excelentním korálové útesu obklopujícím ostrov porostlý palmami. Šnorchlování je tu vynikající. Vilamendhoo resort se nachází na ostrově o rozměrech 900x250 metrů na atolu Jižní Ari.

Popis resortu: 

Vilamendhoo resort sestává z ubytování ve vilkách na pevnině a nad vodou. Plážové vily s jacuzzi a vodní vily s jacuzzi jsou určeny pouze pro dospělé. V resortu jsou 4 restaurace, 4 bary a široká nabídka pozemních a vodních sportů.

Restaurace

Restaurace Fanama určená pro zahradní pokoje a plážové vily a restaurace Ahima určená pro plážové a vodní vily s jacuzzi servírují snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
Na asijských specialitách si můžete pochutnat v nadvodní restauraci Asian Wok a na mořských plodech, steacích a kuřecím mase připravovaných na lávových kamenech.
Nápoje, snacky a lehká jídla podávají bary Bonthi, Boashi a Sunset.


Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, 2 bazény, osvětlený tenisový kurt, volejbal, badminton, stolní tenis, petangue, půjčovna kol, fotbalové hřiště, rybaření, fitness, dětské hřiště a vnitřní herna, biliár, šipky, stolní hry, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy, plavby při západu slunce, výlety za žraloky velrybími, mantami, želvami,  knihovna, kulturní večery, disco, SPA, obchod se suvenýry a se šperky, internet café, internet zdarma v pokojích (rychlejší připojení je za poplatek)

Popis hotelu a pokojů: 

Zahradní pokoje (55m2)
Zahradní pokoje jsou ve 3 blocích po 4 a 5 pokojích vedle sebe uvnitř ostrova, ne přímo na pláži. Venkovní terasy jednotlivých pokojů jsou odděleny zdí.

Plážové vily (55m2)
Plážové vily jsou samostatné nebo zdvojené a umístěny přímo na pláži. Podlaha v ložnici je z dlažby.

Plážové vily s jacuzzi (65m2)
Plážové vily s jacuzzi jsou umístěny přímo na pláži a ubytovávají pouze dospělé osoby. Podlaha ložnic je dřevěná, v polootevřené koupelně je jacuzzi a dřevěná terasa s lehátky a slunečníkem. V ložnici je dokovací stanice pro iPod.

Vodní vily s jacuzzi (85m2)
Vodní vily s jacuzzi jsou postaveny nad hladinou tyrkysové laguny a ubytovávají pouze dospělé osoby. V prostorné ložnici je dřevěná podlaha, dokovací stanice pro iPod a sound systém. Na terase je jacuzzi pro dvě osoby, lehátka a slunečník.

Vybavení pokoj a vil: postel typu king-size nebo 2 samostatné postele, stůl a židle, klimatizace, stropní větrák, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon, televizor s plochou obrazovkou, vysokorychlostní připojení k internetu, trezor, polootevřená koupelna s dešťovou sprchou, vysoušeč vlasů