Kuredu Golf Club

Kuredu Golf Club

Golfové hřiště Kuredu je součástí velkého resortu Kuredu Island Resort and Spa nacházejícího se na atolu Lhaviyani. Na tento atol se dostanete z mezinárodního letiště Malé hydroplánem za 40 minut.

Golfové hřiště bylo postaveno v roce 2003 a je ideálním místem ke zdokonalování na kratších jamkách. Poloha hřiště obklopeného oceánem a převislými palmami je více než idilická.

TIP: Nenechte si ujít noční hru golfu. Celé hřiště je osvětleno, a tak si zde za svitu hvězd a šumění oceánu můžete zahrát jednu z nejvíce nezapomenutelných her golfu v životě.

 

Golfové zázemí resortu Kuredu

Hráči mohou využít široké nabídky golfového zařízení jako 10 tréninkových odpališť, 7 cílových greenů, cvičný bunkr, nebo soukromé hodiny výuky PGA.

Rekreační Golfové hřiště zabírající východní cíp ostrova nabízí 6 jamek s PARem 3 a vysoko-standardní greenový povrch. Vzdálenost mezi jamkami je v průměru 50 m. Odpalovací dráha je 250 m dlouhá.

TIP: Své golfové dovednosti můžete ukázat na zdejší slavné 3. jamce, kterou lze pokořit na jeden odpal.

Tréninková plocha putting green nabízí 9 jamek s kvalitním vysoko-standardním nylonovým povrchem.

Součást resortu je také Golf Shop nabízející golfové oblečení, golfové čepice, suvenýry nebo dárky pro všechny golfové nadšence.

V golfovém baru je pak možné sledovat televizi s mezinárodními sportovními přenosy nebo pozorovat golfisty na hřišti. Je také ideálním místem k odpočinku a občerstvení po hře.

 

Kuredu - centrum zábavy a vodních sportů

Kromě golfu a služeb s ním souvisejících nabízí resort Kuredu vše, co si jen pod dovolenou na Maledivách dokážete představit. Jsou zde tenisové kurty, bazén, fotbalové hřiště, hřiště pro plážový volejbal a badminton, posilovna a masáže. Z vodních sportů je tu kromě šnorchlování a potápění windsurfing, plachtění, kite-surfing, vodní lyžování a kanoistika.

Golf Kuredu