TOP resorty pro svatbu na Maledivách

TOP resorty pro svatbu na Maledivách

Naprostá většina hotelů na Maledivách nabízí stavební balíčky. My jsme pro Vás vybrali ty resorty, které svatební obřady dotáhly k dokonalosti.

 

Anantara Veli Maldives Resort

Ať už plánujete romantickou svatbu v soukromí jen pro vás dva, nebo chcete mít na místě 100 hostů, Anantara vám splní každé vaše přání. Svatební balíček zde zahrnuje naprosto vše, na co si vzpomenete počínaje od relaxační 60 minutovou masáží před obřadem, přes soukromou maledivskou živou hudbu, po večerní romantickou koupel v růžových okvětních plátcích. Svatbu zde můžete mít na soukromém ostrově nebo v luxusním stanu přímo na pláži.

Shangri-La’s Villingili Resort and Spa

Pro ještě více nezapomenutelnou svatbu je zde možnost tematického obřadu v arabském, japonském, nebo indickém stylu. Resort dokonce nabízí vlastní soukromou jachtu pro ty, kterým nepřijde svatba na pláži dostatečně romantická. Ať už si vyberete jakýkoliv styl a místo obřadu, hotelový svatební organizátor je zde, aby splnil každé Vaše přání. Svatební balíčky zahrnují svatební místo, dekoraci, fotografa, kytice, svatební dort a obřad. Hotel Vám Váš speciální den zpříjemní 90-minutovou masáží, luxusní soukromou snídaní ve Vaší vile a svatební dekorací Vašeho pokoje.

Four Seasons Maldives at Kuda Huraa

Řekněte si své “Ano” na nedotčené pláži nebo na u bazénu nádherného resortu Four Seasons. Všechno do posledního detailu bude pro Vás postaráno Vaším osobním svatebních organizátorem od pozvánek po relaxační masáže před obřadem. Svatební balíčky zde zahrnují obřad, svatební kytice, nevěstin make-up a vlasovou úpravu, fotografa, svatební dort. Jako součást svatebního balíčku je zde navíc romantická 3-chodová večeře, květová koupel, snídaně v posteli, a 30-minutová soukromá hodina jógy.

Maledivy svatba