Srí Lanka a Maledivy recenze klientů

Srí Lanka a Maledivy recenze klientů


Dobrý den,

touto cestou bychom rádi poděkovali Vaší kanceláři, jmenovitě paní Hanušové,  za překrásnou dovolenou. Na Olhuveli jsme  odlétali v náhradním termínu 7.8.2020 . Bylo to tam neuvěřitelné :o)).
Paní Hanušová se nám nadstandardně  věnovala již od samého začátku. Toto jsem u žádné jiné cestovní kanceláře za dobu 20 let, co cestujeme po světě, nikde nezažila. Od cenové nabídky, výběru samotné destinace, přes informace ohledně odbavení, odletů, atd.. A to  že jsme nebyli nenároční zákazníci. Požadavků a dotazů bylo velmi mnoho  .o)))
Díky ní jsme si  však užili překrásnou dovolenou na Maledivách s hromadou zážitků. V celém resortu byl neuvěřitelně milý personál. Celou dobu měli roušky a po každém hostu dezinfikovali místo, kde seděl. Hostů bylo při příjezdu pouze 50 a postupně se jejich počet ještě snížil. Byli jsme jak Robinsoni na luxusním ostrově .o)) s bohatou florou a i podmořskou faunou.

Jediného čeho litujeme, že jsme si nezakoupili pobyt na  alespoň 14 dní .o))).

Ještě jednou tedy děkuji za rodinu Hlávkových, a  pana Bukovského  s  paní Gajdošovou, vaší kanceláři  za nadstandardní péči a zážitky .o))
Maledivy, Olhuveli beach resort, srpen 2020

------------------------------------------------------------

Moc děkujeme paní Kusé za vzornou, příkladnou a svědomitou přípravu a organizaci naší dovolené na ostrovním resortu Vilamendhoo na Maledivách.
Tento kouzelný a pohádkový resort jsme navštívili opakovaně, a to v roce 2019 a 2020, vždy v únoru. Vše probíhalo dle našich představ. Z našeho pobytu, který trval 14 dní, jsme byli nadšeni. V současné době zvažujeme, že příští rok  opět strávíme s Vaší cestovní kanceláří,  dovolenou na Maledivách, a to i díky paní Kusé.

Květa a Jiří Kánský
Liberec

-------------------------------------------------------------
Dobrý den,
tak už jsme zpět v lesích a skalách kolem Adršpachu. Jak tvrdí známí, tak si údajně několik měsíců tady pobudeme. Proto vám chci tímto poděkovat za byť krátký tak, ale hezký výlet a hlavně chci poděkovat za perfektně zvládnuté finále. Budete-li v kontaktu s  V. Kusou tak i jí vyřiďte naše díky.

S díky a pozdravem Zd. Brabec, Krásy Srí Lanky březen 2020

-------------------------------------------------------------

Zúčastnila jsem se zájezdu na Sri Lanku jen ve dvou osobách v termínu, který jsem nemohla změnit a jet na zájezd s celou skupinou i s českým průvodcem. Cestovka nám připravila a na naši žádost i upravila dle našich připomínek velmi vyhovující program. Pracovnice cestovky GO2 paní Kusá mi odpovídala vždy ochotně a mile  na mnohé i všetečné  dotazy . Přidala i mnohá doporučení a rady, které se nám hodily při cestování .  Cestovka nám zaslala před odejzdem i velmi podrobnou knížku - průvodce Lonely. Na letišti nás čekalo auto s řidičem - průvodcem (velmi milým a přátelským), který s námi celou dobu zájezdu jezdil. Pobyt byl bezproblémový. Plánovaný program vyšel na 100%. Užily jsme si krás Sri Lanky, památek i velmi pohodlných a pěkně zařízených hotelů. Příště, až si budeme nějakou vzdálenou destinaci chtít užít, pojedeme opět s cestovní kanceláři GO2. 

Všem jejich perfektní služby doporučuji.

Nataša Vrbová, Srí Lanka s východní pláží, září 2019

-------------------------------------------------------------
Dobrý den, paní Brabencová,

chtěla jsem jen dát zpětnou vazbu na dovolenou s CK GO2. Všechno bylo v naprosto v pořádku, musíme jen moc a moc chválit, užili jsme si ji celá rodina a  nebylo nic, na co by si měl člověk stěžovat. Přejeme hodně spokojených klientů, děkujeme a hezký den :)

Pavla Moravcová, Maledivy, Sun Aqua Vilu Reef, plážová vila, srpen 2019
--------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Hanušová,

ještě jedou Vám chci moc poděkovat za výběr ostrůvku a zajištění naší dovolené, moc se nám pobyt na Biyadhoo líbil (ostrov, zeleň, personál, jídlo, ubytování, útes - viděli jsme konečně žraloka vouskatého, all inclusive zahrnovalo zdarma spoustu aktivit navíc včetně šnorchlovacího výletu a rybaření) a doufám a vkládám do Vás velké naděje, že budete mít pro nás ještě nějaké podobné eso v rukávu na příští léto:-).

Vaši megaspokojení Kybalovi, Maledivy, čevenec 2019
-------------------------------------------------------------

Vážená paní Brabencová,

měla jsem to štěstí, že jsem si pro naši dovolenou vybrala Kihaa resort Maldives a ráda bych vám poskytla zpětnou vazbu.
První pocit při příchodu na ostrov bylo nadšení a úžas. Oceán byl opravdu tak nádherně modrý jako na fotkách. Skvostná příroda a usměvavý personál. Od této chvíle se mé pocity jen umocňovali. Život pod hladinou jsme navštěvovali několikrát denně a vždy bylo k vidění něco nového. Hejna krásně barevných ryb, která se přiblížila doslova k tělu, rejnoci, žraloci... Život ve vzduchu také stál za to. Například pozorovat kaloně jsem mohla poprvé v životě. Jsou to moc "ukecaní" tvorové. V krásné a prostorné vile jsme sice netrávili moc času, ale výborně se nám tam spalo. Postel s nebesy? Zaručená romantika A barvy při západu slunce si ani nedovedete představit. Veškerý personál byl vždy milý a starostlivý. Když jsem jednou v kleče fotila kraba, přiběhl ke mně vedoucí pokojských a ptal se, zda li jsem v pořádku a zda nepotřebuji pomoct. Velice milé a pozorné.
Kuchaři z restaurace Malafaiy byli snad ti nejlepší co jsem měla štěstí poznat. Vždy jsme si pochutnali a litovali, že máme jen jeden žaludek. Cukráři byli jako kouzelníci. Dobroty hrály tvary a barvami. Kuchaři, kteří připravovali jídlo před očima hostů byli vždy ochotní, milý a dbali na čistotu svého pracoviště, což velice oceňuji. Ráda bych vyzdvihla tři osoby, které se zaručeně postarali a naši skvostnou dovolenou.
První osoba je Sanjaya ze zmíněné restaurace. Naše požadavky byly splněny téměř okamžitě. Vždy měl pochopení a nikdy nešetřil úsměvem, vlídným slovem a  jeho doporučení vždy stálo za to. Například večer s nejslavnějším Maledivským zpěvákem. Bohužel jméno zpěváka si nepamatuji, ale jeho vystoupení pohladilo duši.
Druhá osoba je Ibbe z obchodu se suvenýry. Možná byla jeho hlavní funkce provoz obchodu, ale dle mého byl všeuměl. Neúnavně hrál volejbal s hosty každý podvečer, z písku tvaroval nádherné manty a žraloky a neposledně vymalovat dětský koutek. Škoda, že nemůžu doložit fotky jako důkaz Jednou po našem hovoru mne požádal, abych se vrátila následující den, že mi nakreslí obrázek. Když jsem přišla dle dohody, nedostala jsem obrázek, ale kokos na který namaloval západ slunce s věnováním. Bylo to opravdu nečekané. S Ibbem si stále píšeme, což jen dokazuje jeho milou a vřelou povahu.
Třetí nezapomenutelná osoba je Suresh. Pokojský, který se staral o naši vilu. Nejen, že byl velice pečlivý a v úklidu lepší jak já, ale po dobu našeho pobytu nám připravil tři nádherná překvapení. A znovu škoda, že nemůžu doložit fotky jako důkaz Jen pro představu, každé jeho překvapení připravoval minimálně hodinu. Věřím, že pokojským nezůstane dlouho a právoplatně se vyšvihne v žebříčku zaměstnání.
Dovolenou na Kihaa resort považuji za svou životní dovolenou. Místo bylo nádherné až přecházel zrak. Opravdu se jedná o ráj na zemi a to nejen místem, ale i personálem. Mohu jen doufat, že budu mít štěstí dvakrát za život a znovu se na Kihaa vrátíme.
DĚKUJI VÁM ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ DOVOLENOU SVÉHO ŽIVOTA.

Přeji jen spokojené klienty, kteří se k Vám budou rádi vracet.
Se srdečným pozdravem,

Karolína Jílečková, Maledivy červenec 2019
---------------------------------------------------------------

"Dne 20. 7. 2019 jsem se spolu s manželem a dvěma dětmi vrátila ze sedmnáctidenního zájezdu po Srí Lance organizovaného společností CK Go2 (prostřednictvím paní Michaely Hanušové). Vše bylo naprosto dokonale připravené a zorganizované, ať už se jedná o program, ubytování, stravu, bezpečnost, a především řidiče a průvodce v jedné osobě. Za celou dobu jsme se nesetkali se skutečností, že by byla v zemi bezpečnostní situace nestabilní, zvýšené bezpečnostní opatření nijak nenarušují pohodlí turistů, a všichni obyvatelé se k nám chovali neuvěřitelně vstřícně a přátelsky. Rozhodně zájezd na Srí Lanku s CK Go2 doporučujeme a rádi bychom v budoucnu opět využili jejích služeb."

Děkuji a zdravím,

Jitka Kubová, Kouzlo Srí Lanky a východní pláž

---------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

sice je to již delší dobu, ale velice rád bych se s Vámi podělil o dojmy z dovolené na Maledivách, ROYAL ISLAND RESORT 5* v době od 13.3. do 22.3.
Cesta tam i zpět byl absolutně bez problémů, včetně místního leteckého a lodního transferu. Vše proběhlo naprosto hladce a ve velmi krátkých časových intervalech.

Vlastní pobyt byl naprosto famózní. Přivítání na ostrově a seznámení se službami a vlastní ubytování bylo překrásné. Musím říci, že jsme měli i velké štěstí na umístění vily, které bylo v místě téměř celodenního slunce a naprostého soukromí. Vila byla vždy naprosto výborně uklizena a veškeré případné požadavky nebylo problémem domluvit.
Služby v resortu jsou perfektní. Restaurace a celé stravování nemělo žádný nedostatek. Využili jsme též šnorchlování a také jsme neodolali jít několikrát na masáž, úžasné. Co mohu doporučit je využití služeb all inclusive, pro toho kdo si chce užít neomezující služby. Celou dovolenou jsme si užili opravdu jako v ráji.

Chtěli jsme Vám i touto cestou velice poděkovat za Váš typ a rady při výběru.
Věříme, že Vašich služeb využijeme i v budoucnu a budeme se těšit na další zážitky. 

S pozdravem
Niklovi
-------------------------------------------------------------

Milá paní Brabenová,

ještě jednou chceme poděkovat za skvěle naplánovanou a zorganizovanou dovolenou. Celou dobu plánování jste vždy mile a ochotně vyšla vstříc našim požadavkům a podařilo se Vám více než naplnit naše očekávání. Samotný pobyt na Furaveri byla pohádka s dechberoucím prostředím, skvělým jídlem, servisem a navíc s liduprázdnou pláží. CK GO2 doporučujeme všem přátelům a známým, těšíme se s Vaší cestovkou na další dovolenou a přejeme spokojené klienty.

Saunierovi
----------------------------------------------------------

Vážená paní Lebedová,

ve středu  jsme se s manželkou a párem přátel vrátili z kombinovaného zájezdu na  Srí Lanku s prodlouženým pobytem na  Maledivách /od 20.3.-3.4.2019/. Rádi bychom Vám poděkovali za krásnou dovolenou a podrobné předchozí informace. Na Srí Lance  jsme měli skvělou průvodkyni Věrku a bezvadného řidiče Čamindu. Jednotlivá ubytování i poznávací program neměl chybu, vše bylo perfektně zorganizované a díky Věrce bylo vždy na vše dost času, včetně dodržování "pitného" režimu :-).

Na Maledivách jsme si vybrali resort Embudu Village s doplacením AI. Byla to jednoznačně dobrá volba, je to malý ostrůvek s dobrým ubytováním a ochotným personálem, výborným jídlem a pitím, které jsme díly AL nemuseli omezovat. Ale hlavně jsou zde krásné malé pláže s bílým pískem a průzračná voda, ideální na šnorchlování. I když je většina korálů mrtvá, je ve vodě dost rybek k pozorování.

Z Prahy a z Brna zdraví Jan, Olga Otto a Zuzana
-------------------------------------------------------------
Dobrý večer,
Včera sme sa s manželom vrátili z kombinovaného zájazdu Sri Lanka +Maledivy /od 21.2.-5.3.2019/ a s radosťou konštatujem, že bola to jedná s najlepších ak nie najlepšia dovolenka akú sme absolvovali. Určite by to tak nebolo, keby nie bola s námi excelentná sprievodkyňa Barborka Sultanovová, vďaka ktorej sme sa na Sri Lanke cítili ako doma, boli sme tam neskutočne dobrá partia a verte alebo nie, ťažko sa nám lúčilo. Taktiež Maledivy boli nie len čerešničkou, ale aj kopcom šľahačky na koniec dovolenky, na ktorú budeme dlho spomínať.
Ďakujeme. 
Dimovi, Kouzlo Srí Lanky a Malediv, březen 2019
-------------------------------------------------------------
Dobrý den,
ještě jednou se vracíme k našemu zájezdu a zasíláme recenzi na vaše stránky CK:
Naše poznatky a zkušenosti bychom vyjádřily těmito body:
1/ už před samotnou cestou jsme získaly důvěru v cestovní kancelář Go 2 tím,že paní Hanušová odpovídala na naše časté dotazy stručně a věcně , včas nás informovala a zasílala veškeré materiály potřebné k cestě.
2/Program na Srí Lance byl zvolen tak,aby se střídal odpočinek s aktivní činností a ukončením na Sigirii gradoval.Následný odpočinek na Maledivách umožnil vstřebat zážitky ze Srí Lanky a kombinace obou,tak rozdílných světů,se nám zdála jako velmi dobře promyšlená.
3/Velmi pozitivně hodnotíme práci,kterou odvedla naše průvodkyně Bára,milá, vtipná,inteligentní osoba,která si uměla poradit ve všech situacích.S panem řidičem vytvořili dokonalou, spolehlivou dvojici.
4/Shrnuto - dobře odvedená práce, na jejímž konci jsou spokojení zrekreovaní lidé, kteří přemýšlejí, kam poletí příště.....a s kým..s Go 2 ...určitě dobrá volba.

Děkujeme
A.Slabá a B.Šrámková
Kouzlo Srí Lanky a Malediv, únor 2019
--------------------------------------------------------------
Dobrý den, paní Hanušová,
chtěla bych Vám jménem svým i jménem mého přítele moc poděkovat za úžasnou dovolenou na Srí-lance. Mé obavy z přestupů na letišti v Doha byly zbytečné, tak jak jste říkala, vše proběhlo bez problémů. Pokud budeme cestovat opět do exotických zemí, určitě si vybereme Vaši CK a také Vaši CK budu doporučovat svým známým. Také děkujeme naší delegátce Věrce, byla výborná.
Ještě jednou velké díky. Mgr. Hana Plisková
Krásy Srí Lanky s českým průvodcem, únor 2019

--------------------------------------------------------------
Dobrý den paní Hanušová,
rádi bychom chtěli touto cestou poděkovat za zajištění úžasného zájezdu na Srí Lanku. Všechny vámi poskytnuté informace a doporučení byly bezchybné a dokonale podrobné.
Program byl velmi dobře připravený a nesmírně zajímavý. Skvěle vymyšlené bylo rozdělení zájezdu na dvě části, a to poznávací, kdy jsme byli celé dny v úžasu nad všemi památkami a přírodními krásami (ty stromy a kytky a keře, aach!) a závěrečné čtyři oddychové dny u oceánu – no prostě skvělé. Vše na sebe navazovalo a fungovalo a nemělo chybičku. Všechna místa, která jsme navštívili, byla pro nás obrovským zážitkem, a to i díky všem destinacím, kde jsme byli ubytováni, a taky díky každodenním kulinářským zážitkům, hraničícím s orgiemi. Obrovský dík patří sympatické průvodkyni Věrce Kusé, která měla vše dokonale připravené, a povídání o historii i současnosti Srí Lanky prokládala informacemi ze života obyčejných lidí na Srí Lance. Byla velmi trpělivá, usměvavá a pohodová, na každý náš dotaz velmi ochotně odpověděla. Byl to vskutku nezapomenutelný zájezd, a doufáme, že nikoli poslední s GO2. Veliké istuti vám všem.

Jiří Janeba a Kamila Záleská, doteď ještě duchem na Srí Lance.
Srí Lanka, listopad 2018

--------------------------------------------------------------
Začátkem září jsem spolu se svou kolegyní Janou vyrazila na naši vysněnou dovolenou na Srí Lanku. Výběr této destinace měl pro nás exotický nádech a odlétaly jsme plné očekávání z velkého neznáma. Z nabídky cestovních kanceláří jsme si intuitivně vybrali právě cestovní kancelář GO2 a naše volba byla zcela správná.
Před cestou se nám s maximální vstřícností věnovala paní Michaela Hanušová a vypracovala pro nás individuální plán cesty, který jsme si vzájemně odsouhlasily. Na její radu jsme si vybraly z nabídky:
Týden cestovat po tropickém ostrovním ráji a týden relaxovat u tropické pláže. A dobře jsme udělaly.
Byly jsme okouzleny bohatstvím zdejší přírody, čajovými plantážemi na náhorních plošinách, kde jsme popíjely bílý čaj té nejvyšší kvality, poznávaly jsme osobitou kulturu s buddhistickou tradicí, ochutnaly unikátní srílanskou kuchyni, užívaly jsme si teplých vln Indického oceánu a oblíbily jsme si zdejší arrack koktejl.
Nezapomenutelným zážitkem byla jízda místním vlakem, jízda jeepem na sloní safari, výstup na jednu z největších pozoruhodností Srí Lanky – skalní pevnost Sigiriya, dárečky jsme si zakoupily v zahradě koření, v královské botanické zahradě jsme byly ohromeny krásou seychelských palem, kolegyně Jana si udělala radost i šperkem se vzácným kamenem.
Zážitků je opravdu mnoho a ty byly ještě umocněny profesionální organizací celého zájezdu.
Odlétaly jsme s mírnou nejistotou, jak to my dvě sami zvládneme. Obdržely jsme „šanon“ voucherů, poučení před cestou, rady a pokyny….a odletěly. Na letišti v Kolombu náš čekal řidič, který se perfektně postaral o vše potřebné. I přes naši velmi chabou angličtinu, jsme se domluvily na všem, co nás zajímalo a co jsme chtěly. Velké díky za jeho osobitý, vstřícný a trpělivý přístup. Cítily jsme se zcela bezpečně. Obrovskou jistotou byla i možnost kontaktovat paní Barboru, která na Srí Lance přímo žije. 
Organizace, transfery, ubytování, pobyty, jídlo…..vše bylo excelentní, po celou dobu našeho cestování nebylo NIC, co by nás naštvalo. Po návratu jsme všem hlásily, že jsme se vrátily z RÁJE a rozhodly jsme se, že za dva roky poletíme poznávat Vietnam a zase jedině s cestovkou GO2. 

Paní Hanušová, ještě jednou jedno velké díky celému vašemu úžasnému týmu spolupracovníků.
Díky Vám všem jsme si mohly naplno užívat naši nejhezčí dovolenou v životě a rády Vás doporučíme všem našim známým.

Za dva roky na shledanou – cíl je Vietnam.

Jitka a Jana, Srí Lanka, září 2018
-------------------------------------------------------------

Dobrý den slečno Hanušová,

velice vám děkuji za další úžasnou dovolenou na Maledivách. Opět všechno totálně rajské. A jídlo vynikající.
Hned po příjezdu mi bylo přiděleno invalidní křeslo. Tak jsem všude, kam jsem se nedobelhala, byla dotlačena svým mužem -:) 
Personál moc milý, pláže dokonalé (asi na světě už nikde krásnější nejsou, že?) a moře přesně tak teplé, jak potřebuji, abych se v něm mohla rochnit i hodinu. -:)
Ubytování hezké a odpovídající. A jako dáreček jsme dostali zrovna chatku, před kterou rostl strom, kde viseli přes den moji milovaní kaloňové! -:)

Manžel si půjčoval kajak, šnorchloval a byl také ve svém živlu.
Byli jsme tam šťastní.

Děkuji, děkuji!!! -:) 

Hanka Zárubová Pachtová, Royal island resort, Maledivy, říjen 2018
-----------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Lebedová,

rádi bychom Vám tímto poděkovali za zařízení úžasné dovolené. Byli jsme moc spokojeni, vše bylo perfektní. Měli jsme veškerý servis, skvělý řidič, skvělé hotely (dokonce v Nice Place Bungalows jsme nakonec měli prezidentské apartmá), jídlo takévýborné a cesta i zážitky úžasné. Stejne tak na Maledivách bylo vše naprosto perfektní. I cestování (letecké i autem) se obešlo bez jakýchkoli problémů. Mockrát děkujeme, ze jsme si mohli naši svatební cestu takto užít i díky Vašim službám. Už se těšíme na další cestu s Vaší kanceláří. 

Štěpánka Vajdová, Srí Lanka a Maledivy, červenec 2018

--------------------------------------------------------------
Zdravím paní Hanušová,
tak zase v práci ... a po nádherné dovolené!!!!
Týden na Kuramathi byl  ... byl prostě úžasný. Krásné prostředí, romantická chatka v palmovém háji, teplé moře, slunce a měli jsme jen dva 15 minuté deštíky. Prohlídka Dubaje taky proběhla v pohodě, tam jsem samozřejmě při přistání šel s davem a teprve za skenerem jsem byl obrácen zpět místním úředníkem když jsem se scháněl po východu. Ale maníka z cestovky jsme našli a řidič-průvodce byl sympoš. Netušil jsem, že se dá po Dubaji jezdit 3 hodiny (domluvil jsme se, že to o hoďku zkrátíme, jsme byli ve 3 ráno docela unavený) a pokaždý někudy jinudy. 
Týna byla nadšena, lepší dovča prý snad ani být nemůže. Já bych sice o jedné viděl ... ale to bych musel Týnu vytáhnout s báglem pod stan a vařit si v ešáku na liháči dobroty z konzerv :-) ... ale to neklapne, já ji znám :-)
Co se týká jídla ... přibral jsem jen 1/2 kila. Ale držel jsem se zkrátka, člověk by tam s tím talřem chodil od jednoho poklopu k druhýmu jak mlsný kocour a pořád uždiboval.
Bary jsem vypít nestihnul a to jsem se fakt snažil. Zejména pikolíci v Dhoni baru se snažili, aby nám sklenky nevysychaly.
Takže ... naše poděkování za zprostředkování dovolené na Maledivách!
Děkujeme.
S pozdravem
J. Beránek, Kuramathi island, Maledivy, červenec 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den slečno Lebedová,
slíbila jsem Vám, že se  po naší dovolené ozvu. Návrat do reality všedních dnů byl ale velmi rychlý a okamžitě nás strhl do svého hektického tempa. 
Chtěla bych Vám velmi poděkovat za zprostředkování naprosto úžasné dovolené. Zcela upřimně musím říct, že vše bylo perfektně zorganizované. Užili jsme si všechny krásy Srí Lanky, tak jak jsme společně naplánovaly. K našemu velmi milému překvapení jste  nám připravili veškerý servis, přesně dle našich přání a vlastně více než jsme doufali. Velmi jsme ocenili, že jsme si vše mohli užít sami bez davů turistů, což se nám opravdu ve většině případů dařilo. Výběr hotelů byl skvělý, nádherné místa, velmi dobrá kuchyně, hotely Olympus plaza a Haeven 7 maji naprosto exclusivní kuchyni. Náš průvodce Jerome Jansz byl velmi příjemný a ochotný, ke všem navštíveným místům nám podal spoustu informací, poradil nám na co si dát pozor, co stojí za vidění, ochotně nás vzal i na místa, které jsme do plánu přidali. Srí Lanka je opravdu krásná a zajímavá země.

Vaše služby již všude doporučujeme :-)
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů.

Přeji hezký den,
Lenka Vaňková, Kouzlo Srí Lanky, duben 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den,
v únoru jsme s Vaší CK absolvovali zájezd na Srí Lanku. Od návratu domů už uplynuly více téměř 3 měsíce a celou tu dobu si říkáme, že musíme napsat... Ale dny míjejí rychlostí blesku, takže píšeme až nyní...
Chtěli bychom poděkovat za nádhernou dovolenou. Vše bylo perfektně zorganizované, bez žádných komplikací a starostí.
Obzvlášť velké díky patří naší (Vaší) skvělé delegátce Barborce Sultanovové. Je to opravdu človíček na svém místě. Nebyl okamžik, kdy by se ztratil úsměv z její tváře, i když dny byly náročné a únava dolehla více či méně na každého z nás. Kéž by vždy a všichni lidé dělali svoji práci s takovou láskou a nadšením jako ona. 

Ještě jednou děkujeme a Barborce posíláme srdečné pozdravy z Čech :-)

Pečení a Jindrovi z Ploskovic
----------------------------------------------------------------
Dobrý den,

omlouvám se za pozdní zpětnou vazbu. Trošku toho po příjezdu bylo moc.
Na dovolené jsme se měli výborně. Už jsme pár dovolených tohoto typu jeli (Indonésie, Thajsko, Filipíny, Vietnam, ..) a tento se velmi povedl. Bylo to uspořádané tak, jak mně velmi vyhovuje (trocha relaxu po letu a pak "akčnější", byť dost času braly přejezdy - ale to tak prostě musí být). Průvodkyně Věrka byla skvělá a opět se mi potvrdilo, že i když nemáme nějaké jazykové bariéry (myslím ENG), tak rodilý mluvčí, žijící v dané destinaci - to je obrovskou přidanou hodnotou takového zájezdu. Kromě znalostí a výtečných schopností byla Věrka ještě vtipná a adekvátně / perfektně reagovat na "vtipnost" skupiny, byť její činnost musí již být i rutinního charakteru. Takže prostě jednička.
Ohledně ubytování / cestování / prohlídek - přiznám se, že jsem (možná po zkušenostech z jiných dovolených) snad ani nečekal tolik komfortu. Mluvím zejména o prvním ubytování "na zotavenou" .. tedy toto super. Poslední hotel před odletem na Maledivy nakonec vlastně také splnil očekávání (bazén fungoval, snídaně dobrá... zbytek plně dostačující pro přípravu na tranfer; spalo se dobře). Prohlídky / aktivity (vč. safari apod.) přesně dle očekávání (či přání), tedy super. Pochopení pro nutné zastávky pro chlazené pivo také kladně hodnotím. A čajové plantáže / ceta vlakem - když kouknu teď na fotky, hned bych se vrátil.
Maledivy - výborné. Popravdě řečeno mi přesně sedl i rozvrh dní, kdy 2,5 dne bylo přesně "akorát". Déle bych to již snad ani nemusel (bylo velmi teplo i večer, jídlo se nabízelo pořád - byl bych jako kulička; takto jsem zvládl oblíbené aktivity vč. potápění a byla spokojenost). Zájezd jsme zakončili samostatným pobytem v Dubaji (1,5 dne), což nám vyšlo také skvěle. Viděli jsme co jsme chtěli/naplánovali, vše sedlo tak, aby to završilo výbornou dovolenou. Děkujeme !!!

Mějte se krásně a díky,
Leoš Říha, Kouzlo Srí Lanky a Malediv, březen 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den,
chtěl bych Vám tímto poděkovat za skvělou dovolenou na Srí Lance.
Celá dovolená byla z vaší strany skvěle organizovaná, obzvlášť bych vyzdvihl služby „našeho“ průvodce „SAMA“, který nám ve všem vyšel vstříc, přidal doporučení co navštívit a co ne a ke všemu navíc poskytl zajímavý komentář, včetně povídání o běžném životě Srílančanů.
I přes naše počáteční obavy ohledně kvality ubytování, musím konstatovat, že naše rodina i naši přátelé, hodnotíme tuto dovolenou zatím jako nejlepší, a standard ubytování a stravování byl naprosto vyhovující.

Ještě jednou děkujeme
Jankovi, Srí Lanka březen/duben 2018

--------------------------------------------------------------

Milá Věrko a Míšo,

děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd na Srí Lanku. Moc jsme si to užili. Ocenili jsme pohodlné cestování mikrobusem, zkušeného řidiče a  velké znalosti průvodkyně, která vždy dokázala poradit, kde co koupit, kde se skvěle najíst a vše dokázala s místními vyřešit. Viděli jsme toho  během krátké doby spoustu a odpočinek na pláži na závěr určitě přišel vhod. Děkujeme a rádi GO2 doporučíme ostatním.

Eva a Tereza, Krásy Srí Lanky, březen 2018

---------------------------------------------------------------

Dobrý den,

chceme vám poděkovat za krásnou dovolenou Srí Lanka, Maledivy Dubaj, kde bylo vše perfektně zorganizováno, a to jak obsahově tak časově. Nemělo to jedinou chybičku, či vadu na kráse. Průvodkyně Věra rovněž na jedničku.

S pozdravem
Eliška a Josef Chrástkovi, únor/březen 2018

--------------------------------------------------------------

Milá paní Hanušová,

ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za ochotu a vstřícnost při vyřizování všech záležitostí  i našich dalších dotazů a přání, spojených se zájezdem na Srí Lanku, Maledivy a Dubaj. Tuto dovolenou pokládáme za jednu z nejlepších, které jsme dosud absolvovali. Také oceňujeme výbornou organizaci a profesionální přístup všech delegátů, díky němuž jsme si naši dovolenou mohli v klidu a pohodě užít. Zájezdy s Vaší CK budeme určitě doporučovat přátelům a známým a už nyní uvažujeme o další cestě s Vámi.

Zdraví Vás z Brna Dana a Zdeněk Mackovi, Srí Lanka a Maledivy s průvodkyní únor/březen 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den,
předem bych chtěl poděkovat za úžasnou dovolenou spojenou s poznáním a odpočinkem, bylo to opravdu nádherné a super. 
Dále bych chtěl moc pochválit naši průvodkyni, která byla opravdu perfektní ve všech směrech ať se to týče organizace, zajišťování všeho možného i nemožného až po zvládání nepříjemného (Barča bude vědět ). Doufám, že s Vámi jsme nejeli naposledy a brzo se zase ozveme, abychom někam vyrazili. 
Opravdu moc děkujeme za vaše služby. :-)

Petr a Barča Synovcovi, Srí Lanka a Maledivy s průvodkyní leden/únor 2018

--------------------------------------------------------------
Dobrý den, ještě jsem tak plná dojmů, že jsem Vám úplně zapomněla napsat -:)
Nejprve bych chtěla říct, že s tím počasím jste měla pravdu. Nakonec jsme měly oba dva dny na pláži úplně ukázkové. 

Dovolená byla naprosto skvělá, úžasná, nejlepší, výborná! Srí Lanka je naprosto krásná země, díky řridičovi jsme toho viděly strašně moc a i nám vyprávěl spoustu věcí o jeho zemi, kterýy prostě může znát jen ten, kdo tam žije. Komáři nás i přes repelent napadli, ale vůbec nic z toho nemáme, prostě normální štípanec -:) Všichni obyvatelé jsou strašně milí, v hotelech (které jste vybrali naprosto krásně) byli vsšchni milí. No zkrátka samá pozitiva -:) Vaši cestovku určitě doporučím a ještě v tomto týdnu Vám napíšu recenzi na facebook. Všechno bylo naprosto bez problémů, takže tímto bych Vám chtěla ještě jednou za všechny strašně moc poděkovat, protože jste nám připravila neskutečný zážitek na celý život. Děkujeme, že jste se o všechno tak bravurně postarala a my vlastně přišly k hotovému zájezdu a nemusely jsme řešit nic -:) 
Teď si ani nedovedeme představit dovolenou strávenou jenom na pláži bez poznávání a bez výletů :D Takže začínáme zase šetřit a určitě Vaši cestovku ještě využijeme! :)

Ještě jednou, MOC MOC DEKUJEME! -:)
--
S přáním krásného dne,
Kateřina Tesařová, Srí Lanka, leden/únor 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den,
Dovolená byla naprosto úžasná, k velké zásluze řidiče Prasada, byl naprosto skvělý, staral se o nás jako o vlastní. :-) Jestli mu můžete za nás ještě jednou poděkovat a pochválit ho, byla bych moc ráda. Moc jsme si to užili a určitě vás budu všude doporučovat.

Fojtíkovi, Srí Lanka, leden/únor 2018

--------------------------------------------------------------
Dobrý den paní Lebedová,
byli jsme maximálně spokojení, a to jak s celkovou organizací cesty, s výběrem navštívených lokalit, tak i s ubytováním. Řidič/průvodce byl velmi slušný a korektní pán, který se o nás dobře postaral.
Na Maledivách též všechno klaplo, Váš delegát čekal přesně na čas a vše nám podrobně vysvětlil.
Děkujeme.

Čermákovi, Srí Lanka a Maledivy, únor 2018

--------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Lebedová,
Dovolenou jsme si moc užili. Vše bylo naprosto perfektní a dokonalé.
Od samého začátku do konce. Let byl parádní, jsme fanoušci letectví, takže Airbus A380 byl naprosto famózní zážitek. S přestupem taktéž žádný problém nebyl. Na letišti už na nás čekal řidič a dovezl nás do hotelu, kde jsme asi do 20 min byli na pokoji s krásným výhledem do zahrady a oceán. Se službami v hotelu taktéž spokojenost. Delegátka Helča byla také moc fajn, měli jsme s ní 2 výlety a byli rovněž výborné. Jsme plni zážitků a dojmů. Helča byla stále na příjmu, takže kdykoliv bylo třeba, poradila, doporučila…
Zcestovala jsem již hodně destinací s různými CK, ale s takovým přístupem, jako jsme měli s Vámi, jsem se ještě nesetkala. Budu moc ráda, pokud budu moci naši referenci zaslat i na nějaká jiná místa a podělit se o to s ostatními.
Opravdu nemáme nic, co by nepovedlo nebo bylo jinak, než jsme očekávali.
Děkujeme Vám moc za všechno a myslím, že se s Vaší agenturou ještě určitě někam podíváme. Bylo to skutečně úžasné a zážitky budeme mít celý život.

Příjemný den a ať se Vám daří!

Katka & Michal, Srí Lanka, únor 2018
---------------------------------------------------------------
Dobrý den paní Lebedová,

měli jsme se báječně.
Velmi Vám děkujeme za veškerou přípravu naší cesty, cestování a pobytu. Vše bylo dokonale domluvené, informace od Vás dostatečné a podrobné.
Program zájezdu byl skvěle naplánovaný. Zejména ranní výjezd na Sigiyrii. Sami bychom tak brzy ráno nejeli. Ranní rozcvička byla fajn a když jsme se pak vraceli a viděli chudáky jiné turisty, kteří v horku stáli na schodech Sigiriye ve frontě a pomalu se posunovali tak jsme byli moc rádi, že jsme si přivstali.
Řidič byl profesionál. Na silnici jsme obdivovali jeho řidičské umění. A byl to i dobrý průvodce. V Chrámu Budhova zubu bychom se bez něj ztratili. Neustále sledoval celou naši skupinu, i když jsme se vůbec nedrželi při sobě. Vyprávěl nám příběhy o jeho zemi, nedávné i dávné historii. Všude byl přesně, ba naopak ještě dříve. Když jsme se my zpozdili, v klidu čekal. Když jsme se na cestě opozdili, zavolal do hotelu, aby o nás věděli.
Dokázal nám sehnat i věci, které nejsou běžné – zajistil nejlepší místa v divadle, sehnal avokádo i speciální čaj. Kdyby byla naše angličtina lepší, dověděli bychom se více. Takto jsme byli oslabeni. Měli jsme českého průvodce ( doporučeného od Vás), tak jsme si podrobnosti vždy načetli.
Největším zážitkem byl národní park se zvířaty a tak jsme se s řidičem domluvili na úpravě programu a nakonec jeli ještě do jednoho parku.
Výběr posledního hotelu „Surf“ byl skvělý. Místo přímo na pláži s bazény, perfektním jídlem i obsluhou. A kousek odtud buddhistický chrám přímo nad útesy. Místní muž nás tam pozval na ranní meditaci.
Ještě jednou děkujeme. A těšíme se, budeme–li se moci setkat při našich dalších cestovatelských výstřelcích.

Magdaléna a Ondřej  Kapuciánovi, Srí Lanka, leden/únor 2018

----------------------------------------------------------------
Milá slečno Lebedová,
navazuji na náš nedávný telefonický hovor. Ještě jednou Vám i vaší cestovní agentuře děkujeme za krásnou dovolenou. Byli jsme maximálně spokojeni a určitě budeme všem našim známým Vaše služby doporučovat. Zvlášť bychom Vaším prostřednictvím chtěli velmi poděkovat našemu průvodci na Srí Lance, panu Kelumovi Pererovi. Byli jsme s jeho přístupem a milým chováním i profesionalitou nesmírně spokojeni. Byli bychom rádi, kdybyste naše díky tlumočila jak jemu, tak zprostředkující společnosti na Srí Lance.
Mějte se krásně a v novém roce Vám přejeme moc a moc zdraví, pohodu a klid.

Šárka  a Jiří Jelínkovi, Kouzlo Srí lanky a Maledivy, prosinec 2017

----------------------------------------------------------------
Dobrý den, toto cestou Vám chceme poděkovat za perfektně zorganizovaný pobyt na Maledivách, konkrétně v resortu KIHAA Maldives. Vše proběhlo dle naších představ, resort byl naprosto jedinečný, ubytování ( Plážová vila s altánkem) perfektní - tyto vily jsou po rekonstrukci, strava výborná, personál velmi vstřícný a vše okamžitě vyřeší. Samozřejmě pláže a moře, přesně podle očekávání - nádhera a hlavně málo lidí.
Ještě, jednou Vám děkujeme a určitě se budeme těšit v budoucnu na další pobyt přes vaší společnost GO2.

Hezký den Vám přejí manželé Štefánikovi, Maledivy 2017

----------------------------------------------------------------
Poděkování
Dobrý den paní Hanušová,
musím začít velkým děkuji! A dokonce i manžel se k děkovné zdravici přidává, což je div světa -:)
Vděčíme Vám za nejkrásnější dovolenou, jakou jsme si uměli představit. Naštěstí jste mi rozmluvila moje původní plány (Mauricius), kde bych zřejmě ani nevlezla do moře a nasměrovala mě na Maledivy. Ochotně a trpělivě jste před odletem odpovídala na moje neustálé otázky. -:) 
Věděla jste, že se velmi špatně pohybuji, a dokázala jste mi vybrat resort, jaký jsem opravdu ocenila. Jsme rozhodnuti. Jedeme v březnu nebo dubnu znova.

Mějte se krásně!
Hana Zárubová Pachtová
---------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Kusá,

v pořádku jsme se vrátili z dovolené domů a nedá mi to a musím Vám poslat alespoň pár řádek.

Srí Lanka je čarovná země a musím říci, že jsem se asi zamilovala. Rozhodně se chci vrátit a projet minimálně ten druhý okruh, který nabízíte (jih země). Tato destinace byla mým snem cca 10 let. Nejprve jsem hledala odvahu, pak jsem čekala, až povyrostou děti a nakonec jsem hledala někoho, s kým bych tuto cestu mohla zrealizovat. Náhodou jsem na internetu narazila na Vaši cestovní kancelář a to se ukázalo jako naprostá výhra!

Nejdříve ze všeho bych chtěla poděkovat Vám. Děkuji za veškerou přípravu, za zajištění letenek a hotelů. Hotely byly všechny naprosto špičkové a nemám jedinou výtku. Děkuji Vám za trpělivost, s jakou jste odpovídala na mé neustálé dotazy a připomínky. Děkuji za velmi milý a vstřícný přístup. Děkuji za naprosto přesné a jak se ukázalo tak i kompletní informace o tom, co si vzít s sebou, na co se připravit a co očekávat. Děkuji.

Dále bych chtěla vyjádřit naprosté nadšení a obrovské DÍKY naší průvodkyni Báře. Opravdu jsme nemohli narazit na lepšího průvodce. Bára je skvělá, na všechny otázky znala odpověď, dozvěděli jsme se spoustu informací, i takových, které v žádném průvodci nenajdeme, prostě jen proto, že tam žije a ví, jak to chodí. Za celou dobu jí nezmizel úsměv z tváře, vždy byla pozitivně naladěná, nic nebyl problém. Tak profesionální a zároveň velmi lidský přístup, s tím jsem se již dlouho nesetkala. Okamžitě hledala řešení, ať už se stalo cokoliv (ztracený kufr na letišti, nevolnost, rozbitý foťák.....). Spolu se Samem byli dvojkou, která se nám snažila naše poznávání naplnit jen krásnými zážitky. Když syn jednu noc prozvracel, ráno jsem se zmínila a oni hned zastavili u obchodu, kde koupili místní ajurvédský lék (peníze si nevzali ani jeden, byl to dárek), který okamžitě zabral. Mimo původní plán nás se synem odvezli do hotelu, kde zařídili, že jsme byli ubytovaní ihned a syn se mohl prospat a odpočinout si. Na odpolední program se pro nás vrátili do hotelu a tak jsme si jízdu na slonech a sloní safari mohli užít už i my. To vše s úsměvem, starostlivostí a neskonalou péčí. To, že Bára zastaví u stánku s ovocem, popíše nám všechny neznámé druhy, nechá je rozkrájet a my můžeme ochutnávat, to vše za její peníze, to mi naprosto vyrazilo dech! Sam byl vždy přesný jako hodinky, s úsměvem na rtech nás provázel, moji synové se s ním velmi skamarádili a dozvěděli se plno informací.

Opravdu doufám, že se mi podaří se na Srí Lanku vracet. Nejen kvůli zemi samotné, místním lidem, skvělému jídlu a ještě hodně nepoznaným místům, ale také kvůli Báře a Samovi, které jsme začali považovat za naše přátele.

Paní Kusá, ještě jednou mnohokrát děkuji (za sebe i své syny). Myslím, že nejlepším poděkováním bude, když budu pokračovat v šíření chvály mezi své známé (což tedy již dávno činím :) ). Mám pocit, že pár budoucích klientů mezi nimi už je. Určitě se na Vaši cestovní kancelář znovu obrátím i s další destinací, jen se bojím toho, že tam už nebudete ani Vy, ani Bára, ani Sam. Laťka je tak proklatě vysoko nastavená, že Vaši kolegové ji zřejmě nemají šanci překonat.

Přeji Vám krásný den.

Petra Viltová, Krásy Srí Lanky srpen 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý večer,

se zájezdem jsme byly s dcerou velmi spokojené. Bára byla úžasná průvodkyně, věděla velmi mnoho o zemi  a bylo vidět  že ji miluje :) Byla schopná reagovat na situaci , velmi nám vyhovovalo , že třeba bylo možné se v malém  množství lidí  domluvit na trochu jiném programu .

Opravdu moc pěkný zájezd. Cestovka nám zcela vyhovuje individuálním přístupem , proto jsme Vaši CK s manželem  zvolili znovu a na jaře letíme do Austrálie :)

Moc pozdravujte Báru  a přejeme hodně  spokojených klientů.

Sabina a Eliška Králová, Krásy Srí Lanky červenec 2017

--------------------------------------------------------------
Dobrý večer, paní Lebedová,
 
včera jsme se vrátili z našeho pobytu na Srí Lance a chtěla bych Vám poděkovat za výbornou organizaci. Vše klapalo, jak mělo, moc jsme si to užili včetně naší novozélandské dcery :-) V podstatě nic nepříjemného nás nepotkalo, jen samá pozitiva. Měla jsem trochu obavy před cestou z hygieny, ale úplně zbytečné. Moc mě překvapilo, jak lidé na SríLance jsou srdeční, nebo my jsme měli alespoň na takové štěstí. Chtěla bych také vyzdvihnout průvodcovské schopnosti našeho řidiče Kemala , kterého jsme dostali na poslední 2 dny. První řídič Udaya se zase nebál nás seznámit, na naše přání, s lokálními restauracemi :-)
Děkuji a přeji hezký den
 
Květa Burešová, Srí Lanka v létě, srpen 2017
--------------------------------------------------------------

Milá paní Hanušová,
chtěla bych Vám poděkovat za výborně zorganizovaný zájezd na Srí Lanku, ze kterého jsme se tento týden s dcerou vrátily.
Od prvního kontaktu s Vámi jsem měla pocit, že jsme v dobrých rukou, ale skutečnost předčila moje očekávání.
Před odjezdem velmi podrobné informace pro všechny případy a pak již samotná cesta.
Program byl opravdu pestrý a zajímavý, vše perfektně navazovalo. Vybrané hotely vždy něčím příjemně překvapily. Celý tým, který se o nás
na místě staral, byl profesionální - místní průvodce, řidič i jeho pomocník a hlavně paní průvodkyně Bára, která po celou dobu plnila
všechna naše přání a trpělivě zodpovídala všetečné dotazy. Měla perfektní znalost místního prostředí, díky které jsme si zájezd opravdu užily.
Pracovala nad rámec svých povinností a z dovolené se stal pro všechny zúčastněné nezapomenutelný zážitek.
Srí Lanka nám díky vaší práci přirostla k srdci.

Přejeme do dalších let hodně spokojených klientů.
Markéta Bejlková, 14.8.2017, Krásy Srí Lanky

---------------------------------------------------------------
Dobrý den, 

v prvé řadě patří naše velké díky přímo paní Hanušové, která odpověděla v přípravné fázi dovolené všechny moje všetečné dotazy velmi rychle a profesionálně. Osobní znalost lokalit považuji jako velké plus pro sestavení dovolené na míru. Cestovali jsme s dětmi 9 a 12 let nejdříve na Maledivy a poté poznávačku Srí Lanky a chtěla jsem mít jistotu, že cesta bude zvládnutelná a zajímavá pro děti.

Veškerá organizace byla perfektní, včetně delegátů.

Další díky patří rovněž našemu řidiči/průvodci po Srí Lance, Ruwanovi, který byl  nesmírně ochotný, usměvavý, měl výbornou angličtinu a odpověděl všechny dotazy, ať už se týkaly politické situace, buddhismu či názvů rostlin a zvířat, které znal i latinsky. Byl také flexibilní, neboť jsme čas od času lehce upravovali náplň dne. Moc jsme si to s ním užili a děti měly příležitost neustále využívat angličtinu.

Díky do CKGO2,
Lhotákovi, červen-červenec, Maledivy-Srí Lanka 

---------------------------------------------------------------
Dobrý deň,
s Vašou kanceláriou to bol pre mňa druhý zájazd, v minulosti som bola s rodinou v Indonézii, aj preto som sa znova rozhodla pre Vašu kanceláriu, keď sme s mojimi priateľkami si  chceli oddýchnuť na Maledivách. Na základe  komunikácie s Vaším človekom sme vybrali ostrov, kde sme boli nadmieru spokojné. Chcem oceniť vedomosti, ochotu a trpezlivosť  s akou sa nám Váš človek venoval a pomohol s výberom ostrova. Problém nastal dva dni pred odjazdom, kedy som zistila, že sme mali rezervované 2 izby namiesto 3 pre 6 ľudí. Pravdepodobne sa stala chyba v komunikácii, pán od Vás si neoveril akú máme požiadavku a ja som ju tlmočila len telefonicky, nie mailom, osobne. Ani v zmluve, ktorá nám bola zaslaná, nebol stanovený počet izieb, čo som aj ja prehliadla, pretože som sa sústredila na dodatok zmluvy. Samozrejme sme boli dosť nahnevané a mňa to stálo bezspánkovú noc. Ale chcem oceniť prístup pána vo Vašej kancelárii, ktorý reagoval ochotne a promptne na môj nahnevaný mail a nakoniec nám 3.izbu vybavil bez toho , aby sme museli doplácať. A preto chcem však obzvlášť vyzdvihnúť, že ani raz sa nepokúsil vykľučkovať alebo otočiť to proti nám, že sme si napr, mali skontrolovať lepšie zmluvu a pod. Až na tento komunikačný sklz jeho prístup bol osobný, ochotný aj nám vedel veľmi dobre poradiť pri výbere miesta podľa našich prianí a predstáv, čo sa  potvrdilo aj priamo na Maledivách. Tiež bol ústretový, keď jedna z nás musela zo zdravotných dôvodov zrušiť zájazd pri vybavovaní z poistenia storna zájazdu. Maledivy sú naďalej pre mňa jedna z top destinácii, majú svoje osobité čaro, kde je cítiť neskutočný relax a pokoj. Boli sme na ostrove Filitheo, kde je bohatá morská flóra, videli sme snáď až na perutínov, manty asi  všetko, denne aj opakovane korytnačky, pestrosť rôznorodých korálových rých....posledné 3 dni prišli aj delfíny, ktoré sme pozorovali z pláže, čo bol tiež úžasný zážitok....s korálmi je to už slabšie, menej farebné, menej živé, tak ako asi všade na Maledivách po zmenách, ktoré sa dejú v prírode. Priestor na šnorchlovanie bol viacmenej len z jednej strany, resp. kde bola najkrajšia morská flóra a fauna. Ubytovanie bolo čisté, naturálnejšie, ale to sme čakali a vyhovovalo nám to. Veľmi ochotný personál v reštauráciach, v baroch, upratovači už niečo menej. Ostrov je menší, ale nadmieru  zelený, trocha na divoko, kľudný, kde však je výborná kuchyňa.

So srdečným pozdravom Jana Kyselicová s priateľkami
resort Filitheyo island, Maledivy, duben/květen 2017

---------------------------------------------------------------

Místo ranní kávy pijeme čaj – ceylonský.

Poznali jsme Srí Lanku, demokratickou socialistickou republiku. Od velkolepých chrámů (bosky a zahaleni) s nespočetným množstvím Buddhů, přes kvalitní, pohodlné hotely, prostá obydlí vesničanů s hliněnou podlahou, nám známá jen z přírodopisných filmů, jsme projeli safari se slony, krokodýly a buvoly. Utekli jsme před vyčerpávající prací na čajových plantážích, přivoněli jsme k rostoucímu cizokrajnému koření nám doposud známému jen v maloobchodním balení z regálu obchodů. Na ostrov jsme se podívali ze sloního hřbetu i z balónu; přistáli jsme měkce v rýžovém poli – teď už víme, proč se říká „jsme v rejži“.

Dopravní ruch ve městech, okořeněný tříkolkami tuk-tuk (také jsme se svezli i zkusili řídit a kličkujícími, neustále troubícími autobusy nahánějícími cestující, nám připadal jako chaos. Náš řidič Ruwan, rodilý Srílančan a průvodkyně Věrka nás však pohodlně a bezpečně provezli celou naplánovanou trasou z Colomba, přes Koggala, Udawalawe, Haputale, čajové plantáže s vyhlídkou Lipton´s seat, Ella, Nuwara Eliya, Hortonské pláně, Kandy, Aluviharaya, Kandalama, Dambulla, Ritigala, Polonnawura, Sigiriy a zpět do Colomba.

Cestovka GO2 to má dobře zmáknuté díky svým českým průvodcům, kteří žijí na ostrově a znají místní poměry. Naším 12 denním výletem napříč Srí Lankou ušitým na míru XXL (dle našich přání někdy i dotěrných) jsme byli velmi spokojeni a můžeme jen doporučit.

Jana a Luděk Hlůžovi

PS: Jsme zvědavi, až nám dojde ceylonský čaj, zda se o nás cestovka zase postará…
Srí Lanka a Maledivy na míru, duben/květen 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý deň, 

v prvom rade sa ospravedlňujem za omeškanie. 

Dovolenku sme si rezervovali cez internet, spočiatku sme boli trocha skeptickí, ale ako sme neskôr zistili - zbytočne :D CK Go2 to mala zorganizované na 100%, absolútne im nemáme čo vytknúť. Zo Srí Lanky sme toho za 8 dní videli neskutočne veľa, presuny boli nenáročné, kedže v klimatizovanom aute sme ich brali skôr ako oddych. Veľmi si cením aj zastávky popri ceste - čerstvé ovocie, kokosové mlieko či placky, na názvy ostatných pochutín si nespomínam, ale vždy to potešilo, keď sme odrazu zastali objaviť niečo nové. Hotely boli skvelo vybraté, každý nám niečim vyrazil dych. Program bol taktiež perfektne navrhnutý, videli sme toho naozaj maximum a taktiež sme sa veľmi veľa dozvedeli, kedže počas presunov sme sa veľa vypytovali. Nikdy sme nemali prestoje, nikdy sme nemuseli čakať, vždy na nás čakal Kelum (náš Srí Lanský šofér) s autom  maximálne 10 metrov od východu, až sa nám to zdalo neuveriteľné, ako sa tam vždy dostane. Veľmi oceňujem aj schopnosti a znalosti sprievodkyne Věrky a taktiež jej humor, ktorý bol veľmi príjemným spestrením výletu :) presun na Maledivy bol taktiež veľmi jednoduchý, čakal nás tam opäť sprievodca, ktorý nás nasmeroval, takže presun bezproblémový. Cestovnú kanceláriu CK Go2 jednoznačne odporúčam, už sme sa aj my pozerali na iné destinácie, ktoré ponúka :) chceli by sme sa poďakovať za naozaj krásnu dovolenku a pozdravujeme Věrku a Keluma :)

Mirka a Andrej Plžovi, Sri Lanka Maledivy ferbruár/marec 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

ve středu jsme se vrátili z našeho zájezdu na Srí Lanku. Moc jsme si to užili, všechno klapalo. Program byl pestrý, krásná příroda, temply, bylo to moc krásné a spousta skvělých zážitků nám ani nedovolila, abychom byli unavení :-)
Musíme pochválit i naše řidiče, zejména toho prvního, myslím, že se jmenoval Praset (nevím přesně J), jel výborně a byla s ním dobrá dohoda.
Tudíž, moc děkujeme za přípravu, rady a organizaci zájezdu, byli jsme moc spokojeni.

Mějte se krásně a třeba někdy na shledanou.

Irena Hořákova a Malíkovi, Srí Lanka, březen 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová, 

chtěla bych Vám dodatečně poděkovat za organizaci našeho zájezdu na Srí Lanku. 
Dovolená se velmi vydařila. Byla opravdu jako "ušitá nám na míru". Ubytování, jídlo i veškeré služby byly skvělé, vše naprosto bezchybné. Obavy mého manžela, jak se svými bolavými zády zvládne let a přesuny, byly nakonec zbytečné. Obzvláště musím poděkovat za našeho řidiče Amilu, který byl velmi milý, ochotný a vždy naprosto přesný. Doporučuji jeho služby i všem dalším Vašim klientům.
Ještě jednou děkuji za nezapomenutelné zážitky, na které budeme dlouho vzpomínat. Přeji Vám hodně úspěchů a rádi využijeme Vašich služeb nebo některé z Vašich poboček i v budoucnu. 

S pozdravem
Milada Klusáčková, Kouzlo Srí Lanky březen 2017

---------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Hanušová,

zájezd na Srí Lanku se velmi vydařil, ubytování bylo moc pěkné a program zájezdu dobře sestaven. Zvláštní poděkování patří paní Věrce, která se o nás starala a o všem nám dávala fundovaný výklad. Jedničku s hvězdičkou zaslouží také tamní šofér, který nás po Srí Lance vozil.

S pozdravem
Milena Kadlecová, Krásy Srí Lanky s českým průvodcem, březen 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

chtěla jsem Vám moc a moc poděkovat za zorganizování našeho zájezdu, opravdu se nám tato kombinace líbila a také ubytování a jídlo bylo fakt skvělé. Tam jsem pochopila, že moje dotazy byly opravdu bezpředmětné, ale pokud to nezažijete na vlastní kůži, tak to nezjistíte :-) Budu Vás doporučovat všude, kde budu moci.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených zákazníků a hodně zdaru do dalších let!

Eva Hrošová smanželem, Srí Lanka pro každého, leden 2017

---------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Hanušová,

ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování naší doposud nejlepší dovolené. Posílám Vám fotografii s naším panem řidičem Amilou, byl výborný. Domluvil nám safari s nejzkušenějším řidičem džípu v národním parku a viděli jsme opravdu desítky slonů, nezapomenutelné. Taky všechny hotely byly báječné, relativně nejhorší byl Daffodils, ale neznamená to, že byl špatný, jen nejhorší z výborných. V Mirisse se nám líbilo moc, výhled na oceán, parádní snídaně i večeře, spousta ovoce, příjemný personál.
Dcera i já jsme si to moc užily, máme zážitky na celý život. Počasí nám taky vyhovovalo, ani ta trocha deště v tropickém teplu vůbec nevadila, nikdy netrval příliš dlouho a teploty byly pořád vysoké.

Přejeme Vám, aby všichni Vaši klienti byli tak spokojení jako my dvě, a Vám osobně taky přejeme všechno dobré.

S poděkováním a pozdravem 
Alena Svátková s dcerou, Srí Lanka pro každého, leden 2017

-----------------------------------------------------------

Vážená paní Hanušová,

ráda bych poděkovala Vám  i dalším zaměstnancům Go2 za precizně připravený zájezd, který jsme absolvovali od 21. do 31. prosince 2016 s vaší kanceláří. Nepatřím k lidem, kteří moc chválí, vše vždy posuzuji velmi kriticky, ale náplň, přípravu a realizaci zájezdu považuji za velmi zdařilé. Shodli jsme se na tomto hodnocení i s paní Sýkorovou, která Vám složila pochvalu již telefonicky.
Srí Lanka je zajímavá země, hotely, které jste zajistili jak během poznávací části, tak i při pobytové, byly na dobré úrovni. Řidič "Japa", který nás provázel v první části cesty, byl příjemný člověk, vzdělaný, s nímž bylo možné hovořit o mnohém, a velmi nápomocný.
Jediná škoda, že jsme nemohli pobýt déle.

S pozdravem a přáním prosperity ve vaší profesní činnosti a vše dobré v roce 2017
Slepičkovi a Sýkorovi, Srí Lanka prosinec 2016

---------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,
chtěli bychom Vám poděkovat za dobře zorganizovaný podzimní zájezd na Srí Lanku a Maledivy. Neměl chybu, průvodkyně Růženka byla velmi šikovná a hotely byly také na vysoké úrovni. Moc se nám to líbilo. Přejeme hodně úspěchů v novém roce.

manželé Poslední, listopad 2016

--------------------------------------------------------------

Děkujeme  celému týmu, jenž nám připravil nezapomenutelný pobyt na míru na Srí Lance v prosinci 2016.
Obešel jsem osobně tři renomované CK a až tady v Go2 jsem se setkal s příjemným a hlavně profesionálním přístupem, jenž mi vyrazil dech. Snad dříve, než mě napadl nějaký dotaz, již jsem měl v poště nebo po telefonu odpověď.
Starostlivost, spolehlivost, naslouchání a plnění přání zákazníků Vás řadí mezi společnosti, jenž jsou více než hodny doporučení.
Ještě jednou díky a přeji mnoho spokojených zákazníků.  
P + M 

--------------------------------------------------------------

Dobrý den p. Hanušová,
moc bychom Vám chtěly poděkovat za zorganizování naší dovolené a za Vaši trpělivost s  naším zdlouhavým výběrem a mnoha změnami.

Zvlášť bychom chtěly vyzdvihnout služby Sama, byl to úžasný řidič-průvodce-"ochránce" na Srí Lance. :-) Vše proběhlo k naší absolutní spokojenosti. S kvalitou ubytování jsme byly spokojené,  drobné výhrady bychom měly  pouze k prvnímu hotelu, který se nám zdál nejslabší, ale s ohledem na to, že jsme v tomto hotelu začínaly, pak jsme šly pouze do lepších, nebyla to žádná katastrofa. Nejvíc jsme se bály, že zde potkáme pavouky či hady. Naštěstí ani jedno jsme nepotkaly, když nepočítám místního "šamana", který se bez varování vytasil s tančící kobrou, kterou však na žádost ihned ukryl do košíku a svou reputaci si napravil zapůjčením přítulné malinké opičky. :) Kromě nádherné fauny a flory nás nadchli místní lidé svým neustálým úsměvem, pohodou a ochotou. Velkou radost jsem konkrétně já měla z všudepřítomných opiček. Myslím si, že mě místní museli mít za blázna, jak jsem z nich vždy byla hotová a neustále si je fotila.:)   Díky Samovi jsme sehnaly výborného řidiče-průvodce NP YALA, a díky jeho šikovnosti jsme měly možnost vidět mimo jiné slony a  leoparda, za kterým se jeepem řítil hlava nehlava,abychom tam byly včas a měly co nejlepší-nejbližší výhled, za což jsme velmi vděčné, byl to úžasný zážitek vidět leoparda 5 m od nás.

Pokračování na Maledivy probíhalo v pořádku, na letišti v Malé nám delegát vše vysvětlil a postaral se o naše zavazadla.

Po příletu do resortu jsme byly ihned ubytovány v úžasném plážovém bungalovu. Je to opravdu neuvěřitelné, úplný ráj, čisto a klid. I když vedle nás bydleli další lidé, tak na pláži i v moři byl absolutní klid. Na dohled nikdo. Jak to vypadá nafocené v katalogu, tak to vypadá i ve skutečnosti, neuvěřitelné.:)

Ještě jednou děkujeme za úžasnou dovolenou a příští rok bychom se rády opět s Vámi vydaly na další cestu, tentokrát na Bali. 

Děkujeme.  Magdalena a Zuzana Baierlovy - Srí Lanka a Maledivy, listopad 2016

---------------------------------------------------------------

Ohlasy na zájezd s českým průvodcem v listopadu 2016:

Dobrý den paní Hanušová,
byla to naše první  dovolená tohoto typu a pevně věříme, že nebyla poslední. Vděčíme za to hlavně Vaší cestovní kanceláři a také Růžence, která nám ve všem vyšla vstříc a její znalosti o zemi byly neuvěřitelné. Byli jsme spokojeni s maximálním servisem, vše bylo připravené a naplánované.
Máte pravdu, že počasí nám moc  nepřálo, možná, že nás i trochu zamrzelo vynechání Elle a safari, ale kompenzací byly ostatní zážitky.
Moc děkujeme za Vaší starost o naše pohodlí a spokojenost. V každém případě Vaši cestovní kancelář doporučíme známým a příští dovolená určitě s Růženkou a CKGO2.

děkujeme, s pozdravem manželé Černých
................

Dobrý den, musím vám poděkovat, dovolená byla úžasná! Hodně udělala průvodkyně a i to, že skupina byla malá. Spousta zážitků a informací. I odpočinek u moře byl super. Byla to jedna z nej dovolených! Děkujeme, Špilarovi
..............

Dobrý večer. 

To že pršelo a něco nevyšlo znamená, že se tam budeme muset vrátit a poznat co jsme nepoznali. Už jen proto, že asi nikde jinde nebude taková atmosféra a styl cestování. To narážím na další doporučení dovolené od Vaší Ck na příští rok, prostě něco podobného jak Srí Lanka. K samotnému hodnocení Růženka 1*, Kelum 1* opravdu člověk na svém místě,  spolucestující 1*, my 2-,. Byli jsme rádi, že jsme zvolili přelet na Maledivy, sice trochu pršelo, ale i tak jsme si to užili. Snad zase někdy s CK Go2.

Hezký večer Lukáš Palánek 
-----------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

v první řadě bych vám chtěla moc poděkovat za splnění mého snu. Vždycky jsem toužila jet do Indie nebo na Srí Lanku, ale můj manžel se obával špíny a možná i lidí. Navíc jsme cestovali vždy jen po evropských zemí, kde je kultura v podstatě podobná, takže tahle země byla pro nás trochu výzvou a dobrodružstvím. Naštěstí jsem ho ale přemluvila. Čím více jsem četla o výletech, které jste nám naplánovala a místech na Srí Lance, tím více jsem se těšila. Do této dovolené jsem se na každé dovolené po Evropě začala brzy nudit, jakkoliv jsme měli program nabitý cestováním a aktivitami, a všude jsem vydržela maximálně 7 dní a pak už rychle domů, ale tahle dovolená byla jiná. Byl to pro mě obohacující zážitek, splnění snu a hlavně, po příjezdu domů jsem poprvé zažila, že mi ta země moc chybí, nejraději bych se tam vrátila a doufám, že jakmile našetříme zase nějaké penízky, tak se vám znovu ozveme a vydáme se na další cestu Srí Lankou, tentokrát i s naší dcerou.

Děkujeme moc.
Radomil a Dagmar Janíkovi - Srí Lanka, červenec 2016

---------------------------------------------------------------

Hezký den Míšo,
chtěla bych touto cestou moc moc poděkovat za super péči a rady před naší dovolenou. Vše dopadlo nad očekávání skvěle. Na Srí Lanku budeme vzpomínat jen v tom nejlepším, je to úžasný ostrov. Třídenní pobyt na Maledivách byl opět jak jinak než super, sice první den bylo zklamání z celodenního deště, ale následující dny naprosto úchvatné.
Píšu až nyní, i když stále na tak nádhernou dovolenou stále myslím.
Děkujeme za krásnou dovolenou snů a věříme že naše další dovolená bude opět s Vaší CK - Bali. nebo Mexiko.

Slávka, Hanka, Pavel a Laďka, Přerov - Srí Lanka a Maledivy duben 2016 

--------------------------------------------------------------

Dobrý den,
před týdnem jsme se vrátili z dovolené, Vámi zajištěné, z Malediv, resort Fihalhohi....nádherná dovolená, krásný resort, fantastická strava, moře čisté plné krásných rybiček i korálů. Děkujeme za vaše vaše perfektní služby a úžasnou dovolenou. Všech 10 účastníků zájezdu bylo maximálně spokojeno. Ještě jednou vám děkujeme a určitě se ozveme k vyřešení dovolené příští rok. Pokud budeme živí a zdrávi, máme za to, že budeme opakovat i tento rezort. Mějte se hezky a přejeme vám vždy jen spokojené klienty....

Svobodovi a spol., duben 2016, resort Fihalhohi, Maledivy

---------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Kusá,

omlouvám se,že píšu až teď,ale naskočil jsem do rozjetého pracovního vlaku a trochu jsem zapoměl,přesto že jsem chtěl napsat hned po návratu.

Chtěl bych Vám a cestovní kanceláři poděkovat za krásnou dovolenou.Vše bylo perfektní a probíhalo tak jak bylo naplánováno.Musím vyzdvihnout  skvělý výběr hotelů a i když jsme ve většině spali jen jednu noc dali nám nejlépe situované  pokoje .Řidíč byl také profesionál,staral se o nás na jedničku.Na řidiče jsme měli štěstí i na safari,kde i za cenu zničení auta se postarali abychom viděli co nejvíce.

Když to shrnu,dovolená byla perfektní a máme s přáteli spoustu zážitků,které ještě teď vstřebáváme.

Ještě jednou velké díky.

S pozdravem Klepetko Ladislav a Eva Schovánková:-)

Zájezd Kouzlo Srí Lanky a Malediv, termín březen 2016

 

----------------------------------------------------------

 

Dobrý den,

ráda bych velice poděkovala celému týmu cestovní kanceláře Go2 za nezapomenutelné zážitky během naší dovolené na Srí Lance a Maledivách v březnu 2016.
Velmi zajímavý výběr navštívených míst, výborně organizačně zvládnutý program. Profesionální přístup místního průvodce a správná volba všech hotelů, to vše udělalo z našeho pobytu dokonalou dovolenou.
Třešničkou na dortu pak pro nás byl svatební obřad na Maledivách na Paradise Island Resort & Spa, který byl dotažen do sebemenšího detailu.

Ještě jednou velké díky a těšíme se na další cestování s vámi!

Srdečně zdraví

Martina Balášová

 

Zájezd Kouzlo Srí Lanky a Malediv se svatebním obřadem, termín březen 2016

 

----------------------------------------------------------

 

Dobrý den p. Kusá,

touto cestou bych Vám chtěla velice poděkovat za krásnou dovolenou. Moc jsme si to užili. Máme soustu nezapomenutelných zážitků.
Řidič Prasad byl skvělý. Vždy, když jsme něco potřebovali, tak nám vyhověl. Sdělil nám také spoustu užitečných informací o Srí Lance.
Věříme, že na naši další dovolenou zvolíme právě CK Go2. 
ještě jednou děkujeme

Veronika Schweser a Michaela Petráčková, zájezd Kouzlo Srí Lanky upravený na míru, březen 2016

----------------------------------------------------------

 

Jsem moc šťasná, že jsem mohla vidět nádhernou Srí Lanku, poznat spoustu krásných míst a dozvědět se nepřeberné množství informací od naší úžasné průvodkyně Věrky  z CK GO2.Věrka svým milým a lidským přístupem si získala srdce nás všech.Je to člověk na svém místě a já mohu jen doporučit.Jsem vděčná, že CK GO2 mi umožnila praktikovat jogu na Srí Lance a předávat své zkušenosti a radost dalším lidem. Děkuji. Lili.

Zájezd Jóga s českým průvodcem na Srí Lance, duben 2016

 

----------------------------------------------------------

 

Zdravím paní Hanušová,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vámi organizovaný poznávací zájezd Srí Lankou v termínu od 27.1.2016.
Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti a přesto, že poznávací část našeho zájezdu byla náročnější, tak díky skvělé průvodkyni bylo vše v pohodě. Když si člověk zpětně promítá, co vše viděl v tak krátké době, tak musím organizaci zájezdu opravdu pochválit.
Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme Vaší CK mnoho spokojených klientů.

Kozlovi a Žídkovi, zájezd Kouzlo Srí Lanky s českým průvodcem

 

----------------------------------------------------------

 

Dobrý den,

 

Vilamendhoo je nádherný ostrov s překrásnou přírodou, má dva nádherné bazény. Jeden vypadá, jakoby byl spojený s oceánem, a druhý je uprostřed ostrova - ten je ale perfektní! Je u něho bar s výborným barmanem, který Vám namíchá drink podle Vašeho gusta (a takové Vám namíchají všude na tomto ostrově). Koktejly mají vynikající. Barmani jsou tam výborně školení ohledně podávání pití a jsou skvělí! Jídlo je na vysoké úrovni, každý den je jiný typ jídla, nic se neopakuje. Například v pondělí americký den, v úterý řecký den, atd. Vaří suprově a vyhoví Vám, pokud máte nějaké dietní požadavky. Každý stůl má přiděleného jednoho číšníka, který Vás obsluhuje po celý pobyt. Personál Vám vyhoví ve všem, co si přejete!
Ostrov je velice čistý, každý den se pečlivě uklízí.
Vilky jsou všechny nádherné. Na ostrově máji SPA, určitě vyzkoušejte a budete se cítit jak v sedmém nebi!
Tento resort můžeme s manželem jedině doporučit, je perfektní ! Neváhejte a vyberte si Vilamendhoo a nebudete litovat!

Noční prohlídka Dubaje byla úžasná, pán velice příjemný, všude zastavil, ukázal nám vše, co jsme chtěli vidět, a i více. Vodil nás po Dubai i do zákazných míst (vždy se domluvil s ochrankou, aby nás tam pustili).

Velké díky paní Hanušové za pomoc při výběru hotelu. Vaše cestovní kancelář je suprová! Děkujeme za splnění našich snů o svatební cestě!

 

S přátelským pozdravem
J&M Stahlovi,  resort Vilamendhoo, Maledivy, leden 2016 

 

-----------------------------------------------------------

 

Zdravím p.Hanušová,

chcel by som sa Vám v mene celej našej partie poďakovať za perfektne zostavený plán nášho tripu. Bolo nám predostreté to NAJ z celej Srí Lanky - na vlastnej koži sme mohli pocítiť históriu, kultúru, jeep safari, prírodu a všade na nás dýchajúcu džungľu.
Všetko klapalo do poslednej bodky neodhliadnúc na perfektnú polohu nášho leňošenia na pláži. Chcel by som sa prostredníctvom Vás poďakovať za služby nášho sprievodcu Dínesha a nášho vodiča, ktorí boli od úplného začiatku, kedy nás vyzdvihli na letisku až do poslednej chvíle, keď nás na letisku vyložili, veľmi ústretoví, ľudský a ochotní nám vo všetkom vyhovieť. Veľmi sme si ich obľúbili.

Ešte raz za všetko   V E Ľ K Á   V Ď A K A.

 

manželé Szeibeczederovi a jejich 6 přátel, Srí Lanka leden 2016

-----------------------------------------------------------

 

Hezký den paní Hanušová,

 

chtěla bych vám touto cestou moc poděkovat za vaši super péči a rady před naší dovolenou. Vše dopadlo skvěle.

Náš třídenní pobyt na Maledivách byl tak akorát, už jsme se tam začínali nudit.... na korálovém útesu jsme znali všechny ryby a věděli jsme i kde bydlí :-)

Srí Lanka byla ale úplně něco jiného - super, super a zase super... a hlavně úžasní lidé! Určitě se tam ještě někdy vrátíme (samozřejmě jsme nestihli všechno). Hlavně se nám líbilo na místech, která ještě nejsou tak turisticky "profláknutá" ...

 

Přeji vám tímto také všechno nejlepší v novém roce 2016 a ještě jednou díky za váš skvělý přístup (chtěla jsem tento dopis poslat vašemu šéfovi, ale nenašla jsem spojení...tak to prosím udělejte za mě ).

 

S přátelským pozdravem

 

Eva Rašková, Srí Lanka a Fun island na Maledivách, listopad 2015

 

-----------------------------------------------------------

Dobrý den paní Kusá!
Také přejeme krásný rok 2016!
Naše dovolená na Srí Lance byla skvělá. Moc se nám líbilo a určitě vyrazíme znovu. Děti byly nadšené.
Organizačně vše proběhlo perfektně. Program byl našlapaný a v některé dny se nedal opravdu stihnout. Hotely byly dobré, jen škoda, že ten silvestrovský byl zrovna bez licence na prodej alkoholu.
Dost nám vázla komunikace s naším 2.řidičem Dineshem. Nevím, jestli víte, že jsme první 2 dny měli pana Malika, průvodce, ještě i s řidičem a pak teprve Dineshe. Ten byl opravdu velice milý, spolehlivý a dobrý řidič, ale jeho angličtina byla pro nás nedostatečná. Svým úsměvem, srdečností a ochotou se to snažil nahrazovat! Opravdu se velice snažil.
Kdybyste chtěla slyšet více, tak někdy zavolejte. I letos budeme psát Ježíškovi o nějaký cestovatelský dárek, tak můžeme něco společně vymyslet a letenky koupit v předstihu třeba levněji?
Mnohokrát děkujeme, z Vaší strany opravdu perfektní včetně péče Vaší delegátky na místě.
Díky.
Zavadilovi

 

Zájezd na Srí Lanku na míru, prosinec 2015

 

----------------------------------------------------------

 

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za zprostředkování krásné dovolené. Vše klaplo OK a všichni jsme byli nadšení.
Ubytování nad naše očekávání, stravování také. Program se moc líbil (ještě jsme ho doplnili hadí farmou v Mirisse - taky zážitek).
Rádi bychom také vyslovili spokojenost s naším řidičem - průvodcem panem Dineshem. - ochotný, příjemný, dochvilný, na závěr jsme i navštívili jeho rodinu.

Takže ještě jednou děkujeme a určitě doporučíme Vás i Vaší cestovku našim známým.

 

Zájezd kouzlo Srí Lanky upravený na míru, přelom listopadu/prosince 2015 

 

------------------------------------------------------------

 

Dobrý den paní Hanušová,

děkuji za optání a musím sdělit, že dovolená ve vaší režii byla skvělá (má žena říká skvostná) a vše proběhlo skvěle přesně jak jste to naplánovala bez jakýchkoliv problémů. Velice oceňujeme i kvalitu ubytování ve všech hotelích, které jste vybrala na výtečnou.

Zvlášť musíme ocenit a zároveň komukoliv doporučit vámi vybraného našeho průvodce a řidiče pana Keluma Suranga, který nás nejen zcela bezpečně svým krásným a pohodlným  automobilem provezl  celou Srí Lankou, ale zároveň byl naším průvodcem a  na každém kroku i bezpečnostní stráží, nebojím se říci po dobu našeho pobytu naším přítelem. Pomohl v každém okamžiku s jakoukoliv komunikací a byl stále k dispozici a dochvilný. I práce vašich dalších pracovníků byla bez chyby, kontakt na letišti v Maledivách při příletu i odletu, stejně tak dalších specializovaných průvodců při návštěvách chrámů a historických míst na Srí Lance, tam samozřejmě hlavně díky neúnavné práci p. Keluma Suranga.

Pobyt na Maledivách byl opět výborný, hotel a aI inclusive byl skvělý (dokonce jsme měli 3 ze 4 dnů nádherně slunečno, což dle místních také není vždy jisté). 
Totéž se týká naší krátké návštěvy v Dubaji, musím říct opět vše O.K. a i když jsme měli jen krátký čas, bylo to skvělé.
    
Samozřejmě jsme připraveni a ochotni kdykoliv podat o vaší firmě pozitivní reference, a pokud se budeme pohybovat ve vámi operaované oblasti, určitě se opět obrátíme na vás. Zatím se nám jeví dlouhodobě návštěva EXPO 2020 v Dubaji, kde bychom rádi strávili tentokrát týden, pokud bude tato akce ve vaší nabídce. I když je to ještě dosti předčasné.

Takže na závěr jen samé superlativy a těšíme se, až naše kroky zamíří tam,kde vy operujete a budeme moci opět využít vašich služeb.

S přátelským pozdravem

ing.Jaroslav Trnka a Mgr. Anna Schindlerová, Srí Lanka, Maledivy a Dubaj, srpen 2015

----------------------------------------------------------

 

Dobrý den pane Žitníku,

 

naši dovolenou jsme začali plánovat zhruba se čtyřměsíčním předstihem. Měli jsme pouze rámcovou představu, že chceme na Maledivy. Veškeré detailní plánování probíhalo už s CK Go2 Maledivy, ve které jsme našli stoprocentně profesionálního partnera s detailními znalostmi všech destinací. Velkou výhodou bylo, že pracovníci této CK mají osobní zkušenosti s hotely a místy pobytu, ví přesně, o čem hovoří, a v žádném případě je nelze srovnávat s různými "přeprodejci" katalogových zájezdů. Toto nám umožnilo vytvořit individuální dovolenou skutečně na míru, od letenek přes výběr destinace a ubytování až po organizaci výletů a všech možných aktivit. Pracovníci CK se zajímali o naše přání a představy a aktivně přicházeli s návrhy. Na výbornou hodnotím rovněž dostupnost pracovníků CK po celý den, není problém řešit záležitosti ve večerních hodinách. I v průběhu dovolené byli delegáti dobře dosažitelní a schopní poradit i v průběhu těch aktivnějších dní se zážitkovými exkurzemi. Vše klaplo k naší plné spokojenosti a proto můžu s klidným svědomím doporučit CK Go2 všem dalším potenciálním klientům.

Jiří Dvořák s rodinou, Maledivy a Dubaj, červenec 2015

-------------------------------------------------------------

 

Dobrý den paní Hanušová,

konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám poděkovala za zařízení naší úžasné dovolené na Srí Lance, která skutečně a bez přehánění neměla chybu.

Srí Lanku jsme si opravdu užili, vše klaplo na jedničku. Dokonce jsme stihli navštívit i další místa navíc, než byla uvedena v itineráři, který jste s námi připravovala, prostě paráda. S ubytováním jsme byli rovněž velmi spokojeni.

Pan řidič Prasad nám byl po celou dobu našeho pobytu skvělým společníkem, dozvěděli jsme se od něj spoustu zajímavostí  a jako úžasná a nečekaná tečka na závěr pobytu pro nás bylo pozvání na báječnou večeři k němu domů a seznámení se s ostatními členy rodiny.

Paní Hanušová, velmi Vám tímto děkujeme za zprostředkování naší nádherné dovolené, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Moc rádi se k Vám zase vrátíme, až budeme plánovat naší další nezapomenutelnou dovču.

Mějte se moc krásně,  ještě jednou Vám moc děkujeme a přidáváme i fotku  :-)

Petra a Marcel Ryskovi, Srí Lanka, červenec 2015

-----------------------------------------------------------------

 

Dobrý den paní Hanušová,

ještě jednou bychom Vám a celému týmu GO2 rádi poděkovali za zorganizování velmi vydařené dovolené na Maledivách - Villamendhoo.
Z organizačního hlediska vše "klaplo " na jedničku a musíme opravdu velmi ocenit váš profesionální i lidsky milý přístup při plánování naší dovolené.Na základě vašich podrobných informací a doporučení jsme vlastně byli na všechno připraveni předem a vše také splnilo naše očekávání.
Resort Vilamendhoo je velmi dobrá volba zejména pro milovníky šnorchlování a potápění, rovněž úroveň služeb, stravování a ubytování je na velmi dobré úrovni.
Takže ještě jednou moc děkujeme za nádhernou dovolenou, přiřazujeme se k fanclubu GO 2 , přejeme hodně dalších spokojených zákazníků a určitě jsme s vámi necestovali naposledy !!!

Irena a Jiří Martinkovi, červenec 2015 

 

-----------------------------------------------------------------

 

Dobrý den p. Hanušová,

takže jsme v sobotu přiletěli. Vše klaplo na "1", všichni nás očekávali, takže žádné problémy týkající se cestování.
Srí Lanka se nám líbila, ale to cestování po jejich silnicích cca 30-40 km/hod. je zničující :-). Takže, když jsme vyjeli např. v 9.00 hod. a měli jsme ujet cca 150 km, tak jsme to fakt jeli cca 5 hodin! Jelikož je tam tma již v cca 18.30 hod., tak na ty prohlídky zbývá málo času (ale tak to tam prostě je :-)). Ale to nevadilo, aspoň bylo více relaxu :-). Večer se už nedalo nikam vyjít, protože hotely byly cca 1 km od "hlavní silnice" a přes jejich uličky jsme si netroufli projít :-). Viděli jsme toho opravdu v rámci možností hodně a Wasanta byl svědomitý a ochotn ! Byli jsme s nim velmi spokojeni.
No a pak ta změna na Maledivy byla úžasná - úžasné vše!!! MOC se nám tam líbilo. Takže zážitků máme spousty, už jen foto a vzpomínky.
Ještě jednou děkujeme především Vám, za Váš profesionální přístup a možná někdy ještě na dovolenou přes Vaši Ck.

Přeji hezký den

Wizur

Go2: Srí Lanka a Maledivy, červen 2015

-----------------------------------------------------------------

 

Dobrý den paní Hanušová,

Pár týdnů, co jsme se vrátili, to už je…..i když pocit mám, jak když jsme se vrátili včera. Pracovní povinnosti nás semlely, proto se ozývám až s takovým zpožděním.

No a jak se nám líbilo – moc :-) Jak bezprostředně po návratu, tak i s odstupem několika týdnů v nás přetrvává pocit z opravdu parádně vydařené dovolené. Já, jakožto ne příliš zkušená cestovatelka (s cestovní kanceláří), i můj přítel (který má za sebou již několik dovolených s různými CK) jsme díky vašemu perfektnímu plánovaní a organizaci strávili absolutně bezstarostné 2 týdny. Ještě nikdy jsme nezažili a neviděli tolik zajímavého, nového, jiného a nezvyklého. Skvělou záležitostí je řidič/průvodce – cestování po vlastní ose si popravdě vůbec nedovedu představit. My měli i to štěstí, že jsme si s Jeromem lidsky rozuměli a o to bylo vše příjemnější a jednodušší.

Za naprosto skvělou považujeme kombinaci Srí Lanky a Malediv. Pro mě byla Srí Lanka jak cesta časem, jak když jsme se ocitli v příběhu z knížky. I když jsem po týdnu říkala: „Je to tu krásný, ale už se pomalu těším na náš středoevropskej pořádek.“, jela bych hned znovu.
A pak přijdou Maledivy – snad ještě barevnější, než si to člověk představoval. Čistší než čisté, s neviditelným personálem a neuvěřitelným klidem. Resort Ollhuveli byl skvělou volbou.

Přemýšlím, co by se dalo vytknout a nenapadá mě nic. Jak Go2, tak řidiče Jeroma, tak Srí Lanku i Maledivy můžeme z vlastní výborné zkušenosti jen a jen doporučit. To, co píšete na vlastních stránkách – spokojený zákazník je ten dobře informovaný – platí na 100%. Protože kromě toho, že jsme za celou dobu pobytu nemuseli řešit jediný zádrhel, velmi uklidňujícím dojmem působil fakt, že se kdykoliv mám na koho obrátit a kdykoliv můžu zvednout telefon a případné problémy „nechat vyřešit“. Každopádně nejvýmluvněji působí fakt, že žádný takový telefonát nebyl potřeba…

Moc vám děkuji za naši česko-německou dvojici – za veškerou ochotu, za velmi milé jednání a za krásnou dovolenou, díky které jsme mohli poznat tak krásný kousek světa. Příští takhle velkou dovolenou plánujeme určitě s vámi.

Přejeme vám hodně štěstí, spoustu dalších spokojených zákazníků a jen tak dál ;)

S pozdravem

Hanka Vobrová

Go2: Srí Lanka a Maledivy, duben 2015

 

-----------------------------------------------------------------

 

Reference klienta Go2 na HOLIDAY ISLAND RESORT, Maledivy:

 

Ďakujem za opýtanie, dovolenka bola perfektná nechcelo sa nám ísť vôbec domov.
Hneď po príchode nás osobne uvítal manažér rezortu, ktorý bol maximálne ústretový a zaobstaral nám bungalov, ktorý sme si želali ( severná, ľavá strana ostrova neďaleko od recepcie, číslo 139 = parádne miesto ).
Nádherná biela udržiavaná pláž, tirkisové horúce more, dobré jedlo a kamarátsky personál sa postarali o naozaj krásny zážitok. Pre mňa napodiv som sa za celú dobu ani len na minútu nenudil, pretože toho som sa pred príchodom chvíľu obával, že čo vlastne budeme na takom malom ostrove toľko dní robiť.  Čas nám naplno vyplnili rôzne aktivity, no tou naj bolo potápanie a s ním spojené nádherné výlety. Priateľka si na mieste dokončila kurz OWD a stala sa certifikovaným potápačom, čo bol výkon, pretože ešte pred tým mala paniku z vody, najmä tej čo jej pristála na tvári. :oP Za to klobúk dole veľmi priateľskému personálu lokálneho dive centra, najmä divemasterovi Mohamadovi. Vďaka nemu ale aj prenádhernej morskej faune a úžasným podmienkam (28°C v 18m hĺbky kedy je potápanie naozaj príjemný relax) si nielen potápanie osvojila, ale sa jej stalo novým hobby!
Večer živá hudba (Ali Ahmed vám zaspieva čo len budete chcieť, Slovenské nepozná, ale tie ostatné hity mu idú fááákt, že dobre! :oP), nádherné západy slnka, žiaden turistický rušný nával,
ale totál romantika. Len jedna rada, pozor na miešané drinky! Čašník Ifham ich na večer prinesie kam len budete chcieť no bacha na ne v tom prostredí "píšu" ako šlak! :oD
Čo viac napísať, no super tam bolo vydržal by som tam celú sezónu.

Vďaka za sprostredkovanie tohto zážitku,

S pozdravom,
Pavol Balážik

------------------------------------------------------------------

 

Dobrý den paní Hanušová,

tak konečně jsem se dostala k napsání pár řádků.

Moc a moc Vám i všem okolo chci poděkovat za zprostředkování naší dovolené.
Dovolenou do této oblasti jsem si vysnila před pár lety a teď s Vaší velkou pomocí jsme ji realizovali a musím napsat, že to bylo ÚŽASNÉ !
Všechno klaplo snad i na víc než 100%. Ruwan i Nandana byli skvělí. Dokonce jsem se seznámili s rodinami obou dvou.

Jediná chybka, která byla, byl nedostatek času na všechno, co bychom mohli vidět a navštívit. Dovolenou bychom proto potřebovali tak minimálně 2x delší.
V den kdy jsme přejížděli z hor do Kandy jsme i museli odříctnějaké prohlídky a zážitky, které nám Ruwan nabízel, protože pak bychom se do hotelu dostali tak nejdřív o půlnoci.
Srí Lanka nás ohromila snad vším. Lidi jsou úžasní, milí a vstřícní, památky velkolepé, čajové plantáže a i ostatní příroda úžasná. Safari v obou rezervacích bylo fascinující.
V Yala jsme viděli i leoparda a národního ptáka Srí Lanky, což podle slov Ruwana je v obou případech velká vzácnost, v Minneriy jsme ve skupině slonů viděli dokonce i asi 2 denní slůně a v Mirisse jsme pozorovali velryby.
Ubytování bylo dle podmínek skvělé. A vzpomínky budou nezapomenutelné.
Na Maledivách na ostrově Bandos bylo tak fascinující šnorchlování mezi korály, že jsme se všichni dokonale spálili Smějící se což nám nevadilo a 3 a 1/2 dne jsme si šnorchlování pořádně užívali.
Viděli jsme hejna neškodných žraloků, nespočet druhů ryb, korálů a další potvor. Ubytování a stravování tady bylo také výborné.
Při cestě zpět jsme zůstali 2 noci v Dubaji a také nelitujeme. Při příletu ve 2 hodiny ráno nás na letišti čekala delegátka z Arabian Adventures a předala nám potřebné dokumenty.
No a po 3 hodinovém spánku jsme vyrazili na okruh po zajímavostech Dubaje.
V den kdy jsme tam byli, padaly asi teplotní rekordy, ale naštěstí jsme se vždy schovali do klimatizovaného autobusu. Po prohlídce jsme ještě individuálně vyrazili na prohlídku Dubajského akvária a vyjeli jsme na Burj Khalifu.
Oba zážitky jsou nezapomenutelné. Večer jsme padli do postele úplně zničení.

Celá dovolená byla nad mé očekávání a jsem z ní nadšená.
Doufám, že i Ruwan naší skupinku přežil bez větší újmy na duševním zdraví.... byla s ním velká legrace a tvrdil, že na nás NIKDY nezapomene!

Takže ještě jednou moc DÍKY a Vás i agenturu budu všude jen doporučovat. Nezbývá mi než doufat, že Vašich služeb zase brzy využiji.

Mějte se krásně a někdy na shledanou

Martina Sirotková

P.S. jo a ještě díky za zařízení oslavy synových narozenin, klaplo to a dort byl velký a výborný - rozdělili jsme se i se skupinkou Čechů, která tam byla s průvodkyní, protože sami bychom ho nezvládli sníst.

 

Go2: paní Sirotková s rodinou se s námi vydala na Srí Lanku a Maledivy a při zpáteční cestě se zastavili v Dubaji v březnu 2015

-----------------------------------------------------------------

 

Milý kolektive Go2,

už potřetí Vám chci velice poděkovat za pomoc při uskutečnění další nevšední dovolené – tentokrát za „Kouzlem Srí Lanky a Malediv“.
Přestože jsme na Srí Lanku přiletěli se 24 hodinovým zpožděním L, dokázali, náš úžasný a báječný průvodce Buddy a skvělý řidič Asanka,
jednodenní skluz dohnat a nepřišli jsme tak o žádnou z nejznámější historických památek ani přírodních krás šťavnaté a zelené Srí Lanky, ba naopak.
Všechny Buddhy, Buddhy, Buddhy, schody, schody, schody (pochopí, kdo už na Srí Lance byl J) i ostatní desetidenní program, připravený Míšou Hanušovou, jsme si skvěle užili.

A po nabitém a občas i adrenalinovém programu na Srí Lance, jsme si vychutnali i lenošení a odpočinek na Maledivách.


Ještě jednou díky za vše

Másilkovi a Laubovi 

Masilkovi a Laubovi na Sri Lance s Go2

-----------------------------------------------------------------
 

Vážení,

jsme zpět z pobytu na SL a Maledivách. Dovolená proběhla bez jakýchkoliv problémů, vše naplánované bylo zařízeno, ubytování bylo dobře vybrané. Měli jsme první den zájem se sejít s delegátkou, bez problémů přijela za námi do hotelu a protože vše bylo připraveno perfektně, už jsme ji nepotřebovali. Na Maledivách podle dohody čekal česky mluvící delegát, pomohl i s kufry a dal důležité informace - zejména praktické.Tedy i když jsme už projeli kus světa, zážitek Vámi zprostředkovaný hodnotíme velmi vysoko.

Chci Vám proto poděkovat za dobrou práci a určitě se příště obrátím na Vaši cestovní kancelář (Mexiko?). Zvláště chceme poděkovat paní Hanušové za trpělivost při sjednávání podrobností dovolené.

Jediným problémem byla naše slabší angličtina, ale i tak se šlo domluvit.
Myslím, že to co děláte je správná cesta a přejeme Vám mnoho úspěchů.

S pozdravem
Manželé Jiřina a Jaromír Jeřábkovi, Slemeno

 

Go2: Srí Lanka a Maledivy, leden 2015

 

----------------------------------------------------------------

 

Dobry den pani Hanusova.

Po uspesnom absolvovani zajazdu sa Vam chceme velmi pekne podakovat za vsetok cas a usilie, ktore ste vlozili do pripravy takto vydarenej dovolenky. Skutocne niet co vytknut. Co bolo napisane
a povedane, to sa aj udialo. Nestalo sa nic neocakavane, bola len maximalna spokojnost.
Takze este raz dakujeme a prajeme Vam vela spokojnych zakaznikov.

S pozdravom, Dobrockovci.

 

Go2: Dobročkovi se s nami vydali na Srí Lanku a Maledivy v lednu 2015

 

----------------------------------------------------------------

 

Milý týme CK GO2, Míšo a Filipe,

WOW jsme nadšení :)
Dovolená spojující POZNÁNÍ + naše oblíbené RYBAŘENÍ + ODPOČINEK na nádherných místech se skvělou péčí a servisem!
Naše reference se opakuje se spokojenými popisy ostatních a tak vyzdvihneme, v čem jste udělali naši dovolenou skutečně nezapomenutelnou:

1. PERFEKTNÍ komunikace, servis a péče před odletem i během dovolené, ala mé nekonečné dotazy a měnící se přání, že Filipe :)
2. FLEXIBILITA a přístup, že vše skutečně jde a není problém (vyhověli jste vždy všem našim přáním, a to i na dálku z dovolené)
3. KONCEPT místních řidičů/průvodců nás nadchl - Fernando byl úžasným společníkem, řidičem, průvodcem, překladatelem i kamarádem
4. ZÁJEM týmu o náš koníček RYBAŘENÍ ;) jsme vnímali celou dobu a dělalo nám to velkou radost a nezapomenutelné zážitky na celý život
5. BEZSTAROSTNOST a pohodlí které vytvoříte díky místnímu člověku, zařízení programu a hotelu atd skutečně dělá tu pravou DOVOLENOU

Top highlights/perličky ;) naší dovolené s vámi, na které nikdy nezapomeneme:
- výlet pozorování velryb + delfínů + po cestě zpět úlovek tuňáka, při kterém nám fandila celá loď :p
- výprava na uzounké dvoj-lodi s místními na ostrůvek uprostřed jezera, kde jsme sdíleli rybářské zkušenosti Srí Lanka a Česko
- vlastnoruční pokus o ruční opracování rýže a výrobu z kokosu při ukázce skromných místních lidí
- divoká výprava na moře s Geethem při které jsme šíleně zmokli ale i chytili pár exotických kousků ryb ;)
- utajená žádost o ruku na nejdokonalejším místě v nejvíc romantické chvíli s mužem snů

Díky Míše + Filipovi + Fernandovi jsme zažili úžasnou a bezstarostnou dovolenou :)
Děkujeme, moc moc :)
Martin a Simona

PS. pokud by kdokoliv potřeboval konzultaci ohledně rybářského vybavení na Srí Lanku, Míša je znalá ;) případně rád poradí i Martin :)

Go2: Simona s Martinem se s námi vydali na Srí Lanku a Maledivy v listopadu a prosinci 2014. Protože jsou oba vášniví rybáři, bylo jejich přáním zachytat si ryby na různých místech Srí Lanky s místními obyvateli.

-----------------------------------------------------------

 

Dobrý den,

slečno Hanušová, hlásíme šťastný návrat ze Srí Lanky.
Vše klaplo, což je na asijské země neuvěřitelné !! Volbu jet s profesionály jsme ocenili od počátku neboť místní doprava je opravdu " zážitkem"  a při překvapeních se sesuvy půdy, slony na silnici a nekončícími opravami  se orientuje  jen domorodec. Znalost místních poměrů přes vaši agenturu pomocí průvodců je opravdu obrovská výhoda ! 
Děkuji za vaši starostlivost na dálku a vámi připravený program, pro příště bychom si dali více času na historická města, časově to bylo napnuté, ale to je otázkou priority zájmu každého klienta. Oceňuji i vaše rady na cestu, vše se využilo včetně  masáží.
Jinak  - NÁDHERA !!
- průvodce, pan Wasanta čekal na letišti. Je hodně zodpovědný, snažil se maximálně vyhovět.
- vybrané hotely byly suprově umístěné, i velmi slušně vařili.
- čajovníkové plantáže, cesta vlakem - pan průvodce nám zařídil cestování na delším úseku, než bylo v plánu - nezapomenutelné
- sloní safari v rozbahněném terénu, spousta zvířat na dosah, úžasné
- historická města  včetně Sigirie, Kandy, Mihintale - velmi spirituální místa, obrovské zážitky
- Mirrisa trochu zaskočila, vlny mají dost silný " zpětný chod", není to na žádné plavání. Ale závěrečný relax byl super a  vámi sjednaný řidič na odvoz na letiště dorazil na minutu přesně.

Zdravíme celý kolektiv Go2 a přejeme hodně spokojených klientů. Určitě vašich služeb ještě někdy využijeme - asi směr Mexiko.

Jarmila a Pavel Hosnedlovi 

Go2: Hosnedlovi s námi procestovali Srí Lanku v prosinci 2014

---------------------------------------------------------

Paní Hanušová a pane Žitníku,

uplynulo již několik týdnu od našeho návratu ze zájezdu na Srí Lanku a Maledivy, za jehož perfektní přípravu bychom chtěli poděkovat a pochválit.
Vše fungovalo přesně dle itineráře. Díky naším průvodcům a řidičům Naleenovi a Ruwanovi (případná omluva za nesprávný spelling jmen) jsme se dověděli spoustu zajímavého nejen z historie Srí Lanky. Hlavně jsme se cítili bezpečně, když nás vozili po Srí Lanských cestách.
V Mirisse jsme viděli velryby i delfíny. Národní park Yala byl velkým zážitkem nejen ubytováním v Cinnamon Wild Yala, ale zejména safari bylo opravdu velkým překvapením. Dokonce jsme viděli leoparda a slona a další pro nás exotická zvířata a ptáky.
Pobyt na vysočině v Nuwara Eliya byl také zážitkem. Pobyt v hotelu Heavens Edge Ella byl zážitkem spíše negativním. Hotelu jako takovému nelze vytknout prakticky nic. Ovšem atmosféra hotelu připomínala místo duchů. Vypadalo to, že jsme jedinými hosty ve velkém hotelu. Jen bouchání dveří někde vedle nám dávalo vědět, že jsou zde možná další hosté. Ovšem výhled z balkonu hotelového pokoje byl úžasný. Zejména při bouřce, kdy se zjevila dvojitá duha. Cesta vlakem z Haputale krajinou a čajovými plantážemi byl opět zážitek. Návštěva továrny na čaj byla velice zajímavá a poučná.
Zajímavá byla návštěva Spice garden, kde jsme nakoupili ayurvedic produkty. Návštěva Sigiriye byla pro nás ze všech navštívených historických míst nejzajímavější. Opravdu něco krásného a nevídaného.
Sloní safari v Mineriyi bylo velmi vzrušující. Možná i díky dešti a velmi rozbahněnému terénu. Po safari jsme si dopřáli, na doporučení našeho průvodce Ruwana, ayurvedic masáž v místním „masážním salonu“, což byla úžasná zkušenost.
Také jsme prošli a projeli Colombo, což původně nebylo v našem itineráři, ale bylo to velmi poučné.
Srí Lanka je místem, kde jsme obdivovali historická místa, exotickou krajinu, moře a národní parky.... Ochutnali a zkusili jsme snad vše z doporučeného.
Na cestě nás provázelo počasí spíše deštivé, ale nakonec to bylo lepší, než palčivé slunce.

Maledivy pro nás byly místem odpočinku. Reethi Beach Resort byl skvělý. Úžasné šnorchlování se spoustou korálových ryb. Pěkné ubytování a hotelová kuchyň neuvěřitelně pestrá a chutná. S takovou jsme se snad ještě nikde jinde nesetkali. Dny strávené zde byly opravdovým rájem.

Děkujeme kolektivu Go2 za perfektní přípravu a také děkujeme našim Srí Lanským průvodcům, kteří skvěle odvedli svou práci a byli zároveň milými společníky.

V příštím roce bychom rádi do Mexika. Rádi využijeme vašich služeb.

Chtěli bychom vám popřát krásné Vánoce a v roce 2015 hodně úspěchů a samé spokojené klienty.

S pozdravem
Soňa a Vratislav Domalípovi

 

Go2: manželé Domalípovi s námi absolvovali zájezd Kouzlo Srí Lanky a Malediv na přelomu listopadu a prosince 2014

 

-----------------------------------------------------------

 

Dobrý deň,

už sme sa vrátili z Kuredu a poviem Vám, že to bolo neuveriteľné. Odviedli ste dobrú prácu, vďaka. Počasie nakoniec vyšlo parádne. Bola to naša najlepšia dovolenka v živote.
Mali sme Jacuzzi bungalov číslo 159. Asi najlepšie miesto na ostrove: videli sme na oceán, pred domčekom boli palmy, lode a lietadlá boli ďalej takže nebolo počuť hluk. Vstup do mora skvelý. Pláž a more na jednotku. Ľudia sa zastavovali a fotili si tieto bungalovy. Prešli sme celý ostrov a žiadne z miest nebolo na tejto úrovni i keď vybavenie už niečo pamätalo. Na druhej strane sme si pripadali ako v exotike, takže v pohode. Zoznámili sme sa s dvoma pármi a obom sme Vás odporučili. Delegát bol na mieste a veľmi ochotný. Ak sa nám ešte niekedy podarí ísť na Maledivy, tak to bude určite znovu Kuredu a znovu cez Go2.
Vďaka ešte raz. P.s.1.: všetky lety boli hrozné, takže nič pre niekoho, kto sa bojí lietania  -:)

 

Go2: manželé Gašpárkovi strávili svatební cestu na ostrově Kuredu na Maledivách


-----------------------------------------------------------

 

Dobrý den,

chtěli bychom Vám strašně moc poděkovat za úžasnou dovolenou. Bylo to perfektní, byli jsme naprosto spokojení. Jak na Srí Lance, tak na Maledivách vše proběhlo nad naše očekávání. Skvělý program, krásné hotely, úžasná péče personálu. A hlavně bychom chtěli vyzdvihnout naprosto perfektní péči našeho řidiče Wasanthy, který se o nás staral nad rámec svých povinností. Byl to nejlepší průvodce, jakého jsme si mohli přát. Pokud by to bylo možné, mohla byste naši pochvalu předat Buddimu, nadřízenému Wasanthy? Byl opravdu skvělý.

Prostě jsme si to báječně užili a moc Vám za to děkujeme.

Mějte se krásně a přeji spoustu dalších spokojených klientů, jako jsme byli my.

S pozdravem

Gretzovi

Go2: manželé Gretzovi se s námi vydali na svatební cestu na Srí Lanku a Maledivy v listopadu 2014

 

-----------------------------------------------------------

 

Dobrý den,

chtěli jsme Vám moc poděkovat za skvěle připravenou dovolenou. Všechno klapalo, navazovalo a přesto, že jsme prostřídali asi 7 hotelů, nikde jsme neměli sebemenší problém.
Cesta byla naplánována tak, že jsme viděli většinu památek a poznali celkově život na Srí Lance.

Zvláště řidič, který s námi po celou dobu jezdil byl báječný. Vždy byl všude včas, cestou nám ukazoval zajímavosti a vyprávěl o nich.

Jsme moc rádi, že jsme využili Vašich služeb a určitě s Vámi budeme počítat při dalších cestách.


Zuzana Janoušková
Václav Kalouš


Go2: rodina paní Janouškové a pana Kalouše se s námi vypravila na Srí Lanku a Maledivy v srpnu 2014
 

---------------------------------------------------------


Dobrý den paní Hanušová, 

 

tak jsme se v pátek úspěšně vrátili ze Srí Lanky. Z celého zájezdu jsme byli s přítelem nadšení. Organizace bezchybná, vše klaplo, jak mělo. Veškeré služby a informace z Vaší strany byly naprosto vyčerpávající a řidič Wasantha byl velice milý, ochotný a zařídil opravdu vše, co jsme si řekli. Po cestě nám ukázal i spoustu zajímavostí nad rámec programu (manufakturu a obchody s batikou, výklad o těžbě a zpracování drahých kamenů, obchod specializovaný na sárí s velice milou obsluhou a několikero továren na zpracování čaje, abychom měli srovnání chutí). Ještě dnes zpracováváme všechny zážitky, kterých bylo opravdu mnoho.

 

Tímto bychom chtěli poděkovat Vám, celé Vaší cestovní kanceláři i zahraničním spolupracovníkům na Srí Lance. Budeme Vás zcela jistě doporučovat všem, kteří by měli o cestu na Srí Lanku zájem. V podstatě už jsme rozdali několik referencí českým skupinám, které jsme při cestě potkali. Pokud takovouto úroveň služeb udržíte, nebudete mít o klienty nouzi.

 

Ještě jednou moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek.

 

S pozdravem

 

Linda Otradovská a Petr Kapitulčin

 

Go2: Slečna Otradovská a pan Kapitulčin s námi byli na Srí Lance v srpnu 2014

--------------------------------------------------------

Ahoj Petře,

už jsme doma 14 dnů a zážitky byly úžasný. Byli jsme moc spokojení, jak se slečnou Michaelou, tak s řidičem a zároveň průvodcem, kterého nám přidělila. Měli jsme velký van jenom sami pro sebe a Wasantha ( tak se jmenoval ) byl naprosto skvělej. Co jsme si namysleli, to nám zařídil, zastavil kde jsme si řekli, auto každý den vyčištěný, umytý, prostě paráda. Petr se s ním velice skamarádil, takže každý večer s námi seděl a popíjel arak. Dozvěděli jsme se spoustu informací od něj, takže se na Srí Lanku plánujeme ještě vrátit, protože jsme neviděli severní část.

Maledivy - tak to byl ráj na zemi. Nikdy jsem neviděla nic krásnějšího a to už jsme toho viděli celkem dost. Ale 4 noci bohatě stačily, protože při naší povaze bychom se tam za týden ukousali nudou.

Všem z GO2 děkujeme, jako vždy jsme byli nadmíru spokojení a příští rok plánujeme to Mexiko.

Měj se moc krásně
Dana a Petr 

Go2: Manželé Skřičkov absolvovali zájezd Kouzlo Srí Lanky a Malediv na konci dubna 2014.

---------------------------------------------------------

Dobrý den paní Cerhová,

chtěla bych Vám poděkovat za jednu z nejkrásnějších dovolených, kterou jsem měla možnost s přítelem zažít. Zcestovala jsem už skoro celý svět, ale tato kombinace poznávacího zájezdu a pobytu dvou naprosto odlišných destinací, je skvělá.
Perfektní organizace, průvodce Srí Lankou Wasantha vynikající....byli jsme moc spokojeni a další dovolenou budeme realizovat opět přes Vás.

Přeji Vám mnoho úspěchů v prodeji zájezdů a budu Vás doporučovat.

Ať se daří, příjemný den Gabriela Palochová a Josef Kula

Go2: Paní Palochová s přítelem se s námi vydali na zájezd Kouzlo Srí Lanky a Malediv (Sun Island) začátkem května 2014

----------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Cerhová...děkujeme Michaele za skvělý itinerář a drahocenné rady před cestou. 

Dovolená se nám moc líbila a vše klaplo (vč.počasí :-)). Hotely byly vybrány také velice dobře a rovněž průvodce (Nalin byl velice milý a ochotný) - byl to s ním fajn týdenJen bychom snad doporučili před dovolenou více zdůraznit, že se tam (zvláště na vysočině) opravdu nedá ujet za den více jak 120 km (i když je to pro nás v Evropě těžko pochopitelné :-)), ale ta doprava a serpetýny to opravdu nedovolují.
Vážně nemáme, co bychom vytkli...můžeme jen doporučovat.
Už jsme se s Míšou bavili i o Mexiku od vás :-)
Díky moc a hezké léto

--
Pavlína, Pavel a děti
 
Go2: Rodina paní Nové poznála Srí Lanku v rámci programu Malý okruh Srí Lankou s raftingem na řece Kelania ganga v dubnu 2014

---------------------------------------------------------

Dobrý den slečno Hanušová,

v únoru 2014 jsme byli s Go2  na Srí Lance a Maledivách a stále s nadšením  vzpomínáme na jednu z našich nejkrásnějších dovolených. Díky Vašemu precizně a na míru připravenému programu, s pečlivostí vybranému ubytování (Mansion Hotel :-) ), a především dokonalému řidiči - průvodci Lakmalovi, jsme Srí Lanku  poznali v naprosté pohodě  v celé její kráse, včetně nesmírně milých obyvatel. Za vůbec nejsilnější zážitek považujeme čajové plantáže, královské město Polonaruwa a safari v Yala národním parku se nám líbilo tak, že jsme si přidali ještě sloní safari v Minneriya parku.      
Na Maledivách ve Fun Resortu jsme byli první večer  zaskočeni pobřežím zarostlým podmořskou trávou, ale hned  ráno jsme objevili druhou stranu ostrova s nádhernými bílými  plážemi a luxusním koupáním a z mola velmi dobrým šnorchlováním.
Ještě jednou děkujeme za skvěle namíchanou kombinaci poznání a odpočinku, kterou jsme si nesmírně užili.
Postupně se na Vás na naše doporučení budou obracet naši přátelé a známí.

Zdravíme a už plánujeme další cestu.
Kateřina a Jan Svojanovští  

Srí Lanka     Maledivy

Go2: Rodina paní Svojanovské a námi v únoru 2014 projela Srí Lanku a na závěr relaxovala a šnorchlovala na Maledivách

---------------------------------------------------------

Dobrý deň,

.....tak sme doma... dokonca dnes už aj v práci :(

Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za zorganizovanie zájazdu. Bolo to OK, všetko klapalo (až prekvapivo dobre). Maledivy tiež boli OK, reklamné slogany neklamú. Tam tiež bolo všetko OK, s rezortom sme boli spokojní, dokonca sa delegáti boli s nami "rozlúčiť" aj na ceste domov. Takže ešte raz veľká vďaka a keď budeme špekulovať zas nad nejakým výjazdom, určite si najpr pozrieme Vašú stránku. Samozrejme po týchto skúsenostiach by sme ten okruh Srí Lankou možno koncipovali trochu ináč , ale .... nieje to podstatné. Hlavne by som trochu  obmedzil prítomnosť všetkých sprievodcov, lebo to nám trochu vadilo...radi sa flákame sami a preciťujeme miesta neorganizovane (ja viem že náš šofér nám chcel to najlepšie, ale trochu to už potom preháňal s tou organizáciou a najímaním sprievodcov...). Ale nevadí, nabudúce to už bude lepšie. 

Takže ešte raz srdečná vďaka, páčilo sa nám to a chvála Vašej cestovke....

Lopuchovský  

Go2: Manželé Lopuchovští se s námi vydali na zájezd Kouzlo Srí Lanky a Malediv s prodlouženým pobytem na Maledivách na přelomu března a dubna 2014

---------------------------------------------------------

Vážená paní Cerhová,

na Srí Lance bylo krásně, vše proběhlo přesně podle naší představy a dohody o programu. Paní Hanušová je naprosto skvělá. Věnovala se nám, myslím až nad rámec svých povinností. Na okruh nám sehnala řidiče, sympaťáka, s perfektním autem. Staral se o nás jak o malé děti. Bylo to moc příjemné. Ubytování všude velmi pěkné, dobře zvolené. Byli jsme spokojeni a z Mirissy, kde jsme byli sedm dní, jsme nadšeni. Krásná pláž, příjemné večeře v plážových hospůdkách, ryby lahůdka, prostě romantika se vším všudy. Budeme dlouho vzpomínat.

Ještě jednou díky a mějte se krásně.

S pozdravem
Jiří Aron  

----

Dobrý den, paní Cerhová,

zájezd na Srílanku byl pro mne i pro manžela velkým zážitkem, protože jsme poprvé byli v „exotické“ zemi. Všechno bylo pro nás nové. Už cesta z letiště byla hlavně pro mne zkouškou nervů, protože provoz na Srí Lance a způsob jízdy domorodců – to se musí vidět a zažít.
Srílanka se nám opravdu líbila. Asi úplně nejvíc hory – cesta vlakem mezi čajovými plantážemi byla úžasná. Trochu nás zklamalo safari – připadalo nám, že návštěvníků je příliš mnoho a neměli jsme pocit, že jsme navštívili divočinu.
V podstatě nenastal žádný problém. Hotely byly zajištěné a na slušné úrovni, nejlépe se spalo v hotelu v buši. Řidič na okruhu byl ochotný, příjemný a maximálně se nám věnoval, ukázal nám plno zajímavých věcí.
Paní Hanušová byla rovněž skvělá, perfektně se o nás starala a co jsem ocenila – našla si čas nám povědět něco o běžném životě na Srí Lance, o jejich zvycích, způsobu života.
Celkově jsme hodnotili tuto dovolenou velice kladně, jsme rádi, že jsme alespoň trochu poznali úplně jiný svět.

Vaši cestovku s klidným svědomím doporučím svým známým.
Díky a přeji hodně spokojených klientů.

S pozdravem      

Jiřina Ondráčková

Go2: Manželé Aronovi a Ondráčkovi s námi absolvovali na přání upravený zájezd "Kouzlo Srí Lanky" s německy mluvícím řidičem v dubnu 2014.

----------------------------------------------------------

Dobrý den paní Cerhová

za moji osobu mohu jen poděkovat za kvalitní servis. Pokud se vyskytl problem, tak byl zcela profesionálně vyřešen ve spolupráci paní Hanušové a "našeho" řidiče.
Ostatně pan Nalin se o nás staral s humorem a naprosto spolehlivě.
Paní Hanušovou mohu jenom pochválit.

Přeji krásné Velikonoce

Skaličková

Go2: Skupince paní Skaličkové jsme na míru upravili zájezd Kouzlo Srí Lanky, který absolvovali v březnu 2014

----------------------------------------------------------

Dobrý deň,

chcem sa Vám  poďakovať za prípravu a uskutočnenie nášho zájazdu na SL a Maldivy, boli sme spokojní a dúfame, že sa tam vrátime.
Páčilo sa nám na SL - príroda je prekrásna - a z Maldiv sa nám nechcelo domov, konštatovali sme, že napriek tomu by sme tam vydržali aj týždeň.
Poďakovanie patrí aj p. z Maldiv, ktorí bol k nám tiež veľmi pozorný.
--
Personál na Maldivách sa správal k nám veľmi pozorne.
Čo povedať - cítili sme sa výborne.
--
ešte raz ďakujem
s pozdravom Hajdúová Eva 

Go2: Manželům Hajdúovým a Topiarzovým jsme zajišťovali dovolenou "Kouzlo Srí Lanky a Malediv" v lednu 2014

------------------------------------------------------------

Dobrý den,

dovolenou na Srí Lance považujeme za tu nejkrásnější, co jsme měli. Máme spoustu krásný vzpomínek a stále jimi žijeme. Mít dostatek financí, tak se do této země určitě vrátíme. S průvodcem jsme nadále v kontaktu. Byl úžasný. Jediné negativum bylo, že jsme tam byli jen 10 dní. Všem doporučujeme alespoň 3 týdny. Díky této krátké době to bylo docela hektické, kor s těmi dětmi. Nestihli jsme např. návštěvu tržiště, poklidný nákup suvenýrů apod. Jinak si nemůžeme na nic stěžovat. Jedním slovem báječné.

Můj nejsilnější zážitek byla návštěva základní školy v Haputale. Máme spoustu fotografií, které teď manžel zpracovává a chceme rozjet akci na podporu této školy. Rádi bychom jim tam poslali balík se školními potřebami, které jsou dle pana ředitele školy nedostatkovým zbožím.

Ještě jednou moc děkujeme za báječnou dovolenou a třeba Vás opět v budoucnu oslovíme (plánujeme Nepál, Indii, Peru, Mexiko, Brazílii, Kubu, Afriku ;-)))

Krásný den,

Zuzka Hlaváčová
Praha

Go2: rodině paní Hlaváčové jsme zajišťovali dovolenou "Kouzo Srí Lanky a Malediv" v listopadu 2013

---------------------------------------------------------------

Dobrý den Míšo,
chci Vám ještě jednou moc poděkovat za okružní individuální pobyt na Srí Lance, který jste pro nás připravila.
Celých 14 dní bylo nabité zážitky a vše, co jsme zažili a viděli, bylo naprosto úžasné. Přes luxusní ubytování, výlet za velrybami, cestování po čajových platážích,
výlet do deštného pralesa...kdybych měla vyjmenovávat vše, tak to bude dlouhý mail :-)
Za co bychom rádi zvlášť poděkovali, byl výběr našeho řidiče Dilipa - tak úžasného člověka, který chce svému zákazníkovi splnit, co mu na očích vidí, jsme už dlouho nepotkali,
tímto mu prosím vyřiďte obrovský dík, protože jeho přítomností se zážitky umocnily o 100%.

Vše bylo úžasně připravené a navíc flexibilní, že jsme si to maximálně užili. Už dlouho se o nás nikdo takto nepostaral.

Díky díky, těšíme se na Vaše další destinace

S přáním krásného dne

Hana Kučerová
Havlíčkův Brod

Go2: paní Kučerové a přátelům jsme zajišťovali dovolenou "Kouzlo Srí Lanky" s rozšířeným programem v prosinci 2013

----------------------------------------------------------------

Milá Go2,
 
po nezapomenutelné dovolené, kterou jste pro nás připravili v Austrálii, jsme se po dvou letech rozhodli se s vámi podívat i na Srí Lanku.

A i tentokrát jsme udělali dobře.
Připravili jste pro nás fantastický program plně hodnotné atraktivní dovolené, kdy každý den byl plně vytížený a znamenal pro nás nové dobrodružství.
Chceme poděkovat slečně Hanušové, na kterou jsme se mohli během našeho pobytu vždy plně spolehnout. Víme, že to s hotely  nemáte vždy jednoduché, a proto oceňujeme Vaši znalost místních podmínek a výběr ubytování, které se Vám podařilo pro nás zajistit.
Přejeme panu Žitníkovi nejen hodně zdraví do nového roku, ale také stále tak šťastnou ruku při výběru svých sympatických a spolehlivých spolupracovníků.
 
Ze zmrzlé Prahy Vás pozdravují
 
Kateřina a Roman Myslivečkovi

Go2: manželům Myslivečkovým jsme zajišťovali dovolenou "Kouzlo Srí Lanky" s rozšířeným programem a stopem v Dubaji v lednu 2014

-----------------------------------------------------------------