Hodnoty

V Go2 vám kvalifikovaně pomůžeme s cestou na Srí Lanku a Maledivy.

Víme, jak vybrat tu nejvýhodnější letenku, jak sestavit zajímavý itinerář vaší dovolené, zajistit kvalitní ubytování, pojištění na cestu a dokážeme vám poradit s čímkoliv, co se týká vaší dovolené. Na Srí Lance a Maledivách působíme dlouhodobě, a dobře se tu vyznáme.
Většina českých CK využívá našich služeb již několik let a dnes jsme jedním z největších zajišťovatelů pro individuální turistiku. Klademe důraz na následující: česky hovořící delegát v cílové destinaci, zpracování zážitkových programů na míru s originálním programem, který jsme sami otestovali, osobní přístup ke klientovi, detailní znalost destinace, široká nabídka pečlivě vybraných ubytovacích zařízení, která jsme sami navštívili.

Go2 - dovolená od specialistů

Komplexní řešení Vaší dovolené

Kromě sestavování originálních programů s vlastním know-how a prodeje zájezdů poskytujeme:

  • poradenství při plánování cesty v rámci našich služeb
  • asistenční službu v češtině na Srí Lance a Maledivách 24 hodin denně
  • výhodné pojištění storna letenky, zájezdu a pojištění léčebných výloh
  • výhodné parkování pro naše klienty u letiště Praha
Zájezdy s Go2

Go2 - jen opravdové zážitky

Naše originálně sestavené programy jsou zaměřené na zážitky. Chceme, abyste si při dovolené odpočinuli, poznali místní život a domů se vraceli nabití energií a nevšedními zážitky. Proto při sestavování našich programů volíme optimální kombinace relaxace na plážích a cestování ve volném tempu.
Naši průvodci, kteří na Srí Lance dlouhodobě žijí, vám mohou autenticky zpřístupnit místní prostředí. Při našich zájezdech navštěvujeme originální lokality a nabízíme pouze kvalitní, osobně prověřené a finančně dostupné ubytování.

Modrá velryba, Srí Lanka

Dovolená na míru

Nepřizpůsobujte se dovolené, dovolená se přizpůsobí Vám.
Naší doménou je individuální přístup. Chcete vidět na Srí Lance více památek, užívat si déle na plážích, dáváte přednost spíše turistice nebo si chcete o dovolené zahrát golf? Kontaktujte nás a my Vám sestavíme dovolenou na Srí Lance na míru přesně podle Vašich požadavků a zájmů. 

Adams peak - Srí Lanka