Kombinovaný zájezd Srí Lanka, Maledivy s Go2

Kombinovaný zájezd Srí Lanka, Maledivy s Go2

Pokud během cest rádi poznáváte a objevujete, ale nebráníte se ani relaxaci a slunění na pláži, je pro vás kombinace Srí Lanka - Maledivy tou správnou volbou. Každý z těchto ostrovních států je odlišný a každý má co nabídnout. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z obou destinací a vše vložili do jednoho zájezdu v několika možných variantách:

 

Zájezd Pohoda Srí Lanky a relax Malediv

  • Během deseti dnů procestujete centrální část Srí Lanky a na závěr si užijete zasloužený odpočinek a relax na Maledivách.
  • Poznávací část vaší dovolené začne na Srí Lance, kde se vypravíte za historickými památkami jako jsou jeskynní chrámy v Dambulle, královské město Pollonaruwa, skalní masiv Sigiriya nebo Chrám Buddhova zubu v Kandy. Podíváte se i na sloní safari Minneriya a do Vysočiny plné čajových plantáží. Putování zakončíte na pláži v Negombu.
  • Následující dva dny strávíte v resortu na Maledivách, kde si kromě relaxace budete moct užít i šnorchlování, potápění a další aktivity nabízené resortem.

TIP: Pokud vás tento zájezd zaujal, pro více informací se podívejte na ZÁJEZD POHODA SRÍ LANKY A RELAX MALEDIV

 

Zájezd Kouzlo Srí Lanky, Malediv (Dubaj)

  • Během dvou týdnů procestujete ty nejkrásnější části Srí Lanky a na závěr si užijete zasloužený odpočinek na bělostných plážích Malediv.
  • Poznávací část dovolené zahájíte v koloniálním srílanském městě Galle. Dále budete pokračovat na jižní pobřeží Srí Lanky, kde máte možnost pozorovat velryby. Přes národní park Yala se poté vypravíte do Vysočiny za krásnými čajovými plantážemi, vodopády a scenerickými vyhlídkami. V oblasti starobylých měst navštívíte historické památky jako jsou jeskynní chrámy v Dambulle, skalní masiv Sigiriya nebo kulturní město Kandy. Nebude chybět ani sloní safari Minneriya a možnost se na slonech projet.
  • Po přeletu na Maledivy si užijete pobytovou dovolenou v resortu Paradise Island. Následující tři dny strávíte na krásných písčitých plážích a v azurových vodách Indického oceánu. Ubytování je zajištěno v plážovém bungalovu.
  • Pokud vám tři dny relaxování dodají dostatek síly a energie, můžete si svou dovolenou prodloužit ještě o dva dny prohlídkou jednoho z nejmodernějších měst současnosti – Dubaje.

TIP: Pokud vás tento zájezd zaujal, pro více informací se podívejte na ZÁJEZD SRÍ LANKA A MALEDIVY  nebo na ZÁJEZD KOUZLO SRÍ LANKY, MALEDIVY A DUBAJ

Kombinovaný zájezd Srí Lanka, Maledivy s Go2