Pláž Mirissa - exotika se vším všudy

Pláž Mirissa - exotika se vším všudy

Bělostná pláž v Mirisse má svůj osobitý půvab. Voda je zde průzračně tyrkysová a moře je vhodné ke koupání. Krom jiného zde můžete šnorchlovat nad korály nebo pozorovat obří modré velryby a delfíny ve volné přírodě.
Na pláži a ve vesnici najdete dostatek restaurací a obchůdků se suvenýry a unikátní želví záchrannou stanici.  Brzy po ráno si můžete zajít prohlédnout zdejší přístav, kam rybáři přiváží své úlovky. Svému tělu dopřejte tradiční ájurvédskou masáž v tropické zahradě.

Pro odpočinek při zájezdech Go2 volíme právě pláž v Mirisse, neboť je dle našeho názoru ze západních a jižních pláží nejlepší.


 

Okolí Mirissy

Nedaleko Mirissy se nachází historické město Galle, které je díky svým hradbám a jedinečné holandské architektuře ze 17. století zapsané na seznamu UNESCO, a národní park Yala, kde můžete ve volné přírodě pozorovat slony, gepardy, buvoly, krokodýly a další zvířata. Navštívit můžete i původní deštný prales Sinharádža.

Vzdálenost od letiště: 2,5 hodiny, Galle 45 minut, Yala a deštný prales 2,5 - 3 hodiny, transfer autem

Pláž Mirissa
Pláž MirissaZajděte se podívat do želví líhně uprostřed pláže, kde na své vypuštění do oceánu čekají želvičky staré jen několik dní. Navštivte koloniální město Galle (UNESCO) a nedalekou pláž v Unawatuně.