Zájezd BANDOS ISLAND RESORT ****

Bandos Island resort - zájezdy Maledivy
Zájezd BANDOS ISLAND RESORT ****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
36 220 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje


POKOJE
122 pokojů standard (38 m2)
  48 pokojů deluxe (54 m2)
  24 zahradních vil (37 m2)
  48 plážových vil s jacuzzi (110 m2)
   1 plážová vila s jacuzzi a bazénem (89 m2)
   2 vodní vily (117 m2)

 

 

 

 

Bandos Island resort - bungalov s pokojem standard
Bandos Island resort - bungalov s pokojem standard
Bandos Island resort - bungalov s pokojem standard
Bandos Island resort - bungalov s pokojem deluxe
Bandos Island resort - bungalov s pokojem deluxe
Bandos Island resort - bungalov s pokojem deluxe
Bandos Island resort - zahradní vila
Bandos Island resort - zahradní vila
Bandos Island resort - zahradní vila
Bandos Island resort - plážová vila s jacuzzi
Bandos Island resort - plážová vila s jacuzzi
Bandos Island resort - plážová vila s jacuzzi
Bandos Island resort - restaurace
Bandos Island resort - sluneční terasa
Bandos Island resort - bazén
Bandos island resort - letecký pohled
Bandos island resort mapa

Zájezd BANDOS ISLAND RESORT ****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: polopenze
Další možné stravování: plná penze, all inclusive
Typ ubytování: pokoj standard v bungalovu
Kapacita pokoje: 3 dospělí / 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: rychloloď 10 minut

Bandos Island resort spojuje exotickou dovolenou a zábavu. Bandos Vám nabízí bělostné pláže, fantastický domácí korálový útes pro šnorchlování vzdálený jen 40-60 metrů, širokou nabídku vodních sportů a vynikající pokrmy zdejších restaurací. A to vše jen několik minut jízdy lodí z letiště. Bandos Island se nachází na ostrově o rozměrech 530x450 metrů na atolu Severní Malé.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU BANDOS ISLAND

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Bandos island. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU BANDOS ISLAND 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena za osobu od:
květen - říjen36 220 Kč
listopad - prosinec*45 460 Kč
leden - duben50 640 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém pokoji standard s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.
 

POPIS RESORTU

Bandos Island resort nabízí ubytování v celkem 225 pokojích šesti kategorií, od standardních pokojů až po luxusní vodní vily. Vily jsou rozmístěny po ostrově podél pláží do vzdálenosti max. 100 metrů od pláže.

Pokoje standard

Bungalovy s těmito pokoji se nachází na celém severozápadě ostrova. Většina z nich má přímý výhled na pláž, u některých pokojů je výhled omezen hustou vegetací. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, klimatizací, stropním větrákem, minibarem, telefonem, televizí se satelitem, trezorem a kávo/čajovarem. V koupelně je sprcha a vysoušeč vlasů. Každý pokoj má terasu.

Pokoje deluxe

Bungalovy s delux pokoji s výhledem na pláž (u některých může být omezen hustou vegetací) jsou umístěny na severovýchodní straně ostrova. Bungalovy obsahují ložnici, obývací pokoj, koupelnu se sprchou, vanou a bidetem a terasu. Ostatní vybavení je obdobné jako u standardních pokojů.

Zahradní vily

Vily se střechami z palmových listů jsou umístěny v udržované zahradě uprostřed ostrova v blízkosti bazénu. Interiér vil s vysokými stropy je obložen světlým dřevem a zařízen dřevěným nábytkem. Vily sestávají z prostorné ložnice, koupelny se sprchou a velké terasy. Ostatní vybavení je obdobné jako u standardních pokojů.

Plážové vily s jacuzzi

Kruhové patrové vily se střechami z palmových listů s výhledem na oceán se nachází na nejkrásnější jižní části ostrova v blízkosti široké pláže. V přízemí se nachází obývací pokoj a prostorná koupelna s jacuzzi, v prvním patře pak ložnice s balkónem. Pokoje jsou zařízeny masivním dřevěným nábytkem. Ostatní vybavení je obdobné jako u standardních pokojů.

Plážová vila s jacuzzi a bazénem

Vila se střechou z palmových listů je umístěná na severovýchodě ostrova, poskytuje luxus a soukromí pro náročné hosty. V prostorné koupelně je jacuzzi a na terase přímo na pláži je soukromý bazén.

Vodní vily

Luxusně a moderně zařízené vodní vily jsou postaveny nad vodou na jihozápadním konci ostrova. Vily obsahují ložnici, obývací pokoj s jídelním koutem, šatnu, velkou koupelnu se sprchou, bidetem a jacuzzi a terasu se sprchou a přímým vstupem do vody. WiFi za poplatek.

Restaurace

V resortu se nachází 2 restaurace, kavárna a 3 bary. Hlavní restaurace Gallery servíruje pokrmy mezinárodní kuchyně formou bufetu. Restaurace Harbour nabízí k večeři indická a srílanská jídla. Kavárna Sea Breeze nabízí občerstvení s velkým výběrem kontinentální a asijské kuchyně. Ve třech barech je možný výběr jídel a alkoholických a nealkoholických nápojů z jídelního lístku.

Zábava a aktivity

šnorchlování, potápění, tenis, stolní tenis, volejbal, badminton, biliár, tělocvična, bazén, masáže, lázně, sauna, parní komora, salón krásy, dětský klub, konferenční sál, windsurfing, parasailing, vodní lyžování, jízda na banánu, kanoistika, plachtění, rybolov, noční a velký rybolov, diskotéka, živá hudba, výlety na blízké ostrovy, výlet do Malé, pevný internet za poplatek

Nezávazná objednávka