Zájezd COCO PALM DHUNI KOLHU ****

Coco Palm Dhuni Kolhu - zájezd Maledivy
Zájezd COCO PALM DHUNI KOLHU ****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
53 320 Kč
Cena obsahuje: 
 • ubytování s polopenzí
 • mezinárodní letenku vč. tax
 • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
 • služby delegáta na letišti Malé
 • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
 • pojištění storna letenky a zájezdu
 • pojištění léčebných výloh
 • ostatní stravování a výdaje

 

POKOJE

 •   9 plážových vil Ocean Front (87 m2)
 • 23 plážových vil (87 m2)
 • 25 plážových vil Sunset (87 m2)
 • 27 plážových vil Deluxe (87 m2)
 • 12 vodních vil Lagoon (87 m2)
 •   2 vodní vily Lagoon Sunset (154 m2)
Coco Palm Dhuni Kolhu - plážová vila ocean front
Coco Palm Dhuni Kolhu - plážová vila
Coco Palm Dhuni Kolhu - plážová vila
Coco Palm Dhuni Kolhu - plážová vila
Coco Palm Dhuni Kolhu - plážová vila deluxe
Coco Palm Dhuni Kolhu - plážová vila deluxe
Coco Palm Dhuni Kolhu - plážová vila deluxe
Coco Palm Dhuni Kolhu - plážová vila deluxe
Coco Palm Dhuni Kolhu - vily lagoone
Coco Palm Dhuni Kolhu - vila lagoone
Coco Palm Dhuni Kolhu - vila lagoone
Coco Palm Dhuni Kolhu - vila lagoone
Coco Palm Dhuni Kolhu - vila sunset lagoone
Coco Palm Dhuni Kolhu - vila sunset lagoone
Coco Palm Dhuni Kolhu - pláž
Coco Palm Dhuni Kolhu - pláž
Coco Palm Dhuni Kolhu - bar
Coco Palm Dhuni Kolhu - bar
Coco Palm Dhuni Kolhu - bar
Coco Palm Dhuni Kolhu - bar
Coco Palm Dhuni Kolhu Maledivy
Coco Palm Dhuni Kolhu - letecký pohled

Zájezd COCO PALM DHUNI KOLHU ****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: polopenze
Další možné stravování: plná penze, all inclusive
Typ ubytování: plážová vila
Kapacita pokoje: 3 dospělí / 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: hydroplán 30 min

Coco Palm Dhuni Kolhu je resortem ležícím na malém ostrově v atolu Baa. Po příletu budete mit pocit, že se tu zastavil čas. Spojuje se zde luxus s přírodou, krásné bílé písčité pláže, bohatý barevný podmořský život a okouzlující prostředí. Vily jsou postaveny z přírodních materiálů, přesto jsou elegantní a luxusní. Resort se nachází na ostrově o velikosti 600x250m a obklopuje ho krásná bělostná pláž.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA COCO PALM DHUNI KOLHU

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Coco Palm Dhuni Kolhu. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU COCO PALM DHUNI KOLHU 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena za osobu od:
květen - říjen53 320 Kč
listopad - prosinec*58 860 Kč
leden - duben76 180 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

POPIS RESORTU

Všechny plážové vily jsou umístěny na ostrově tak, aby co nejlépe využily přírodní krásy ostrova a vytváří tak romantické soukromé prostředí. Každá vila má vlastní zahradu a terasu na slunění, relaxaci nebo soukromé stravování. Uvnitř vil jsou vysoké stropy a veškeré vybavení je v typickém maledivském stylu, od doškových střech až po krásné bílé kamenné zdi.

Plážové vily

Plážové vily leží u nedotčené bílé pláže a jsou zasazeny do tropické zeleně, která umožňuje ničím nerušenou relaxaci. Výhled na oceán může být omezen keři.

Plážové vily Sunset

Rozkládají se podél západního pobřeží ostrova a z pláže před vilami se vám naskytne nádherný výhled na západ slunce. Výhled na oceán může být omezen keři.

Vily Ocean Front

Tyto vily nabízí jsou postaveny na pláži velmi blízko vodní hladiny a nabízí ničím nerušený výhled na tyrkysový oceán. Dávají možnost relaxace na vaší terase přímo na pláži.

Vybavení vil:

Ve vilách najdete luxusní postel s baldachýnem, posezením, psacím stolem, toaletním stolkem, umyvadlem a skříní. Další vybavení je minibar, osobní trezor, čaj / kávovar, posezení, psací stůl a telefon IDD, WiFi.

Vily Deluxe

Vily Deluxe leží uprostřed bujné vegetace na východním pobřeží. Tyto luxusní prostorné vily jsou vybaveny typickými maledivskými předměty a nabízí tak romantické prožití vaší exkluzivní dovolené. Vily jsou vybavené postelí s nebesy a baldachýnem, terakotovou dlažbou, pohovkou, posezením se stolem a židlemi, psacím stolem, toaletním stolkem, dvojitým umyvadlem, šatní skříní. Venku je soukromá terasa s malým bazénem, kde se můžete ochladit při horkém počasí.

Vily Lagoon

Vodní vily Lagoon jsou umístěny na severozápadní části ostrova a nabízejí panoramatický pohled na ostrov a oceán. Každá vila má soukromý bazén a terasu, kde nebudete ničím rušeni. Ve všech najdete manželskou postel velikosti King, dřevěnou podlahu, luxusní koupelnu s vířivkou, klimatizaci a stropní ventilátor. Luxusní koupelna byla navržena tak, aby při koupání nabídla velkolepý výhled.

Vily Lagoon Sunset

Sunset Lagoon vily nabízí dokonalý luxus, leží na samé špičce palmového listu nad vodou. Tyto vily mají exkluzivní prostornou ložnici s manželskou postelí velikosti King, klimatizaci, stropní ventilátor a samostatný obývací pokoj s autentickým starožitným nábytkem. Koupelna je obohacena o luxusní vířivku a samostatným sprchovým koutem. Každá vila má velkou soukromou terasu s bazénem a nabízí ohromující výhled na západ slunce.

Restaurace

Resort má dvě restaurace a dva bary, kde můžete ochutnat tradiční maledivské pokrmy a koktejly. V restauraci Cornus si můžete pochutnat na exotických pochoutkách, grilovaných šunkách a masech s nádechem thajské chuti. V restauraci Cowrie si užijete atmosféru přípravy pokrmů na otevřeném ohni, jídlo je zde podávané formou bufetu. Večer se zastavte v baru Conch, který nabízí kreativní koktejly, piva, vína a lahodné svačinky do pozdních hodin. Krásné západy slunce a koktejly inspirované ostrovem si vychutnáte v baru na nedotčené bílé pláži na jihu ostrova.

Zábava a volný čas

SPA, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, tenis, badminton, stolní tenis, volejbal, kulečník, posilovna, jóga, výlety lodí, WiFi zdarma, obchod se suvenýry, prádelna
V resortu není bazén.

Nezávazná objednávka