Zájezd FIHALHOHI ISLAND RESORT ***+

Fihalhohi Island resort - zájezdy Maledivy
Zájezd FIHALHOHI ISLAND RESORT ***+
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
44 750 CZK
Cena obsahuje: 
  • ubytování s plnou penzí
  • mezinárodní letenku vč. tax v nejnižší knihovací třídě
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby česky mluvícího delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje

 

SLEVOVÉ NABÍDKY A AKCE

  • slevy na ubytování mimo hlavní sezónu
  • slevy na ubytování, stravování a transfer pro děti do 12 let
Fihalhohi island resort Maledivy
Fihalhohi island resort Maledivy
Fihalhohi island resort Maledivy
Fihalhohi island resort Maledivy
Fihalhohi island resort Maledivy
Fihalhohi island resort Maledivy
Fihalhohi island resort Maledivy
Fihalhohi island resort Maledivy
Fihalhohi island resort Maledivy
Fihalhohi island resort - letecký pohled

Zájezd FIHALHOHI ISLAND RESORT ***+

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: polopenze
Další možné stravování: plná penze, all inclusive
Typ ubytování: pokoj Comfort
Kapacita pokoje: 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: rychloloď 50 minut

Fihalhohi island resort s bílými plážemi, krásnou lagunou a korálovým útesem přístupným z pláže se nachází na atolu Jižní Malé. Resort je vyhledávaný potápěči a milovníky šnorchlování. Fihalhohi island resort je postavený na ostrově o velikosti 450x240 metrů.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU FIHALHOHI ISLAND

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Fihalhohi island. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU FIHALHOHI ISLAND 10 DNÍ/7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2019/2020

Pobyt v období:Cena za osobu od:
duben - prosinec*44 750 Kč
leden - březen48 470 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém plážovém pokoji Comfort s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Celkem 138 pokojů resortu Fihalhohi Island se nachází v přízemních dvojbungalovech nebo patrových budovách po 2 nebo 4 pokojích v blízkosti pláží. Na jihozápadním konci ostrova je 12 volně stojících vodních bungalovů. 
Domácí útes, který je zkraje plochý a vhodný pro šnorchlování dětí, je vzdálený jen 20-100 metrů od pláže a je velmi bohatý na podmořský život. Lokality pro potápění se nachází v blízkém okolí. Ostrov je hustě porostlý tropickou vegetací s velkým množstvím palem poskytujících příjemný stín.

Pokoje Classic

Pokoje classic jsou umístěny ve starších přízemních bungalovech po dvojicích. Pokoje mají vlastní koupelny se sprchou a vysoušečem vlasů. V pokojích je klimatizace, stropní ventilátor, minilednička a telefon. Před pokoji je terasa s výhledem na oceán.

Pokoje Comfort

Pokoje komfort se nachází v novějších patrových budovách se dvěma nebo čtyřmi pokoji. Pokoje mají vlastní vstupy a koupelny. Jsou vybaveny postelemi, psacím stolem, stropním ventilátorem, klimatizací, trezorem, miniledničkou, v koupelně je vana, sprcha a fén. Spodní pokoje mají terasu, hormí balkón. WiFi internet je za poplatek.

Pokoje Premium

Pokoje Premium jsou postaveny v přízemních bungalovech po dvojicích a v patrových domech se čtyřmi pokoji v blízkosti nejkrásnější pláže ve východní části ostrova.
Vybaveny jako pokoje Comfort a navíc je zde zdarma k dispozici: župany, přezůvky, WiFi internet, televize se satelitem, varná konvice na přípravu kávy a čaje, talíř ovoce po příjezdu. Minibar za poplatek.

Vodní bungalovy

Vodní bungalovy jsou postaveny na kůlech nad hladinou laguny a zařízeny a vybaveny jsou stejně jako pokoje Premium. Navíc je v pokoji CD přehrávač a pohovka. Z dřevěné terasy je přímý vstup po schodech do vody.

Restaurace

V resortu Fihalhohi island se nachází otevřená hlavní restaurace Palm Grove servírující jídla formou bufetu a Fisherman´s bar s velkou terasou. Západy slunce můžete pozorovat ze Surf Café. Dále je zde a lá carte restaurace s barem.

Zábava a volný čas

Stolní tenis, stolní fotbal, badminton, plážový volejbal, fitness. Za poplatek: biliár, šnorchlovací vybavení, vodní sportovní škola s windsurfingem, plachtěním, katamarány, vodními lyžemi, banánovým člunem, kanoe, kajaky, Spa, šnorchlovací a další výlety, rybolov, potápění. Dále je v resortu obchod se suvenýry, malá knihovna a dětské hřiště.
Internet zdarma je v Premium pokojích a vodních bungalovech.

Nezávazná objednávka