Zájezd HOLIDAY INN KANDOOMA ****

Holiday Inn Kandooma - zájezd Maledivy
Zájezd HOLIDAY INN KANDOOMA ****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
54 940 Kč
Cena obsahuje: 
 • ubytování s polopenzí
 • mezinárodní letenku vč. tax
 • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
 • služby českého delegáta
 • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
 • pojištění storna letenky a zájezdu
 • pojištění léčebných výloh
 • ostatní stravování a výdaje

POKOJE
44 plážových vil
74 plážových domků
19 vodních vil
  3 rodinné plážové domky

 

SLEVOVÉ NABÍDKY A AKCE

 • slevy na ubytování mimo hlavní sezónu
 • slevy za včasné rezervace 
 • slevy na ubytování, stravování a transfer pro děti do 12 let
 • jídlo zdarma v hlavní restauraci pro děti do 12 let
Holiday Inn Kandooma - plážová vila
Holiday Inn Kandooma - plážový domek
Holiday Inn Kandooma - plážový domek - přízemí
Holiday Inn Kandooma - plážová vila
Holiday Inn Kandooma - plážová vila
Holiday Inn Kandooma
Holiday Inn Kandooma - vodní vily
Holiday Inn Kandooma - vodní vila
Holiday Inn Kandooma - vodní vila
Holiday Inn Kandooma - vodní vila
Holiday Inn Kandooma - vodní vila
Holiday Inn Kandooma - vodní vila
Holiday Inn Kandooma - restaurace
Holiday Inn Kandooma - knihovna
Holiday Inn Kandooma - restaurace
Holiday Inn Kandooma
Holiday Inn Kandooma
Holiday Inn Kandooma
Holiday Inn Kandooma - letecký pohled

Zájezd HOLIDAY INN KANDOOMA ****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: polopenze
Další možné stravování: plná penze, all inclusive
Typ ubytování: plážová vila
Kapacita pokoje: 3 dospělí / 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: rychloloď 45 minut

Holiday Inn Kandooma leží na menším ostrově, je designově zařízený s přátelskou a klidnou atmosférou. Resort Holiday Inn Kandooma má krásné široké pláže a bohatý korálový útes přístupný přímo z pláže. Kandooma je rezort vhodný pro rodiny s dětmi, zdejší dětský klub patří k největším na Maledivách.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU HOLIDAY INN KANDOOMA

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Holiday Inn Kandooma. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU HOLIDAY INN KANDOOMA 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena za osobu od:
květen - říjen54 940 Kč
listopad - duben*61 720 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Holiday Inn Kandooma je menším moderním resortem s kvalitními službami. Ubytování ve vilách zařízených v moderním stylu poskytujícím prostor a pohodlí. Plážové vily a domky jsou rozmístěny podél široké pláže, vodní vily jsou v řadě nad klidnou lagunou. Nabídka vodních sportů a aktivit je široká, v okolí je někol dobrých potápěčských lokalit. Na své si zde během léta přijdou i surfaři, vlny na surf poinech nedaleko resortu jsou vynikající zejména v srpnu.

Plážová vila (48 m2)

Moderně zařízená plážová vila poskytuje přímý výhled na oceán. Vily mají formu dvoudomků. Velké francouzské dveře dávají pocit vzdušnosti a prostoru a dřevěná podlaha a kvalitní nábytek zaručuje pohodlí. K vile náleží polootevřená venkovní koupelna se dvěma sprchami (jedna venkovní a jedna pod střechou), soukromá terasa s přístřeškem, křeslem, sofa a houpací sítí.

Plážový domek (72 m2)

Patrový domek s oddělenou ložnicí a obývacím prostorem umístěný přímo na pláži. V patře se nachází ložnice s balkónem poskytující krásný výhled na oceán. Přízemní obytný prostor je polootevřený, je vybavený moderním designovým nábytkem, podlahu je tvořena “písečným kobercem”, který sem sahá přímo z pláže.

Plážový rodinný domek (144 m2)

Plážové rodinné domky jsou určeny pro rodiny nebo menší skupiny. Sestávají ze dvou plážových domků. Naleznete v nich 2 ložnice v patře s výhledem na oceán a v přízemí polootevřený obývací pokoj s dřevěnou podlahou a jídelnu s gaučem, stolkem a menším jídelním stolem a čtyřmi židlemi.

Vodní vila (85 m2)

Prostorná vila jejíž ložnice přechází na soukromou verandu s houpací sítí v podlaze. Při přílivu je houpací síť částečně pod mořskou hladinou a tak si můžete dopřát mořskou koupel přímo na verandě. Dále prostorná polootevřená koupelna s vanou, vše opět ve stylovém designu. Jednoduché, pohodlné v kontaktu s venkovním prostředím.

Restaurace

Jídla můžete vybírat ve 3 restauracích nabízejících pokrmy zejména z mezinárodní kuchyně okořeněné místní maledivskou. Více prostoru je věnováno italské kuchyni a jedna z restaurací se specializuje na thajskou, indickou, indonéskou a čínskou kuchyni s důrazem na čerstvé a vybrané suroviny. V resortu se dále nachází 3 bary rozmístěné po ostrově, které nabízejí jak jídla, tak i alkoholické a nealkoholické nápoje z jídelního lístku.

Zábava a volný čas

opravdu široká nabídka aktivit a exkurzí - šnorchlování, potápění na několika místech v těsné blízkosti resortu: k vidění jsou želvy, žraloci, delfíni, barakudy, rejnoci a další velké ryby, viditelnost až 45 m, bohatá nabídka aktivit pro děti v dětském klubu, služba hlídání dětí, surfování: přímo u resortu je vyhledávaná surfařská lokalita, a další jsou nedaleko, dále windsurfing, kajak, wakeboarding, vodní lyže, bohatá nabídka exkurzí: např. šnorchlování se žralokem velrybím, výlet do tradiční maledivské vesnice, šnorchlování s mořským biologem, pozorování delfínů, nechybí vybavené welness centrum a SPA s masážemi, WiFi zdarma

Dětský klub

Moderní dětský klub byl zrenovován na podzim 2014 a patří k největším v zemi. Klub je dvouúroňový - v přízemí najdou zábavu děti ve věku 4-7 let, v patře pak větší děti od 7 do 12 let. Klub nabízí ruční práce, hry, zábavné aktivity, knihovnu.... vaše děti se zde rozhodně nudit nebudou.

Nezávazná objednávka