Zájezd KUREDU ISLAND RESORT ****

Kuredu island resort - zájezd Maledivy
Zájezd KUREDU ISLAND RESORT ****
/10dní / 7nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
50 180 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování s plnou penzí v plážové vile 
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje

POKOJE
  40 zahradních bungalovů
  90 plážových bungalovů
  93 plážových vil
100 plážových vil s jacuzzi
  50 vodních vil
  10 vil s bazénem
    1 vodní suite pro novomanžele

Plážový/ zahradní bungalov - Kuredu
Kuredu Island resort - pokoj v plážovém/zahradním bungalovu
Kuredu Island resort - pokoj v plážovém/zahradním bungalovu
Plážové vily - Kuredu
Plážová vila - Kuredu
Kuredu Island resort - plážová vila Koamas
Kuredu Island resort - plážová vila Koamas s jacuzzi
Kuredu Island resort - plážová vila s jacuzzi
Kuredu Island resort - bar
O´ plážová vila - Kuredu
O´ plážová vila - Kuredu
O´ plážová vila - Kuredu
O´ restaurace pro O´plážové vily - Kuredu
Kuredu Island resort - vodní vila Sangu
Kuredu Island resort - vodní vila Sangu
Kuredu Island resort - pláž
Kuredu Island resort - jídlo v Kuredu
Kuredu Island resort - na Kuredu hydroplánem
Kuredu Island resort - pláž Kuredu
Kuredu Island resort - pláž Kuredu
Kuredu Island resort - pláž Kuredu
Kuredu Island resort - sultánova vila s bazénem
Kuredu Island resort - sultánova vila
Kuredu Island resort - sultánova vila
Kuredu Island resort - želva
Kuredu Island resort - šnorchlování na Kuredu
Kuredu Island resort
Kuredu island resort - letecký pohled
Kuredu island resort mapa

Zájezd KUREDU ISLAND RESORT ****

/10dní / 7nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: plná penze 
Další možné stravování: all inclusive, all inclusive gold
Typ ubytování: plážová vila
Kapacita pokoje: 3 dospělí / 2 dospělí a 2 děti 
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: hydroplán 45 minut

Kuredu Island resort je skutečným rájem a leží na středně velkém ostrově. Ostrov obklopují krásné bílé pláže, tyrkysová laguna a několik výborných potápěčských lokalit. Kuredu nabízí mnoho druhů aktivit a můžete si zde zahrát i golf na šestitijamkovém hřišti. Najdete tu ale i soukromí a můžete tu prožít pohodovou klidnou dovolenou nebo svatební cestu.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU KUREDU ISLAND

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Kuredu island. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU KUREDU ISLAND 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
květen - září50 180 Kč
listopad - prosinec*64 090 Kč
leden - duben69 990 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s all inclusive na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Kuredu Island resort je skutečným rájem. Ostrov Kuredu obklopují nádherné bílé pláže, tyrkysová laguna a několik výborných potápěčských lokalit. Kuredu Island resort nabízí různé druhy aktivit a zábavy a najdete zde i šestijamkové golfové hřiště. Kuredu Island resort se nachází na ostrově o rozměrech 1500x300 metrů na atolu Lhaviyani, severně od Malé.
Kuredu Island resort nabízí několik typů ubytování, od jednoduchých bungalovů se střechami z palmových listů až po luxusnější vodní vily a vily s vlastními bazény. Vodní vily Sangu a plážové vily Sangu a O´ vily jsou určeny pouze pro dospělé.

Plážové nebo zahradní bungalovy Bonthi (56 m2)

Bungalovy s doškovou střechou se nachází na severu ostrova. Bungalovy mají polootevřené koupelny, jejichž součástí jsou malé zahrádky. Jsou jednoduše účelně zařízené kovovým a ratanovým nábytkem. Součástí vybavení je klimatizace, stropní větrák, minibar, trezor, CD přehrávač, kávo/čajovar, telefon. Vysoušeč vlasů na požádání. Každý bungalov má terasu s plážovými lehátky.

Plážové vily Koamas (60m2)

Vily Koamas jsou rozmístěny podél pláže uprostřed jižní strany ostrova s nádherným výhledem na oceán. Jsou zařízeny romantickým kovovým nábytkem a oproti plážovým a zahradním bungalovům mají ještě televizi a v koupelně vysoušeč vlasů.

Plážové vily Koamas jacuzzi (72 m2)

Tyto vily jsou na koncích jižní strany ostrova. Jsou zařízeny stejně jako plážové vily Koamas, mají větší polootevřenou koupelnu s dřevěnou podlahou a vířivkou.

´O´ plážové vily (60 m2)

´O´ plážové vily jsou rozmístěny podél pláže na severovýchodním konci ostrova s nádherným výhledem na oceán. Jsou stranou hlavního ruchu ostrova a ubytovávají hosty starší 12 let. Rovněž do restaurace pro tyto vily je přístup pro děti starší 12 let. Tyto podmínky zaručují klid pro hosty této části resortu. Vily jsou zařízeny moderně a poskytují více prostoru.

Plážové vily Sangu

Vily jsou situovány podél jižního pobřeží na západním cípu ostrova poblíž bazénu a ubytovávají hosty starší 18 let. Zařízeny jsou stejně jako předchozí vily. Hosté těchto vil se stravují společně s hosty vodních vil v restauraci Sangu přístupné rovněž osobám starším 18 let.

Vodní vily Sangu (70 m2)

Bungalovy s přímým vstupem do vody jsou situovány na severozápadní straně laguny a tvoří resort v resortu. Jsou zařízeny kovovým nábytkem a vybaveny kávo/čajovarem, CD přehrávačem a televizí s plochou obrazovkou. Ubytovat se zde mohou pouze osoby starší 18 let.

Sultánovy vily s vířivkami a vlastními bazény (300 m2)

Tyto vily poskytují svým hostům absolutní soukromí. Ve vilách s nachází ložnice, průchozí šatna, minibar, vinotéka, trezor, vana s jacuzzi, televize s plochou obrazovkou a satelitem, CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, pressovar, kávovar. Na velké vnější terase je bazén a plážová lehátka.

Restaurace

Hlavní restaurace Bonthi pro zahradní a plážové bungalovy a restaurace Koamas pro plážové vily servírují lahodné pokrmy mezinárodní a místní kuchyně formou bufetu.
Na ostrově je několik dalších restaurací a barů, v nichž můžete ochutnat italské, asijské nebo grilované speciality, případně i ostré maledivské pokrmy.
Do restaurací určených pro vodní bungalovy Sangu a plážové vily Sangu je povolen vstup osobám starším 18 let. Hosté těchto ubytovacích zařízení se mohou stravovat i v hlavní hotelové restauraci Bonthi.
Hostům plážových vil, plážových vil s jacuzzi a O´plážových vil slouží rovněž O´restaurace, která je však přístupná pouze osobám starším 12 let.

Zábava a volný čas

V okolí Kureda najdete dobré podmínky pro šnorchlování a potápění. Z dalších aktivit je zde tenis, badminton, stolní tenis, volejbal, golf, tělocvična, windsurfing, jízda na banánu, kanoistika, plachtění, vodní sporty (vodní lyže, parasailing apod.), rybolov a noční rybolov, výlety na blízké ostrovy, sauna, lázně a masáže, bazén, obchod se suvenýry, internetová kavárna. WiFi zdarma ve všech bungalovech a vilách.

Nezávazná objednávka