Zájezd Zájezd VELIGANDU ISLAND RESORT ****

Veligandu island resort - zájezd Maledivy
Zájezd Zájezd VELIGANDU ISLAND RESORT ****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
59 200 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování s plnou penzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje

POKOJE

11 plážových vil (71 m2)
16 plážových vil s jacuzzi (86 m2)
10 vodních vil (58 m2)
34 vodních vil s jacuzzi (86 m2)
20 vodních vil Sunset s jacuzzi (86 m2)

 

Veligandu - plážová vila
Veligandu - plážová vila
Veligandu - plážová vila
Veligandu - plážová vila s jacuzzi
Veligandu - plážová vila s jacuzzi
Veligandu - plážová vila s jacuzzi
Veligandu - plážová vila s jacuzzi
Veligandu - vodní vila
Veligandu - vodní vila
Veligandu - vodní vila
Veligandu - vodní vila
Veligandu - pláž
Veligandu - pláž
Veligandu - pláž
Veligandu
Veligandu
Veligandu
Veligandu - bazén
Veligandu - restaurace Dhonveli
Veligandu - bar Athiri
Veligandu - bar Thundi
Veligandu - restaurace Madivaru

Zájezd Zájezd VELIGANDU ISLAND RESORT ****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: plná penze
Další možné stravování: all inclusive
Typ ubytování: plážová vila
Kapacita pokoje: 3 dospělí / 2 dospělí a 2 děti
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: hydroplán 25 minut

Veligandu island resort vám nabízí ochutnávku opravdových esencí ráje. Malý ostrov s dlouhými bělostnými plážemi, křišťálově čistou vodou, korálovým útesem plným života a hustou tropickou vegetací skýtající soukromá zákoutí pro každého je ideálním místem pro relaxační romantickou dovolenou. Veligandu island resort se nachází na atolu Severní Ari na ostrově o rozměrech 600 x 150 metrů.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU VELIGANDU

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Veligandu island. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU VELIGANDU

sezóna 2020/2021, 10 dní/7 nocí, Kč/osoba

Pobyt v období:Cena za osobu od:
duben od 16.4 - září 59 200 Kč
říjen 70 280 Kč
listopad - prosinec* 80 130 Kč
leden - duben do 15.4. 92 600 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s plnou penzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

POPIS RESORTU

Veligandu island resort sestává z celkem 91 vil, z nichž 27 je plážových a 64 vodních. Dále jsou zde dvě restaurace a dva bary, SPA, sportovní zázemí a centrum vodních sportů.
Plážové i vodní vily jsou postaveny v přírodním stylu ze dřeva s tropickými dekoracemi. Každá vila má terasu s posezením a relaxačními lehátky. V plážových vilách s jacuzzi a všech typech vodních vil mohou být ubytování jen hosté straší 12 let.

Plážové vily

Plážové vily jsou postaveny přímo na pláži a mají výhled vodní vily postavené v laguně před pláží. Koupelny vil jsou polootevřené se sprchou. V otevřené části koupelny je vířivka a relaxační lehátka.

Plážové vily s jacuzzi

Plážové vily s jacuzzi jsou určeny pouze pro dospělé. Jsou rovněž postaveny přímo na pláži, ale na rozdíl od plážových vil mají výhled na širý oceán. Otevřená část koupelny s vířivkou a relaxačními lehátky je větší než u plážových vil.

Vodní vily

Obyčejné vodní vily jsou postaveny v severní části ostrova nejblíže k ostrovu. Všechny typy vodních vil mají v koupelně vanu.

Vodní vily s jacuzzi

Vodní vily s jacuzzi se nachází v řadě za vodními vilami, tedy dále od ostrova, a další řady vodních vil jsou postaveny na východní a západní straně ostrova (Sunset vily)

Vybavení vil:

postel typu king-size, klimatizace, stropní větrák, minibar, zdarma čaj/káva, přístroj na přípravu espressa, telefon, televizor, DVD/CD přehrávač, dockovací stanice pro iPod, zdarma WiFi, trezor, v koupelně jsou 2 umyvadla, vysoušeč vlasů a župany.

Restaurace

Open - air restaurace Dhonveli postavená v tradičním stylu se střechou z palmových listů servíruje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pochutnáte si zde na mezinárodních pokrmech i místních specialitách. Páteční večery jsou věnovány maledivské kuchyni. Jíst je možné jak uvnitř otevřené restaurace, tak na venkovní dřevěné terase.
A la carte restaurace Madivaru je otevřená v čase obědů a večeří podává jídla z mořských plodů, ale i jehněčího a hovězího masa. Do restaurace je nutná rezervace míst alespoň 2 hodiny předem. Hosté s all inclusive zde mají 20% slevu.
Thundi bar najdete v nejjižnější části ostrova u bazénu jen pár kroků od romantické písečného výběžku. Při usrkávání drinků si můžete užívat nádherných výhledů na oceán nebo na západ slunce.
Athiri bar je postavený v nejsevernější části ostrova u vodních vil a vstup je povolen jen osobám starším 12 let. Osvěžit se zde můžete koktejly, moktejly a chlazenými nápoji s výhledy na tyrkysovou lagunu.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, bazény, volejbal, badmintonový kurt, stolní tenis, fotbal, fitness centrum, rybaření, biliár, šipky, deskové hry, vodní sporty, SPA, disco, kulturní večery, knihovna, obchod se suvenýry, výlety na okolní ostrovy, plavba při západu slunce, výlet za žralokem velrybím a další

Nezávazná objednávka