Zájezd GILI LANKAFUSHI ******

Gili Lankafushi
Zájezd GILI LANKAFUSHI ******
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
110 960 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - Crusoe rezidence
Gili Lankafushi - Crusoe rezidence
Gili Lankafushi - Crusoe rezidence - společenská místnost
Gili Lankafushi - soukromá rezidence
Gili Lankafushi - soukromá rezidence
Gili Lankafushi - soukromá rezidence
Gili Lankafushi - soukromá rezidence
Gili Lankafushi Maledivy
Gili Lankafushi Maledivy
Gili Lankafushi - bar
Gili Lankafushi - bar
Gili Lankafushi - bar
Gili Lankafushi - letecký pohled

Zájezd GILI LANKAFUSHI ******

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: polopenze
Další možné stravování: plná penze
Typ ubytování: vodní villa suita
Kapacita pokoje: 3 dospělí/ 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: rychloloď 25 minut

Gili Lankafushi je luxusní resort ve stylu moderního Robinsona Crusoe. Všechny vily a rezidence z tropického dřeva pěstovaného na plantážích a z přírodních obnovitelných materiálů jsou postaveny nad vodou tyrkysové laguny a jsou maximálně otevřené přírodě. Pokud hledáte luxus v podobě soukromí, úchvatných pláží, skvělého šnorchlování a prvotřídních služeb, zamiřte do Gili Lankafushi. Gili Lankafushi Vás jednoduše okouzlí. Resort Gili Lankafushi se nachází na atolu Severní Malé.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU GILI LANKAFUSHI

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer letadlem a lodí do resortu Gili Lankafushi. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU GILI LANKAFUSHI 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
leden - prosinec110 960 Kč

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové vodní villa suitě s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Výše uvedené ceny neobsahují speciální akce, nabídky a slevy za včasné rezervace, které resort nabízí.
Pro přesné nacení zájezdu ve Vámi požadovaném termínu a typu ubytování nás kontaktujte.

Pozn: Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem.

 

POPIS RESORTU

Gili Lankafushi je unikátní resort pro náročné, kteří chtějí strávit dovolenou v přírodním stylu. Dřevěné vily a rezidence jsou spojeny s ostrovem, na němž se nachází restaurace a společenské zázemí resortu, dřevěnými lávkami. Hosté mají k dispozici jízdní kola. Resort se snaží chovat co možná nejšetrněji k životnímu prostředí. Klimatizace je ve vodních suitách nahrazena přirozeným prouděním vzduchu, které doplňují stropní ventilátory. Tento resort jako jeden z mála pochopil, že opravdu není nutné měnit ložní prádlo každý den (vždyť kdo z nás to doma dělá, že?), ale když o to host požádá. Tím se snižuje spotřeba vody a energie potřebné k jejímu odsolení, spotřeba pracích prášků a spotřeba energií nutných k likvidaci odpadních vod. Pláže ostrova jsou nádherné, široké a zářivě bílé.

Villa suity (210 m2)

Prostorné villa suity jsou rozmístěné nad vodní hladinou po obou stranách mola. Můžete si v nich užívat výhledy na nekonečný oceán nebo lenošit na sluneční terase v prvním patře, kde si můžete dopřát i romantické večeře při západu slunce. Vily obsahují kromě ložnice ještě velkou polootevřenou obytnou místnost s denním lůžkem a jídelním stolem s židlemi. V polootevřené koupelně je vana a venkovní sprcha. V přízemí je venkovní terasa s lehátky.

Vodní rezidence (250 m2)

Vodní rezidence ubytují až 4 dospělé osoby nebo rodinu se 2 dětmi. Mají vlastní vodní zahrady, obývací pokoj je klimatizovaný a je v něm televize se satelitem a DVD přehrávač. V obývacím pokoji jsou dvě velká denní lůžka, která slouží zároveň i jako noční lůžka pro 2 osoby. Některé rezidence mají v polootevřené koupelně jacuzzi.

Crusoe rezidence (250 m2)

Toužíte-li po absolutním soukromí narušovaném pouze šploucháním vlnek tyrkysové laguny, pak Crusoe rezidence jsou tou pravou volbou. Rezidence jsou postaveny nad vodní hladinou a spojení s ostrovem je zajištěno soukromou lodí. Crusoe rezidence ubytují až 4 dospělé osoby nebo rodinu se 2 dětmi. Vybavení je obdobné jako u vodních rezidencí, navíc je zde kuchyňka, malá vinotéka.

Soukromé rezidence (1400 m2)

Soukromé rezidence jsou oslavou soukromí ve velkém stylu pro až 8 dospělých. Jsou postaveny nad vodní hladinou 500 metrů od ostrova a 300 metrů od nejbližší vily. Pro přepravu hostů na hlavní ostrov je u každé vily snadnoobslužná motorová loď. Rezidence sestávají ze dvou vil, mezi nimiž je společenská místnost. V přízemí je dále SPA se saunou a parní komorou, pokoj pro sluhu s kuchyňkou a jídelna. V patře je pokoj pro hosty, jídelna a SPA. Všechny pokoje (kromě koupelen) jsou klimatizované.

Restaurace

Snídaně a večeře mezinárodní kuchyně si můžete vychutnávat v hlavní restauraci s výhledem na oceán postavené na západním konci ostrova.
V nadvodním baru s panoramatickým výhledem na oceán jsou podávány obědy, večeře a lehké občerstvení během dne.
Ve střešní restauraci s úchvatným výhledemBy The Seajsou podávány večeře z japonského menu maximálně pro 26 osob.
V podzemním vinném sklípku je uchováváno na 500 lahví vína z 30 světových vinařských oblastí. Chuť na sladké můžete uspokojit v čokoládové jeskyni s ručně vyráběnými bonbóny.

Zábava a volný čas

aktivity nabízené zdarma: ranní jóga, vodní sporty jako kajaking, plachtění, windsurfing, kánoe, tenis, stolní tenis, volejbal, stolní hry, knihovna s počítačem s internetem
aktivity za poplatek: plavby na lodi dhóni při východu a západu slunce, piknik na písečné kose, výlet za delfíny, výlet do Malé a na okolní ostrovy, privátní sledování filmů v místním kině Jungle Cinema nebo kdekoliv jinde.

Nezávazná objednávka