Zájezd MILAIDHOO ISLAND MALDIVES *****

Milaidhoo island Maldives
Zájezd MILAIDHOO ISLAND MALDIVES *****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
152 840 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby delegáta na letišti Malé
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje

POKOJE

29 vodních vil s bazénem (245 m2)
18 plážových vil s bazénem (290 m2)
  2 plážové rezidence (380 m2)
  1 vodní rezidence (310 m2)

 

Milaidhoo - plážové vily
Milaidhoo - plážová vila
Milaidhoo - plážová vila
Milaidhoo - plážová vila
Milaidhoo - plážová vila
Milaidhoo - plážová vila
Milaidhoo - plážová vila
Milaidhoo - plážové vily
Milaidhoo - plážové vily
Milaidhoo - plážová rezidence
Milaidhoo - plážová rezidence
Milaidhoo - vodní vily
Milaidhoo - vodní vila
Milaidhoo - vodní vila
Milaidhoo - vodní vila
Milaidhoo - Compas pool bar
Milaidhoo - Compas pool bar
Milaidhoo - restaurace Ocean
Milaidhoo - Ba’theli lounge & restaurant
Milaidhoo - Ba’theli lounge & restaurant
Milaidhoo - Ba’theli lounge & restaurant
Milaidhoo - Ba’theli lounge & restaurant
Milaidhoo - bazén
Milaidhoo - noc na sand banku

Zájezd MILAIDHOO ISLAND MALDIVES *****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: polopenze
Další možné stravování: all inclusive
Typ ubytování: vodní vila s bazénem
Kapacita pokoje: 3 dospělí / 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: hydroplán 35 min. nebo letadlo 15 min. + loď 15 min.

Milaidhoo vás okouzlí luxusním designem kombinujícím moderní a tradiční maledivský styl. Vše je zde doladěné do posledního detailu pro vaše pohodlí a pocit, že jste se ocitli v tom pravém ráji. Vily jsou postaveny z přírodních materiálů, včetně nábytku, ale zároveň nabídnou čistý design s úžasnou kombinací barev, které vytváří nádech oceánu přímo ve vilkách. Resort Milaidhoo se nachází na atolu Baa nedaleko podmořské rezervace Hanifaru bay a má výborné podmínky na šnorchlování.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU MILAIDHOO

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Milaidhoo. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU MILAIDHOO 10 DNÍ/ 7 NOCÍ

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena za osobu od:
leden - prosinec152 840 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 30 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové vodní vile s bazénem s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.
Plážové vily jsou o cca 37 000 Kč/os. dražší.

 

POPIS RESORTU

Milaidhoo se nachází na ostrově o rozměrech 300 x 180 metrů. Obklopuje ho celkem široká bělostná pláž. Tropická vegetace na resortu je rok od roku hustší, což resortu dodává nádhernou atmosféru. Vysokou kvalitou personifikovaných služeb a opravdu bohatým podmořským životem na korálovém útesu dostupném přímo z pláže se resort řadí mezi nejlepší resorty na Maledivách. Chce strávit noc v pohodlné posteli na písečné kose obklopené oceánem nebo se dívat na filmy v soukromém kině přímo na pláži? Zde nic není nemožné.

Resort je navržen pro dvojice, které vyhledávají klid a soukromí. Je tím pravým místem pro novomanžele, menší svatby, či pro zasnoubení. Resort ubytovává děti pouze starší 8 let.
Základním typem ubytování jsou vodní vily. Plážové vily jsou dražší.

Plážové vily s bazénem 290 m2

Tyto prostorné plážové vily sestávají z ložnice, s posezením a psacím stolem. Před vilou je terasa s přímým vstupem na pláž, bazénem (infinity pool), slunečníkem, venkovní sprchou. Vilky jsou obklopeny tropickou vegetací, která tak vytváří kombinaci luxusu a soukromí.

Vodní vila s bazénem 245 m2

Tyto prostorné vodní vily sestávají z ložnice s posezením a psacím stolem. Na terase je soukromý bazén, jeden z největších na Maledivách, s plochou 42 m2, lenoška, posezení a lehátka na opalování.

Plážová residence 380 m2

Vilka se nachází na pláži, poskytuje naprosté soukromí, má oddělený obývací pokoj a ložnici. Vilka je vhodná pro dvě dospělé osoby a až tři děti od devíti do jedenácti let .

Ocean rezidence 310 m2

Nádherný výhled na oceán, osobní butler. Nachází se na konci mola, má oddělený obývací pokoj a ložnici. Vilka je vhodná pro dvě dospělé osoby a až tři děti devíti do jedenácti let.;

Restaurace

Resort disponuje čtyřmi restauracemi - Ba’theli lounge & restaurant, Ocean, The Shoreline Grill a Shoreline Grill Chef’s Table. Restaurace jsou velmi specifické a zaměřeny na poznání světových kuchyní a chutí.

Za zmínku stojí Ba’theli lounge & restaurant, speciální restaurací postavená na oceánu a umístěná do třech lodí. Klienti mohou vyzkoušet pokrmy zejména maledivské kuchyně, která patří mezi nejzajímavější a nejchutnější kuchyně světa. Otevřena je každý večer.

Resort nabízí také bar Compass Pool Bar, který je otevřený každý den od 9:00, kdy je možné vychutnat si kávu či čerstvý džus u infinity bazénu s výhledem na oceán. Bar také nabízí lehké pokrmy během oběda.

Milaidhoo Gourmet Plan

Milaidhoo nabízí Gourmet Plan - velmi zajímavou nabídku, která zajišťuje exkluzivní poznání nápojů a stravy během pobytu za speciální příplatek.
V Milaidhoo gourmet nabídce je zahrnuto: snídaně, speciální obědové menu v Ocean restauraci, také můžete vyzkoušet výběr z lehkých pokrmů v Compass Pool Bar či v The Shoreline Grill. Každou čtvrtou noc jste zváni do fantastické restaurace Ba’theli. V Gourmet plánu jsou zahrnuty i nealkoholické i alkoholické nápoje, čerstvé džusy, káva, čaj, různé druhy milkshake a smoothie, speciální výběr vín, které vybírá sám sommelier. Servírování ve vile, room service, minibar a speciální lednice na víno ve vile nejsou zahrnuty v tomto plánu.

Zábava a volný čas

24-hodinový pokojový servis, internet zdarma na celém ostrově, infinity bazén, Spa, fitness, jóga a meditace, rybaření, vodní sporty a potápění, mořský biolog na ostrově, knihovna, herna,

 

Nezávazná objednávka