Zájezd NALADHU MALDIVES ******

Naladhu Maldives
Zájezd NALADHU MALDIVES ******
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
97 190 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje


POKOJE
13 Vil Ocean house (300 m2)
6 vil Beach house (300 m2)
1 dvoupokojová rezidence (600 m2)

Naladhu - Ocean house
Naladhu - interiér vil
Naladhu - interiér vil
Naladhu - vila Ocean s bazénem
Naladhu - Ocean house s bazénem
Naladhu - Oean house, Beach house
Naladhu - recepce
Naladhu - bar
Naladhu - bazén
Naladhu - Beach house
Naladhu
Naladhu
Naladhu - romantická večeře
Naladhu - restaurace The Living room
Naladhu - SPA
Naladhu
Naladhu
Naladhu
Naladhu - bazén
Naladhu - šnorchlování
Naladhu - korálové zahrady
Naladhu Maldives

Zájezd NALADHU MALDIVES ******

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: snídaně
Další možné stravování: polopenze, plná penze
Typ ubytování: vila Ocean, dům Ocean s bazénem
Kapacita pokoje: 2 dospělí
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: rychloloď 35 minut

Naladhu Maldives je malým luxusním resortem ideálním pro klidnou dovolenou nebo svatební cestu. Na ostrově je pouze 20 prostorných vil s vlastními bazény a díky jejich orientaci zde najdete maximální soukromí. Hostům Naladhu je k dispozici komorník. Veškeré služby jsou tu špičkové, písek zářivě bílý a voda křišťálově čistá.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU NALADHU MALDIVES

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer letadlem a lodí do resortu Naladhu Maldives. Ubytování a odpočinek. Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU NALADHU MALDIVES 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2019/2020

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
květen - říjen107 540 Kč
listopad - prosinec*  97 190 Kč
leden - duben140 200 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové vile Ocean a domu Ocean s bazénem se snídaní na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Resort Naladhu nabízí ubytování ve vilách a domech Ocean a plážových domech. Všechny kategorie ubytování mají vlastní bazén.
Vily a domy Ocean jsou umístěny na východní straně ostrova na vnější straně atolu. Z vil a domů je úchvatný přímý výhled na oceán, před vilami je nadvodní terasa. Před vilami není písečná pláž, což přispívá k dokonalému soukromí ve vilách a ve venkovních částech vil. Pláž s bělostným pískem a tyrkysová laguna se nachází na druhé straně ostrova (vzdálenost 130 metrů). Domy Beach house jsou postaveny na severní a jižní straně ostrova u písečných pláží. V resortu je jedna restaurace a jeden bar.
Resort Naladhu Maldives sousedí s resorty Anantara Dhigu a Anantara Veli, jejichž služby a restaurace mohou hosté Naladhu také využívat. Resort je postaven na ostrově o rozměrech 260x130 metrů na atolu Jižní Malé. 

Vily Ocean s bazénem

Vily Ocean jsou orientovány na východní stranu ostrova, vně atolu. Před vilami není písečná pláž, je zde však maximální soukromí. Vily sestávají z ložnice zařízené v koloniálním stylu s prvky moderny, bazénu a sluneční terasy s výhledem na oceán. Vily ubytují max. 2 dospělé osoby.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu espressa, telefon, LCD televize se satelitem, iPod a CD přehrávač, audio systém Bose, WiFi internet, trezor, vinotéka, knihovna, internet

Domy Ocean s bazénem

Domy Ocean mají navíc oproti vilám Ocean na terase zastřešený altán pro denní relaxaci nebo romantické večeře. Bazén má plochu 35 ma je u něho vodopádová sprcha a parní komora.

Plážové domy s bazénem

Plážové domy jsou postaveny po třech na severní a jižní straně ostrova u pláží. Ubytují max. 2 dospělé osoby a 1 dítě. Plážové domy jsou obdobné jako domy Ocean s tím rozdílem, že jsou přímo u pláží na straně s klidnou lagunou.

Restaurace

Všechny Vaše chutě je připravena uspokojit ležérní restaurace The Living Room s výhledem na lagunu. Šéf kuchař Vám připraví grilování na terase vily, na pláži pod hvězdami nebo na jiném romantickém místě. Na jídelním lístku není Vaše oblíbené jídlo? Šéfkuchař Vám ho připraví s kreativitou jemu vlastní.
Po mostě nad lagunou se můžete vydat do restaurací v sousedním resortu Anantara Veli nebo se nechat převézt lodí do nedalekého resortu Anantara Dhigu.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, bazén, vodní sporty, volejbal, badminton, rybaření, fitness, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy a do Malé, SPA, sauna a salón krásy, biliár, živá hudba

Nezávazná objednávka