Zájezd ONE AND ONLY REETHI RAH ******

One and Only Reethi Rah - zájezd Maledivy
Zájezd ONE AND ONLY REETHI RAH ******
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
128 960 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje


POKOJE
49 plážových vil (135 m2)
30 plážových vil s bazénem (165 m2)
6 duplex plážových vil (z toho 4 s bazénem)
7 grand plážových vil s bazénem (322 m2)
30 vodních vil (149 m2)
2 grand vodní vily s bazénem (241 m2)

Plážová vila One and Only Reethi Rah
Plážová vila One and Only Reethi Rah
Plážová vila One and Only Reethi Rah
Plážová vila One and Only Reethi Rah
Plážová vila One and Only Reethi Rah
Plážová vila One and Only Reethi Rah
Plážová vila One and Only Reethi Rah
Plážová vila s bazénem One and Only Reethi Rah
Duplex plážová vila
One and Only Reethi Rah - vodní vila
One and Only Reethi Rah - vodní vila
One and Only Reethi Rah - vodní vila
One and Only Reethi Rah - vodní vila
One and Only Reethi Rah
Restaurace Fanditha
One and Only Reethi Rah - bazén
One and Only Reethi Rah - restaurace Tapasake
One and Only Reethi Rah - bazén
One and Only Reethi Rah - letecký pohled

Zájezd ONE AND ONLY REETHI RAH ******

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: snídaně
Další možné stravování: výběr z jídelního lístku
Typ ubytování: plážová vila
Kapacita pokoje: 3 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: hydroplán 25 minut
 

One and Only Reethi Rah patří ke špičkovým resortům na Maledivách. Luxus, styl, elegance a dokonalost jsou hlavními charakteristikami resortu One and Only Reethi Rah a jeho bezchybných 6km dlouhých bělostných pláží. Široká nabídka služeb a zábavy předurčuje tento resort k trávení aktivní dovolené. Rozlehlé plážové a vodní vily a souromé pláže však poskytují zároveň dostatek soukromí a klidu pro relaxaci v tropickém ráji. Resort One and Only Reeth Rah se nachází na atolu Severní Malé na ostrově o rozměrech 2000x450 metrů.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU ONE AND ONLY REETHI RAH

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu One and Only Reethi Rah. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU ONE AND ONLY REETHI RAH 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
květen - říjen128 960 Kč
listopad - prosinec*133 710 Kč
leden - duben229 530 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile se snídaní na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Ostrov, na němž je resort One and Only Reethi Rah postaven, i jeho pláže byly z větší části vybudovány lidskou rukou. Vše je proto tak dokonalé. V polovině ostrova byl vybudován kanál, kterým volně proudí mořská voda. Vzhledem k velikosti ostrova mají hosté k dispozici jízdní kola a elektromobily. Resort One and Only Reethi Rah je pro náročné - vše je tu precizní, dokonalé a luxusní.

Plážové vily

Prostorné plážové vily jsou umístěny přímo u pláží s výhledem na oceán. Vily jsou vybaveny buď jednou postelí velikosti king-size nebo 2 oddělenými postelemi velikosti queen-size. Před vilou je stůl s křesly a slunečníkem, na pláži lehátka na opalování.


Plážové vily s bazény

Tyto vily jsou stejné jako plážové vily, před vilou je navíc bezén (23 m2).

Plážové vily Grand

Plážové vily Grand jsou největší na ostrově. Jsou obklopeny svěží tropickou zelení a mají soukromé pláže. Vily sestávají z dvou ložnic, odděleného obývacího pokoje a jídelny, velké luxusní koupelny s vanou pro dva. Před vanou je prostorná veranda s jídelním stolem pro romantické večeře, bazén (50 m2), lehátka se slunečníkem a velké denní lůžko.

Duplex plážové vily s bazény

Duplex plážové vily jsou ideální pro rodiny s většími dětmi. Jsou to dvě samostatné plážové vily postaveno 5 metrů od sebe a spojené venkovním chodníkem. Každá vila má svoji verandu a venkovní sprchu, bazén (23 m2) je společný.

Vodní vily

Vodní vily jsou stejné jako vily plážové, jsou postaveny na klidnou vodou tyrkysové laguny a podél celé terasy je nad vodu zavěšena síť pro relaxaci. Z terasy je po schodech přístup do vody laguny.

Vybavení vil: televize s plochou obrazovkou a satelitem, DVD/CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, minibar, luxusní koupelna s velkou vanou, luxusní 30 cm vysoké matrace a kvalitní ručníky a povlečení z egypské bavlny

Restaurace

Elegantní hlavní hotelová restaurace Reethi Rahs podlahou z leštěného dřeva (pro vstup je vyžadována obuv) podává snídaně, obědy a večeře. Menu obsahuje všechny chutě světa, od kuchyně asijské po středomořskou. Rah bar umístěný u hlavního bazénu podává čerstvé saláty, snacky, lehké občerstvení, nealkoholické nápoje včetně čerstvých džusů a nízkokalorických smoothie z exotického ovoce a zeleniny. Večer si zde při živé hudbě můžete vychutnat sklenku studeného Martini, exotických koktejlů nebo šumivého šampaňského. Zde je rovněž vyžadován vstup v obuvi. Restaurace Tapasake podává pouze večeře a je zde nutná předchozí rezervace. Menu sestává z japonského sushi a sashimi, saké a výběru kvalitních vín. Venkovní část restaurace umožňuje vychutnávat si pokrmy pod širým nebem. Vyžadován je společenský oděv a obuv. Ležérní restaurace Fanditha s písečnou podlahou v severním výběžku ostrova servíruje pokrmy arabské kuchyně výběrem z jídelního lístku. K pití je podáván výběr nejlepších růžových vín a šampaňského. Jsou zde pořádány tématické večery, kdy jsou podávány pokrmy kuchyní středního východu, a DJ party pod širým nebem. K odpočinku zvou pohodlné divany, lenošky z bambusového dřeva s měkkými polštáři, arabské koberce nebo dřevěné houpačky. Čerstvé grilované speciality a další lahodné pokrmy si můžete vychutnat pod širým nebem v tropické zahradě obklopené bujnou vegetací v restauraci Chef´s Garden. Otevřeno je pouze na večeře.

Zábava a volný čas

velká nabídka vodních sportů včetně parasailingu a vodního lyžování, šnorchlování, big game rybolov, plavba za delfíny, exkurze na okolní ostrovy, plavby při západu slunce, několik bazénů a bazén pouze pro děti, tenis, horolezecká stěna, golfový simulátor, kreativní studio, obchod s oblečením a suvenýry, každodenní speciální programy pro děti od 4 do 9 let a od 9 do 11 let, baby sitting.

Nezávazná objednávka