Zájezd VELAA PRIVATE ISLAND ******

Velaa Private Island, Maledivy
Zájezd VELAA PRIVATE ISLAND ******
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
163 060 Kč
Cena obsahuje: 
 • ubytování se snídaní
 • mezinárodní letenku vč. tax
 • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
 • služby českého delegáta
 • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
 • pojištění storna letenky a zájezdu
 • pojištění léčebných výloh
 • ostatní stravování a výdaje


POKOJE
9 plážových vil s bazénem (295 m2)
9 deluxe plážových vil s bazénem (346 m2)
8 Sunrise vodních vil s bazénem (232 m2)
8 Sunset deluxe vodních vil s bazénem (256 m2)
6 plážových domů s bazénem (600 m2)
1 plážový pavilon s bazénem (600 m2)
1 Ocean dům s bazénem (501 m2)
1 Romantická rezidence s bazénem (623 m2)

Služby zdarma

 • šampaňské při příjezdu
 • služby butlera pro vily
 • přidělený butler pro domy a rezidence
 • nemotorizované vodní sporty
 • výbava na šnorchlování
 • vysokorychlostní internet

Sníh na Maledivách?
I to zažijete ve Velaa.
Součástí SPA je unikátní ochlazovací komora s umělým sněhem.

 

Velaa Private Island, Maledivy
Velaa Private Island - výhled z plážové vily
Velaa Private Island - recepce
Velaa Private Island - plážová vila s bazénem
Velaa Private Island - deluxe plážová vila s bazénem
Velaa Private Island - deluxe plážová vila s bazénem
Velaa Private Island - Sunset deluxe vodní vila s bazénem
Velaa Private Island - Sunset deluxe vodní vila s bazénem
Velaa Private Island - Sunrise vodní vila s bazénem
Velaa Private Island - Sunrise vodní vila s bazénem
Velaa Private Island - Ocean dům s bazénem
Velaa Private Island - Ocean dům s bazénem
Velaa Private Island - romantická rezidence s bazénem
Velaa Private Island - romantická rezidence s bazénem
Velaa Private Island - soukromá rezidence
Velaa Private Island - restaurace Aragu
Velaa Private Island - restaurace Aragu
Velaa Private Island - restaurace Athiri
Velaa Private Island - restaurace Tavaru
Velaa Private Island - restaurace Tavaru
Velaa Private Island - plážový bar Avi
Velaa Private Island - SPA
Velaa Private Island - SPA
Velaa Private Island - golfová akademie

Zájezd VELAA PRIVATE ISLAND ******

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: snídaně
Další možné stravování: výběrem z jídelního lístku
Typ ubytování: plážová vila s bazénem
Kapacita pokoje: 2 dospělí a 1 dítě
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: hydroplán 45 minut

Velaa Private Island otevřený v prosinci 2013 je absolutní špičkou mezi luxusními resorty na Maledivách. Luxus zde nespočívá pouze v rozlehlých vilách, precizním zpracování, dokonalém designu a špičkových službách. Luxusem je také maximální možné soukromí hostů, možnost vybrat si místo k relaxaci, které odpovídá Vaší aktuální náladě, a soukromé pláže, kde nebudete nikým rušeni. Resort Velaa Private Island se nachází na ostrově o rozměrech 500x450 metrů na atolu Noonu severně od Malé.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU VELAA PRIVATE ISLAND

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Velaa Private island. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU VELAA PRIVATE ISLAND 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (Kč/osoba)

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
květen - říjen163 060 Kč
listopad - prosinec* 
leden - duben 

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s bazénem s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Velaa Private Island navržený českým architektem Petrem Kolářem je moderní směsicí asijských stavebních stylů a designů s tradičními maledivskými prvky. V prostorných  vzdušných vilách a rezidencích s vysokými stropy byly hojně použity přírodní materiály jako dřevo, kámen, sklo a beton.
Velaa znamená v místním jazyce “želva” a želví motiv se zde prolíná od samotného tvaru resortu až po výzdobu vil. Z ptačího pohledu tvoří vodní vily želví hlavu, samotný ostrov želví tělo a do moře vybíhají mola k restauraci a SPA jako želví její nohy.
Želvy, rejnoci a další mořští živočichové jsou častými návštěvníky u tohoto ostrova. Samotný ostrov je nádherný, bylo zde vysázeno přes tisíc vzrostlých palem, obklopený zářivě bílými širokými plážemi a tyrkysovou lagunou. Krásný je i korálový útes. Jeho hlubší části můžete prozkoumat dvoumístnou miniponorkou s kapitánem.

Plážové vily s bazénem

Plážové vily jsou jednoložnicové, přesto však velmi prostorné. V hlavní místnosti je kromě postele typu king-size denní relaxační část s pohovkou, konferenčním stolkem a zavěšenou houpačkou. V zadní části vily je koupelna, zahrádka, polootevřená koupelna s vanou a relaxačními lehátky a venkovní sprcha. V přední části je terasa s bazénem (36 m2), zastřešený pavilón s jídelním stolem a lehátky a venkovní sprcha.

Deluxe plážové vily s bazénem

Deluxe plážové vily jsou obdobné jako plážové vily, navíc mají oddělený prostorný obývací pokoj (33 m2).

Vodní vily Sunrise s bazénem

Vodní vily Sunrise jsou umístěny nad klidnou lagunou, mají výhled na oceán a ráno z nich můžete pozorovat východ slunce. Sestávají z ložnice, samostatného obývacího pokoje a velké koupelny (37 m2) s kruhovou vanou. Na terase je jídelní stůl, bazén, lenoška a lehátka. Z terasy je po schůdcích přímý vstup do vody.

Vodní vily Sunset s bazénem

Sunset vily jsou obdobné jako vily Sunrise, k obývacímu pokoji je připojena kuchyňka s barovým pultem. Na terase je rovněž bazén (29 m2). Sunset vily mají terasy situovány na západ.

Plážové domy s bazénem

Plážové domy mají dvě ložnice a jsou tak předurčené pro pobyty rodin nebo skupinek 4 přátel. Jsou to prakticky propojené dvě plážové vily, kdy ve střední spojovací části je velký obývací pokoj a na něj navazující kuchyňka s barovým pultem. V těchto domech je dostatek relaxačních zón pro všechny jejich hosty. Před domem je prostorná terasa s bazénem (55 m2) a venkovní sprchou, altán s velkým jídelním stolem, barovým pultem s dřezem a lenoškou.

Ocean dům s bazénem

Tento dům je umístěn na konci mola s vodními vilami. V centrální části domu je velký obývací pokoj (47 m2), samostatná kuchyně, jídelna a toaleta. V křídlech po stranách je vždy jedna ložnice s vlastní šatnu, koupelnou s kruhovou vanou a toaletou. Na terase před ložnicí je lenoška. Na společné terase je bazén (37 m2) a denní lůžko. Po stranách jsou dva altány - jeden s vířivkou a druhý s pohovkou. Z terasy je po schodech přímý vstup do vody.

Romantická rezidence s bazénem

V této rezidence může prožít opravdu klidnou dovolenou nebo líbánky. Rezidence je postavená na hladinou klidné laguny a spojení s ostrovem je pouze lodí. K dispozici Vám zde bude osobní butler, který se bude snažit splnit každé Vaše přání. V residenci je jedna ložnice, velký obývací pokoj, polootevřená jídelna s kuchyní, fitness, masážní místnost. Na terase je bazén (67 m2), 2 pláže s bílým pískem a palmami, vířivka, pavilón s lenoškou a pavilón s jídelním stolem pro večerní romantické večeře.

Soukromá rezidence

Soukromá rezidence je patrová vila se čtyřmi ložnicemi předurčená pro skupiny přátel nebo velké rodiny. Ubytovat zde je možné až 8 dospělých a 2 děti. Velkorysé řešení rezidence poskytuje dostatek soukromí všem jejím hostům a zároveň jsou zde společenské prostory pro jejich setkávání. Všechny ložnice mají své koupelny a toalety. Dvě ložnice jsou situovány v přízemí, dvě v prvním patře rezidence. Ze všech ložnic je výhled na soukromou pláž s bílým pískem a oceán. Ložnice v přízemí mají soukromé zahrádky, polootevřenou koupelnu s vanou a relaxačními lehátky, a venkovní sprchu. V zahradě je masážní místnost s vířivkou a fitness. Před vilou je bazén (70 m2), venkovní sprchy, altán s jídelním stolem a několik relaxačních zón.

Restaurace

Chutě i těch nejnáročnějších hostů uspokojí 3 restaurace a 2 bary pod taktovkou Adeline Grattard, pařížské šéfkuchařky oceněné Michelinskou hvězdičkou. Hlavní restaurace Athiri na pláži s výhledem na oceán servíruje snídaně formou bufetu a jídla mezinárodní kuchyně během dne a večera výběrem z jídelního lístku. Tavaru je unikátní 23 metrů věžová restaurace potažená krémovým plátnem, nejvyšší stavba ze všech maledivských resortů, do jejíhož nejvyššího patra Vás vyveze venkovní výtah. V Tavaru si kromě samotných lahodných pokrmů japonské kuchyně můžete užít i tzv. “živého vaření”. Milovníci špičkových vín mohou navštívit vinný sklípek. Aragu and Cru Champagne Loungeje zážitková restaurace postavená nad vodní hladinou laguny. Můžete si zde vychutnávat perlivé šampaňské při západu slunce nebo lahodné večeře s rybkami plujícími nad Vaší hlavou. Umělé rybky jsou zavěšeny pod černým stropem, který ve tmě vytváří dojem noční oblohy a vytváří tak dokonalou iluzi levitujících rybek. Osvěžující nápoje a koktejly podává plážový barAvi. Pro Vaše jedinečné okamžiky zorganizuje resort speciální večeře jak na ostrově, tak mimo něj. Pro zachování Vašeho soukromí je možná i donáška jídla do vily.

Zábava a volný čas

Domácí útes nabízí úžasnou podvodní podívanou, ať už při šnorchlování, potápění nebo prozkoumávání hlubin v dvojmístné miniponorce. Jen 20 minut jízdy od resortu se nachází další výborné potápěčské lokality. Resort pořádá certifikované potápěčské kurzy PADI.

Vodní sporty jsou samozřejmostí: windsurfing, kajaking, plachtění, wakeboarding, vodní lyžování, kitesurfing, mořské boby. Dále rybaření, romantické plavby při západu slunce, výlet za delfíny, soukromé výlety na luxusní jachtě nebo na na zakázku vyrobené tradiční lodi “Bahtheli”.

Tenis si zde můžete zahrát v jediné kryté hale na Maledivách, golfistům je k dispozici golfové hřiště s několika jamkami a golfovou akademií. Klidné prostředí ostrova je jako stvořené pro cvičení jógy. Dále je zde možné hrát plážový volejbal, squash nebo stolní fotbal. Pro horolezce je připravená lezecká stěna.

Pro Vaše děti je tu dětský klub Lha Velaa (Malá želva), kde se mohou setkat se svými vrstevníky z různých koutů světa. Je zde i knihovna a obchod se suvenýry.

Unikátní nad vodou postavené lázně SPA My Blend by Clarins pařížské skupiny Clarins Group jsou jediné svého druhu na Maledivách a teprvé čtvrté na světě. Nabízí několik programů, např. detoxikační, novomanželské a relaxační.
 

Nezávazná objednávka