Zájezd ATMOSPHERE KANIFUSHI *****

Atmosphere Kanifushi - dovolená Maledivy
Zájezd ATMOSPHERE KANIFUSHI *****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termin: 
celoročně
Dny: 
10 dní
Cena od: 
71 470 Kč
Cena obsahuje: 
  • ubytování s Platinum plus all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje
     

POKOJE
64 plážových vil Sunset (100 m2)
18 rodinných vil Sunset (200 m2)
40 junior suit Sunset (132 m2)
10 vil Sunset s bazénem (192 m2)

Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - rodinná plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážové vily
Atmosphere Kanifushi - plážová vila s bazénem
Atmosphere Kanifushi - plážová vila s bazénem
Atmosphere Kanifushi - plážová vila s bazénem
Atmosphere Kanifushi - junior Sunset suite
Atmosphere Kanifushi - junior Sunset suite
Atmosphere Kanifushi - junior Sunset suite
Atmosphere Kanifushi - restaurace The Sunset
Atmosphere Kanifushi - restaurace The Sunset
Atmosphere Kanifushi - restaurace Just Veg
Atmosphere Kanifushi Maledivy
Atmosphere Kanifushi Maledivy
Atmosphere Kanifushi Maledivy
Atmosphere Kanifushi Maledivy
Atmosphere Kanifushi Maledivy - hlavní bazén
Atmosphere Kanifushi Maledivy - molo

Zájezd ATMOSPHERE KANIFUSHI *****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravování v ceně zájezdu: all inclusive
Další možné stravování: není nabízeno
Typ ubytování: plážová vila Sunset
Kapacita pokoje: 3 dospělí a 1 dítě / 2 dospělí a 2 děti
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy/Vídně
Doprava do resortu: hydroplán 30 minut

Atmosphere Kanifushi je novým resortem otevřeným koncem roku 2013 s půvabnými dlouhými plážemi, tyrkysovou lagunou s křišťálově čistou vodou a korálovým útesem skýtajícím dobré podmínky pro šnorchlování. Na Atmosphere Kanifushi využívají všichni hosté exkluzivní program Platinum Plus – all inclusive rozšířené o další služby a aktivity. Hoďte všechny starosti za hlavu na pohodovém Atmosphere Kanifushi! Resort je postaven na ostrově o rozměrech 2000x90metrů na atolu Lhaviyani.

Popis zájezdu: 

VAŠE DOVOLENÁ NA RESORTU ATMOSPHERE KANIFUSHI

Odlet na Maledivy z Prahy. Přílet na Maledivy následující den. Setkání s česky hovořícím delegátem na letišti Malé a transfer do resortu Atmosphere Kanifushi. Ubytování a odpočinek.
Relaxace na tropickém ostrově, koupání, šnorchlování, možnost využít široké nabídky zábavy, vodních sportů a výletů nabízených resortem.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU ATMOSPHERE KANIFUSHI 10 DNÍ/ 7 NOCÍ

sezóna 2020/2021

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
květen - říjen71 470 Kč
listopad - prosinec*82 990 Kč
leden - březen102 520 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile Sunset s Platinum all inclusive na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

 

POPIS RESORTU

Atmospehre Kanifushi nabízí ubytování v plážových vilách a prostornějších rodinných vilách a suitách. Všechny vily jsou přímo na nádherné dlouhé a široké pláži s úchvatným výhledem na oceán. Moderní architektura vil vychází z tradiční maledivské architektury.
Lahodné pokrmy a osvěžující nápoje jsou pro Vás v rámci programu Platinum Plus připraveny ve čtyřech restauracích a dvou barech.

Plážové vily Sunset

Prostorné plážové vily mají vysoké stropy otevřené do krovu, polootevřené koupelny a nádherný výhled na tyrkysovou lagunu. Vily mají verandu s posezením a před vilou na pláži jsou lehátka na opalování. Vily ubytují 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé a 1 dítě.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon, televize se staelitem, CD a DVD přehrávač, WiFi internet, dokovací stanice pro iPod, trezor, koupelna s whirlpool vanou, vysoušeč vlasů.

Rodinné vily Sunset

Rodiné vily Sunset jsou tvořeny dvěma propojenými plážovými vilami Sunset. Tyto vily jsou vhodné pro větší rodiny a pro větší pohodlí hostů jsou umístěny blíže k hlavní restauraci, sportovním zařízením a dětskému klubu.

Junior suity Sunset

Prostorné junior suity jsou umístěny ve střední části pláže. Exkluzivní servis zahrnuje check in přímo ve vile, láhev šampaňského na uvítanou, denně čerstvé ovoce ve vile, doplnění denně 1 lahve červeného a 1 lahve bílého vína dle výběru do vilové vinotéky a 2 lahví oblíbeného alkoholu za pobyt.

Vily Sunset s bazénem

Tyto vily s bazény (30 m2) jsou postaveny na severním konci ostrova a posyktují svým hostům maximální soukromí. Exkluzivní servis je zde navíc rozšířen o služby buttlera 24 hodin denně, přepravu elektrickými vozítky k hlavní restauraci, brzkou ranní snídani (muffiny, káva, čaj, džus do 8:00), snídani ve vile do 10:30, večeře v restauraci Sunset po celou dobu pobytu.

Restaurace

Hlavní resortní restaurace The Spice podává snídaně, obědy a večeře kombinací bufetu, výběru jídel z jídelního lístku, živého vaření, tématických večerů a grilování.
Vegetariánská restaurace s výhledem na oceán Just Veg je první svého druhu na Maledivách a v době večeří podává čistě vegetariánské pokrmy středomořské, indické a arabské kuchyně. Jednou týdně (hosté vil s bazény každý den) si každý host může vychutnat speciální večeři v restauraci Sunset, která podává asijské a středomořské pokrmy a grilovaná masa s nádechem exotiky. Lehkým snackem a nápoji se můžete občerstvit v baruThe Liquida The Sunset, kde je rovněž možnost objednání obědů jídelního lístku.

Zábava a volný čas

šnorchlování (výbava na šnorchlování k zapůjčení zdarma, 2x denně šnorchlovací výlety na 7 různých lokalit zdarma), potápění, 2 bazény a 2 dětské bazény, vodní sporty, volejbal, badminton, stolní tenis, rybaření, fitness, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy, piknik na opuštěném ostrově, SPA a salón krásy, obchod se suvenýry, dětský klub, WiFi zdarma

Nezávazná objednávka